Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0675 04:29:54
EUR 34.7339 04:29:54
USD 32.5072 04:29:54
ALTIN ONS $2392.1450 04:29:54

Konu: Gümüş gram ytd

⭐⭐Murat5635 ()
Gümüş

alt rakam Altın a gelmez ise kısa vade yapacağı dalga tahminim bu şekil olabilir diye düşünüyorum
ytd hayırlı cumalar bereketli kazançlar

Yorumlar (26)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

Pls54 ()

Teşekkür ederim kardeşim

Murat5635 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ayhan601 ()

Çoğu zaman orada yatırımı yapsaydık burdakinin x 5 ini katlamistik zaten :)

Beyaz_martı için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Ayhan601 ()

Haberlerini bekliyorum. o vakit beklemedeyim dediğin rakamları veyahut ustu gelirse oraya bakariz artık tesekurler hayırlı gunler

0BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

6.60 ve 30 arasi kardeşim veriler haftaya bol, gelsinler bakalım sonra ağustos nasıl geçeri buluruz :)

Ayhan601 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ayhan601 ()

Dip rakamı bir dersen benim telefonda sıkıntı varsa fotoya tıklayınca gözükmüyor xd birde diyecegin rakamı beklerken çıkarsa tabi daha iyi olur tabi bi indirimle bir bakmışız geri 7 5 üstünde çok hoş olur :) sence bu ay nasi izlenim görürüz yukari gibi

0BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

Kardeşim kredi ve ya borç ile yatırım önerdiğim bişey değil ama aklında böyle bir şey varsa bu riske gireceğin rakam gecen bir piramit alım atmıştım görmediysen grafikli mesajlarda var onun dip rakamlari olur ytd diyeyim

0BeğenmedimŞikayet

Ayhan601 ()

Şuan hazir onaylı para var onu kullanıp bankadan elimdeki miktar kadar alır isem 6.85lerden oetlamam 7 oluyor acaba riske girip denesem mi yoksa cikmasinimi bekleyim 7.28 ile veyahut daha düşüş olur ise dediğim givi gramdan çıkıp hisselerin bazılarından çıkıp alt rakamdan gümüş mu devam. edeyim

0BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

Tabi kardeşim her zamam

0BeğenmedimŞikayet

Ayhan601 ()

7 ye dayanırsa ufak zararla satıp alttan beklerim farklı. miktarda ekleyerek üstüne eğer gramda 500 görürse 8ndan da çıkacagim 1 aydır yerinde sayıyor gümüş alirim onunlada ama buralarda olursa yoksa satmam gumusu birdhas buralarda bulamayabiliriz birsey danisabilirmiyim?

1BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

Güzel hisse hayırlı olsun bakayım grafiğine:)
7.05 al satcı olsam satardım ama bir daha gelirse satmam ytd :)

0BeğenmedimŞikayet

Ayhan601 ()

Taze kuru diceksin onu nerden buldun riskli. ama. kazanci güzel tahtasının bir anda 5 6 tavan birden yapabiliyor 150 altı toplamıştım 190 a kadar parçalı var elimde ortlama 164 felan biraz daha gideceğini düşünüyorum sonrasında tekrar çıkacağım bakalim ona göre tekrardan yon bakarım. birde 7.05 parçayı gümüş satıp mesala alt 68 felan gelse ordan alsam diye düşündüm max 7.2 ye düşer hesapladım ama riskli bir çıkarsa orasına var 7 ustu atarsa zaten kapanışta satılmaz diye düşünüyorum ama bellide olmuyor bi bakıyorsun küt geri arada

1BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

Tamam hisse bulduysan iyi merak ettim hangi hisse
@Şeker_kız_Candey_ rica ederim

0BeğenmedimŞikayet

Ayhan601 ()

Param kalmadı guzrl bir kağıt buldum da :) ona bastım nasılsın olsa gümüş cikwr diye dusundum çok düşer isede ona göre bankada para hazır kredi tamamdır yapıştırırım 10 kuruş max farkile zaten bi gün 20 kuruş çıksa yakalasam. emir ile x3 x5 kar yaparım:) krediyi anında kapama erken ödeme max 100 200 tl öder geverim

1BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

Hani ortalama düşürecektin konusmustuk:)

1BeğenmedimŞikayet

Şeker_kız_Candey_ ()

@Murat5635 emegine saglık. teşekkür ederiz

0BeğenmedimŞikayet

Ayhan601 ()

Orada tersten çıkmış bulunuyorum ustu kar yazar :)

1BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

Nasip bakalım belki daha üstü gelir kim bilir felsefemiz adım adim :)

0BeğenmedimŞikayet

Ayhan601 ()

Hocam o üst rakama denk geldikmi tamamdır iş:)

2BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

Attiktan 5 dk sonra alt rakama igne atmasi da tesadüf oldu
@Çalıkuşu bir çıksak dediğin ürüne bir gün keske çıkmasaydik dersin kardeşim yatırım sabır işidir

Fatih001 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

polat_06 ()

Eyvallah kardeşim o zaman takibe devam...

0BeğenmedimŞikayet

Çalıkuşu ()

Emeğe like tşkler bi çıksak

1BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

yok iptal değil kardeşim henüz onun iptali için bu seviye üstünde 2 kapanış lazım bize

polat_06 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

polat_06 ()

Hayırlı Cumalar kardeşim, yanlış hatırlamıyorsam 4 hafta önceki grafiğinde ters fincan kulp formasyonu vardı o iptal mi? Teşekkürler

1BeğenmedimŞikayet

Fatih001 ()

İyi ki varsın can dost

1BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

@Pls54 cevap olabilir ytd kardeşim

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum