Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0721 04:12:39
EUR 34.9058 04:12:39
USD 32.5478 04:12:39
ALTIN ONS $2327.2850 04:12:39

Konu: Btc de Kelebek Etkisi (ytd)

Merhabalar. btc de gartley ve crab ihtimali.
38.800 üzeri tutunduğu sürece 49 bin civarına kadar yükseliş beklebilir. Esasen bazı dostlar 48 bine iğne attığını yazmışlardır.
Eğer gartley alındıysa ilk 34 bin sonra 32 bin civarına geri çekilmeler beklenebilir. Retest de olsa fark etmez inşallah trend dönmüştür.ytd

Yorumlar (29)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Sinmaz ()

Gece mesala stop asya cok hareketli oluyor

BossVurguncu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Evet sürekli takip edebildiğiniz sürece daha verimli ama bu durum bazen panik yaptırabilir. O yüzden emir/stop duygu barındırmaz olduğu için iyidir ve bakma imkanı olmadığında

Sinmaz için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Sinmaz ()

Stop kullanmiyorum gun icinde ekrana baktigim icin sorun yok

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Mantıklı makul dediğim gibi önemli olan ana parayı korumak bir yerden sonra ise ana parayı çıkıp sadece gelen karla yola devam etmek bana göre. ytd

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

İşi iyi becerebildikten sonra yapmak güzel ve keyifli yoksa ıstırap olur ana parayı korumaya dikkat etmek lazım ve stopsuz kalmamak. ytd

0BeğenmedimŞikayet

Sinmaz ()

Yuzde 2 3 kar gordum mu satiyorum btc dusuncede aliyorum gozum surekli btc de oluyor

0BeğenmedimŞikayet

Sinmaz ()

Cumartesiden beri 8.9 kez al sat yaptim

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Günlük al sata pek girmiyorum genelde zaman ayıranlar için uygun olabilir. Teşekkür ederim bilgiler için

0BeğenmedimŞikayet

Sinmaz ()

Gunluk al sat icin en ideal coinde aave ve bal derin dususlerde hemen tepki veriyor al sat larimi bu coinlerde yapiyorum ben

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Geleceğini düşünüyorum esasen ama
Teknik çok karışık gelmez desen gelecek gibi gelebilir desen gelmeyecek gibi. ytd

Atakan_07 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Ankr, xrp, trx, mkr, link, Neo, atom
En basitinden bunlar güzel. Ada en klas olanlarından

0BeğenmedimŞikayet

Atakan_07 ()

Hocam şuan 35k testi gelir mı negatif uyumszlk var

0BeğenmedimŞikayet

Sinmaz ()

Tmm bilinen coinlerden tavsiyen varmi bende wawes ada xtz matic holo grt var haricinde tavsiye edebilecegin coin var mi

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Teşekkür ederim katkıların ve güzel görüşlerin için dostum bol kazançlar

Pureview için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Paribu kullanmıyorum ve takip etmiyorum ama bi göz atarım fırsatım olunca

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Döndü dönecek inşallah ama temkinli olmak her zaman gerekli. ytd

1BeğenmedimŞikayet

Pureview ()

MA ve fib desteklerine riayet edilmeli . Haber akışları tekniği gerçekleştirmek için geliyor aslında. 48k için yayın gerilmesi lazım Hacim ile ani pump yerse hızlı birşekilde 50k hedefine yaklaşacaktır. Eline sağlık dostum.

0BeğenmedimŞikayet

Sinmaz ()

Coin tavsiyen varmi paribudan

0BeğenmedimŞikayet

Sinmaz ()

Bizde trend dondu diyorduk yine yanıldık biraz daha surunmeye devam herhalde

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

0.618 seviyesi olan 32.475 altına sarksa bile kapanış almadığı taktirde
30 altına inmesi zor görünüyor. Aksi olur gün kapanışı gelirse o zaman 32.475 altındaki fib desteklere doğru çekilme isteğinde olabilir.

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Geri çekilmesi daha iyi bile olabilir diye düşünüyorum güç toplayıp retest ve yeni fırsat sunmuş olması açısından daha sağlıklı yükseliş açısından. ytd

ACEMİ_000 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Sinmaz ()

30 alti yok degilmi

1BeğenmedimŞikayet

ACEMİ_000 ()

Sayın @BossVurguncu günaydin. Bu düşüş Agustos beklentisinde bir degisiklige neden olurmu. Bereketli kazançlar

0BeğenmedimŞikayet

ElifBlt ()

İnşallah Arkadaşım emeğine sağlık dönsün artık tam toparladı diyoruz yine başa dönüyoruz

2BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Merhabalsr. Dün 38.750 üzerinde tutunamadı. Şu durumda büyük ihtimalle buradaki gartley çalıştı. 38.750 üzerine atamadığı sürece hedef önce 34.870 sonrasında 32.475 olabilecektir. ytd

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Btc fantastik yürüyor

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

İnşallah umudumuz temennimiz o yönde. ytd

mexido için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

Dünkü olay borsaların soygunuydu hortumlamasıydı hocam tamamen

0BeğenmedimŞikayet

mexido ()

İns. hcam 49bin$. da görürüz en kısa sürede.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum