Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0699 00:43:02
EUR 34.7748 00:43:02
USD 32.4684 00:43:02
ALTIN ONS $2337.9850 00:43:02

Grafiği gönderen: Onursal5701

⭐⭐Onursal5701 ()
Gümüş

Rasyo 70, xx li rakamlara inmediği sürece hedef çanak sonrası 75, xx seviyesi.

Yorumlar (23)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

Onursal5701 ()

Şu alt grafik takibi ve yapılan yorum burda o eta yancısı iftiracısı yatırımcı nick'li üyenin gözüne girmeyen yorumu onun gözüne soksamda anlamaz, yorumları okuyanmadam da anlamaz.

Onursal5701 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5701 ()

Grafiklerimi bana leyhde kullanmaya çalışan yancılar, grafik saatlik mi günlük mü haftalık mı aylık mı, hangi seviyeleri ne kadar süre takip edeceğinizi yazdığım zaman ne olacağını sizin kendinizin takip etmeniz gerektiğini bile bilmeyen kişiler , @Yatırımcı92 alt grafiği oku anla , o kadar kabiliyetin varsa tabi, yalan ve iftira atmakta çok iyisin de

3BeğenmedimŞikayet

Onursal5701 ()

75, xx seviyesine iğne attı. Kulp fincan formasyonunda fincan dip tepe seviyesi farkı kadar yükselişi tamamladı. 75,8 seviyesi görülmüş oldu rasyoda. Umarım bu seviye artık geri dönüş yeri olur.

3BeğenmedimŞikayet

Onursal5701 ()

İş işten geçtiği zaman , ben yazdıktan sonra pusuda bekleyip , düştüğü zaman ortaya çıkıp laf atanlar, yüksekten aldırdığımı yazanlar, yorumlarımın altına hiç yorum yazmayıp , yalan yazdığınızı anlamasınlar diye o yorumları bile bulamayıp suçlama yapanlar. Size sesleniyorum. Biriniz çıkıp rasyo konusunda 2 haftadır en azından yazdığım direnç ve destek seviye takiplerinde 70 , xx seviyesi aşağısında 1 günlük ağırlıklı ortalama yapmayan gümüş ons rahatlamaz dediğim ve rasyo ile ilgili grafiklerimi de görmemezlikten gelip millete beni iş bilmeyen olarak gösteren iş bilenler; ben sizin yazdıklarınızı görmüyorum ama bana ulaşıyor bir şekilde, haydi yazın bakalım alım yerlerinizi , analizlerinizi, öngörülerinizi. İşiniz iftşra atmak olmasın sadece. Bakın millet şu anda çok acil bir analize ihtiyaç duyuyor.

0BeğenmedimŞikayet

eser38 ()

Saol dostum.

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5701 ()

Günlük grafik o. 4 saatlikte bakıldığı zaman aşağıda ve yukarıda geçişler mevcut zaten.

eser38 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

eser38 ()

@Onursal5701 dostum şu an 72.9 a geldi rasyo 73 lere çıktığında kırdımı demeliyiz yorumuna göre yoksa saatlik yada güblükmü beklememiz gerekiyor. saygılar

0BeğenmedimŞikayet

Peyzajcı ()

Napacaz hocam

1BeğenmedimŞikayet

Onursal5701 ()

Elinde mükemmel bir fırsat var. Üst alımlarının maliyetini tamamen düşürebileceğin bir fırsat ve bu nakit ile alacağın miktar o ilk alımlarına yakın bir miktar olabilir.

Peyzajcı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Peyzajcı ()

Hocam bi 200bin daha birikti 7.72 7.67 7.50 duruyor 6.81 i 6.99 da sattim elime gecen tl ile nerden alayim parcalar 300 binlik buyukler 200 le alim bekliyorum bununla al sat yapacam

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5701 ()

İnşallah öyle olur. Ama formasyonlarda öncelik büyük formasyonun olur:(

somundede için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

somundede ()

sağ omuz oboyu oluştursunda aşağı gitsin artık

1BeğenmedimŞikayet

Onursal5701 ()

Ben çizdiğim grafik ve analizleri takip eder ve ettiririm. Rasyo da kulp ve fincan formasyonu vardı ve hedefi de 75, xx seviyesi idi. Ama bu formasyonun son noktasında 70, xx seviyesine bir düşüş oldu ve obo durumu meydana geldi. Şimdi iki seçenek mevcut. 72,9 seviyesinde aşağı yönlğ dönüş veya çanak dip tepe noktası farkı kadar yükseliş. Sizin yapacağınız şey, kendiniz bu 72,9 seviyesini takip edip aşağı kırılıyor ise yatırım yapmaya karar vermek, yukarı gidiyor ise de 75 seviyesi beklemek ve almamak.

0BeğenmedimŞikayet

polat_06 ()

Eyvallah teşekkürler

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5701 ()

Formasyonları terse düşürebiliyor, 72,9 sevşyesi6 destek idi . Burdan belki bir anda geri dönebilir bilinmez bu . Mesela 13 14 temmuzda ikili tepe formasyonu vardı ve tam boğaz kısmında aşağı düşecek iken beklerken yukarı fırlattı.

polat_06 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

polat_06 ()

Teşekkürler, peki rasyoda çanak formasyonu 75 dediniz, orası direnç mi alım için rasyoda 75 i mi beklemek mantıklı olur?

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5701 ()

Rasyo ne kadar yükselir ise ons gümüş o kadar düşer, hele o esnada altın ons da düşüş yaparsa vaykivay

0BeğenmedimŞikayet

Eko3944 ()

Yani 75 demek bu pozisyonda 24 ons dolar gmste

0BeğenmedimŞikayet

polat_06 ()

Gümüş gram daha da düşecek o zaman onur bey...

2BeğenmedimŞikayet

Onursal5701 ()

Gümüş için Onursal5701 (5 gün önce) Cevap yaz
Bu hafta sonuna kadar 25,72 ve üstü bir kapanış yapamaz ise ons, 24,29 seviyesi gündeme girer ve sonrasında 24,75 ile 24,2 arasında bir yataya bağlayabilir, o zamanda 24,75 seviyesi direnç olur
https://altin.in/onursal5701
Gümüş için Onursal5701 (1 hafta önce) Cevap yaz
Gümüş maalesef altın baskısı ile eziliyor. Rasyo oranı desteği zorlamakta. Kritik seviye 70 e dayandık. 70,89 u da geçerse eğer , helvayı kim güzel yapıyor araştırmalar başlar

https://altin.in/onursal5701

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista_60 ()

Gelecek gibi duruyor ama bakalim simdiye kopmasi lazimdi rasyonun yukari kopmuyor. Dusus egilimli de degil. Ne yapmaya calisiyorlar cozemedim. yukselis gorunuyor ama yukselmiyor nedense

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum