Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0699 03:12:19
EUR 34.7748 03:12:19
USD 32.4684 03:12:19
ALTIN ONS $2337.9850 03:12:19

Konu: us10y

us10y yukarı dönmeye çalışıyor eğer yükselişe geçerse emtialarda ciddi düşüşler olabilir dikkat edilmeli.

(1.138 yerine 1.38 yazmışım düzelmesini buraya yazayım)

Yorumlar (22)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista_60 ()

Ben alacagim da 27.4 de sattim zaten 25.66 da da alirim dedim dusus biterse olmadi ordan alirim yada yine gelir 25.3 lere ordan alirim :) fed bi gecsin cok uzaklasamaz :)

horozcu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

horozcu ()

öyle bu işler elindekini muhafaza edebiliyorsan iyi gerisi boş gümüşte sattığımızı geri alamadık

LosAnarquista_60 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista_60 ()

Saglam olsa ne olacak ki :) kademe yaptim 6.2 6.4 6.6 vergi makas 6.5 ortalama oldu bi ara arada sattiklarimi saymiyorum. 6.8 e cikti satmadim 24 eylulde 5.3 :))

0BeğenmedimŞikayet

horozcu ()

öyle daha sağlam olmuş :)

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista_60 ()

Ben malimi biliyorum valla ben elime aliyorum dusus beklerken oyle bir selale sekli yok :)

Bir tek yakalanmadigim dusus 10 agustos onda ilk dusus diye saglam korktum aksam 6.8 den sattigimi sabah 5.5 den alamadim :) dedim yat uyu oglen bakarim oglen 6 dan aldim :)

0BeğenmedimŞikayet

horozcu ()

bir anda işler tersine dönmesinde :)alsak düşerdi hemen

1BeğenmedimŞikayet

iknownothing ()

Elbette üstadım, ancak tepki tepkiyi doğuruyor her anlamda, bunu son zamanlarda gümüşte de gördük. Tepki alımı, tepki satışını doğurdu ve her seferinde öncekinin de altına gitti. Şimdi Ağustos ayına kadar buralarda oyalacaklar diyeceğim de yükselsin isteyenler bana atarlanacak. Ağustos için de beklentim aynı.

Ayrıca 10 yıllık tahvillere rağbet aslında Amerikan ekonomisine güvenin tazelendiğini ispatlar. Bu da derinde sektörel bazda güvenin arttığını gösterir. Sektörlerin kullandığı endüstriyel emtia miktarı artar. Bu da fiyat artışı demektir. Bunu gören piyasa yapıcılar da mala rağbetin artması için doları bilinçli olarak zayiflatir. Alım gücü artar ve çarklar işler.

Olması gereken buyken fed anlamsız hareketlere devam ediyor. Para yakıyor resmen. Dolar köpüklü hâle geliyor. Öyle olunca anlayan anlamayan herkes paraya para doğurtmaya çalışıyor. Ben yatırımcı oldum havalarına giriyor. Kısa vadede üç beş vole vurunca da risk oranını arttırıyor. Sonuç hüsran.

Gerçek yatırımcılar iş görmek ister. Yatırdığı paranın ne kadar ürüne dönüştüğünü bilmek ister. Ürün satıyor mu ona bakar. "Bir fikrim var" diye bir Program vardı. İşte oradakiler yatırımcı.

Biz ise sadece paramız pul olmasın diye uğraşıyoruz. Yanlış mıyım?

I know nothing.
Ben hiçbirşey bilmem.

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista_60 ()

Gelecekse gelse de alsak kapatcagim ekrani ordan nere dusuyorsa dussun :)) 1 2 ay bakmam :)

0BeğenmedimŞikayet

horozcu ()

evet oralar çok bekletmez gibi

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista_60 ()

Kardesim guzel yazmissin. Eline saglik. Teknikde yukari yon var gibi en azindam 1.47 ye tepki yapar belki :)

iknownothing için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista_60 ()

Bende oyle dusunuyorum bekliyorum 1 dolar yukardan almak suan daha mantikli ama 23. x yakarsa alirim ordan 20 nin altina bile inse max 2 ayda duze cikarim :)

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista_60 ()

Valla bende alinca oralarin gelmesinden korkuyorum :)

Bu arada ben satis yaptigim zaman agustostaki gibi bir dusus bekliyordum ama dusus oyle yavas oldu ki bileydim hic satmazdim o kadar da korkmazdim :)

Spek beni takip ediyor kesin aldigim anda pat dusurcek :))

Zeyce61 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

horozcu ()

oyüzden hala alım yapmadık :)

0BeğenmedimŞikayet

iknownothing ()

UŞ 10y müşterisi sadece fed olduğu, fed in aynı zamanda mücadele etmesi gereken bir enflasyon, zombi şirketler, işsizlik, küçülme, sermaye kaçışı, küresel şirketler, Londra- Pekin hattı olduğu için, ciddi mânâda bir rağbet olacağını sanmıyorum.

0BeğenmedimŞikayet

Zeyce61 ()

Sen alırsan korkarım 5 ler gelir diye öyle korku verdin, biz satalım sonra alalım hep beraber herkes mutlu olsun.

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista_60 ()

Asagiya korktugum kadar yukari korkum yok :) yukari cikarsa illaki bir yerden alirim :)

0BeğenmedimŞikayet

horozcu ()

bendede pek sabir kalmadı riskler ikiyönlü :)

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista_60 ()

Almiyorum ama bu inat etti tin tin iniyor. Belki alirsam kokten iner ama sonra belki hizli cikar valla beni bile verem etti :)

2 aydir aliyim diye bekliyorum 2 gunde dustugunu 2 aydir dusemedi :)

Zeyce61 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Zeyce61 ()

Alma, lütfen.

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista_60 ()

Malesef oyle duruyor ama yine de bu kadar zaman dusmedi neden dusmedi diye de marakla bekliyorum olmadi en son alacagim koktem dusurecegim :))

0BeğenmedimŞikayet

horozcu ()

eline sağlık hocam onsda risk büyük

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista_60 ()

@horozcu hocam ben yukarı dönüş bekliyorum mavi bant altına inmez gibime geliyor.

ons ları nasıl etkiler bilmiyorum ama gecen seneden beri olan olursa ons larda yüzde 10 düşüş olabilir

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum