Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0765 12:13:25
EUR 34.7947 12:13:25
USD 32.2996 12:13:25
ALTIN ONS $2317.8200 12:13:25

Grafiği gönderen: VforVendetta•

Arkadaşlar varlık alımına düşük faiz politikasına fazla kapılmayın , ben size o meşhur 50 usd ye çıkılan süreç ve sonrası hakkında yaşadıklarımızı görsel olarak açıklayım. Neden temkinli olun demek istediğimi yazılanları okuyarak anlayabilirsiniz . Bence Fedin gevşek para politikası vsa. bunlar şu an 120 milyar usd lik aylık varlık alımı var, bakın piyasa o süreçte nelere göre fiyatlama yaptı , kıyaslayın kafanızda. Yatırım tavsiyesi değildir.

Yorumlar (26)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

2BeğenmedimŞikayet

VforVendetta• ()

Az önceki yorumumda Güney Kıb- rıs altın sattı yersen , ile kast ettiğim kılıfına uydurma mantalitesi ekteki yorum içindeki grafikte açıklanmıştır. Adamın düşürmeye veya çıkırmaya niyeti varsa bahane bulmaktan kolayı mı var?

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Sizden de inşallah bilmukabele

Nevkar1976 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Nevkar1976 ()

Allah razı olsun

BossVurguncu için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Est. ben teşekkür ederim
Beğeni hakkım dolunca ben de ileteceğim size her zaman destek oldunuz sağ olun var olun

Nevkar1976 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Nevkar1976 ()

Emeğine sağlık çok teşekkür ederim hocam

Liklere size

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Ben teşekkür ederim asıl :)

Deniz58 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Deniz58 ()

Çok teşekkürler:)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Yok siz de düşünmüşsünüz benden bağımsız bu hoşuma gitti ama beğeni hakkım dolunca ileteceğim :) ve dediğiniz gibi ilerleyen zamanlar gösterecek bize artık. ytd

0BeğenmedimŞikayet

Deniz58 ()

Ben atlamışım o yorumunuzu. Bayadır kafamda bu soru zaman gösterecek umarım hepimiz için hayırlısı olur

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Saygılar hocam beğeni hakkım dolunca ileteceğim iyi akşamlar

VforVendetta• için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

İşte belki de düşüşü fiyatlanmıştır
Diye yorumlarda ara ara bahsettim ama
Kesin bir şey demek zor hayırlısı diyelim :) ytd

0BeğenmedimŞikayet

VforVendetta• ()

Rica ederim , iyi akşamlar saygılar.

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Tabiki kesinlikle ama önemli istatiksel veriler bunları bilmekte her zaman fayda vardır elinize emeğinize sağlık biz teşekkür ederiz

VforVendetta• için cevaplandı (yorumu göster)

-1BeğenmedimŞikayet

TANER_Murat ()

Güzel soru

0BeğenmedimŞikayet

VforVendetta• ()

Teşekkür ederim. Şu bir gerçek piyasanın ne yapacağı belli olmaz. Tekrar belirteyim ben sadece o dönem yaşadığımızı açıkladım. Aynısı olur diye bir iddiam zaten olamaz.

1BeğenmedimŞikayet

Deniz58 ()

Hocam benımde bazen aklıma ne geliyor içimde kalacağına soyleyeyim teşvik gibi acaba faiz artışıda mı fiyatlanıyor :) ne dersiniz

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Çok güzel olmuş elinize sağlık.
Geçen yıl da aynı durum teşvik paketinde yaşanmadı mı
Paket geliyor dediler fos çıktı gümüş düştü
Hadi geliyor paket dediler
Yine ertesinde düşüşler oldu
Paket çıktı yine çok bi etkisi olmadı düştü
Hatta o zamanlar dedim ki sayfada Teşvik paketi haberi varsa ben kaçar.

0BeğenmedimŞikayet

VforVendetta• ()

Öyle dostum , ben insanların o an yaşadığı şoku hatırlıyorum. Bunun canlı şahidi @EGELİ_35 @kayabaşı her ikisi de bizzat gördü çok eski dostlarımdır. Bu sitede de üyedirler.

@Fatih001 eyvallah dostum , benim aklıma bazı şeyler yatmadı bu süreçte . Ben sadece o süreci anlatmak istedim.

fizik3846 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Fatih001 ()

Eline emeğine sağlık hocam

0BeğenmedimŞikayet

fizik3846 ()

Hocam şuan piyasa yapicilarin elinde oyuncak oldu ky. Yok 50$ olacak, yok reddit fiziki gümüş alıyor halanları ile ky. yı tepeden sahiplendirdiler gümüşe, şimdi kendileri istedikleri gibi at koşturuyorlar. Tamamen kendi şahsi görüşümdür, kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir...

1BeğenmedimŞikayet

VforVendetta• ()

Rica ederim dostum.

TANER_Murat için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

VforVendetta• ()

Ben gözümle gördüm hepsini canlı ve kan- lı olarak yaşadım. Onun için ben bu piyasaya güvenmem. Orada düşülen notlar yaşanmış anların notlarıdır. İnanmayan açar o tarihlerde neler olmuş bakar.

@SonsuzNur ben geçmişte bir anımı paylaştım. Düşer çıkar orasını piyasa belirler.

Acemii_i için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

TANER_Murat ()

Tesekkur ederim degerli hocam.

0BeğenmedimŞikayet

Acemii_i ()

Terstekilere Allah sabır versin
7.60 tan terste kalanlar var çok üzüldüm
Umarım bir an önce herkes tersten çıkar

0BeğenmedimŞikayet

Acemii_i ()

Çok ama çok güzel bir grafik
50 dolara bir daha neden çıkmadı oradan alan insanlar me yaptı

0BeğenmedimŞikayet

SonsuzNur ()

Yani düşüş trendi devam mı gözüküyor sayın @VforVendetta•

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum