Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0675 07:43:45
EUR 34.7339 07:43:45
USD 32.5072 07:43:45
ALTIN ONS $2392.1450 07:43:45

Grafiği gönderen: Mekan61

Mekan61 ()
Gümüş

Bu makasla ne alım ne de satım yapılır...

Yorumlar (28)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

serser34 ()

Cekildi ya usd ptesi yuklenirler usd ye ya oyunu oyle kuruyolarki farketmiyo onsu dusurup usd yukseltiyolar usd dusurseler ons yukseltecekler 6900 altinda yakaladigini bence kacirma ons 25.25 altinda kapamasa iyi olacak ytd

Panalgine için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Panalgine ()

Biraz yüklenecektim gümüşe pztesi artık. USD çekilmes bekliyordum gelmedi.

serser34 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

serser34 ()

Cok sukur dinlenmedeyim))

0BeğenmedimŞikayet

Panalgine ()

Güzel kardeşim senin ve ailenin baytamini kutluyorum . Bayramlaşmak bugüne nasıp oldu. İyisin değil mi?

serser34 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

serser34 ()

Usta hayirli bayramlar hayirli aksamlar

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

zekamı senmi ölçüyorsun :)

0BeğenmedimŞikayet

Mekan61 ()

Hafta içi tekrar arayacağım bankayı. İnşallah netice alırım.

By_tarafsız_adam için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

heros ()

devir o devir degil
bddk cok iyi denetliyo diye biliyorum bankalari
")

1BeğenmedimŞikayet

Yalçın6060 ()

22 yıl öncesine kadar kapanan bankalar şu anki banka sayısından fazladır dile getirmek istemiyoruz ama konu açıldı söylediğiniz de iyi oldu parayı kime teslim ettiğini de iyi araştırmalı insan

0BeğenmedimŞikayet

Abbas_usta ()

Akıllı adamsın vesselam

0BeğenmedimŞikayet

Panalgine ()

Boş yorum yapmışsın daha BDDK ne olduğunu bilmiyorsunuz. Yok kapansa yok bilmem ne olsa. Sen şubeye gitmeden 5 dk görüntülu görüşme yaparak hesabı açtı ve hesaba 1 krs atmadan direkt avantajlı kur verdi . Bilmiyorsun boş yorum atıyorsunuz.

2BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

Fiba miba boş iş müdür, git adam akıllı konuş geç özel kura bak keyfine, fibada parite makası çok diyorlar, parite etmek istersen onuda yapamazsın, fiba yarın kapansa herkes madur olacak haberleri yok :) kuveyt kapanmaz çünkü türkiyede bağlı olduğu hissedarları var. fiba kime ait araştırman lazım, eskiden imar bankası vardı 1krş para yatırmadım, millet mağdur oldu mesela bilmediğin bankayla uraşma...

Mekan61 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Mekan61 ()

En yakın şuba bana 90 km uzakta. Her zaman gidip görüşme imkanım olmuyor. Ama FIBA bank'o merak etmiyor değilim.

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

müdür baktın olmuyor farklı şubeye git, aynı şubeyle uğraşma demek ki ordaki adamlarda sıkıntı var.

0BeğenmedimŞikayet

Mekan61 ()

Hafta içi bir daha arayacağım. Kredi kartı, otomatik talimat vs. 50 bin üzeri hesap hepsi mevcut zaten. Ama kur 2. Kademe.

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

Bazı insanlar inadına yapmaz. Güzelce anlatın durumunuzu, misal gidip diyebilirsin, benim çevremdeki tüm al sat yapan arkadaşlarım, 50bin üstü misal adamlar 3. cü seviyede al sat yapıyor, bu kur bana yetmiyor, kur makası çok fazla diye izah et, otomatik ödeme felanda yaparım de, kart almadıysanız kart alırım de zaten kuveytin eft felan bedava her yönden iyi tek sorunu benim bulunduğum bölgede bankaları ve atmleri olmaması onuda başka bankalarla hallediyorum artık. yada merkeze işim düşerse acil bir durum olursa gidip hallediyorum. Ben geçerken baştan anlaştım en geç 3 ay sonra bana özel kuru yapacaz dedi, ben 2 ayı geçince dedim bidaha gelemem, gelmişken şu kuru yapalım, oda tamam dedi yaptılar mesela tam 3 ay beklemedim. ilerde sorun çıkarmazsınız demi dedim yok dedi, hatta dedim misal sen değiştin başkası geldi ne olacak dedim, sorun çıkarmazlar muhtemelen dedi :) şimdilik düzgün bakalım. Geçen kur değişmiş aradım hemen düzelttiler 15dk sürmedi acil dedim aradı bir kaç yeri onayladılar tak diye...

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

benimkiside o civarda birşey arada değişio çok az atıyorum bazen 2,19 dio bazen 2,22 genelde gece baktığımdan gündüz kaç hiç bakmadım yalan yok belki dahada düşüktür gündüz

ÇANCILAR_PET_SHOP için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Mekan61 ()

Hafta içi tekrar konuşacağım eğer 3. Kademe yapmasalar banka değiştireceğini söyleyeceğim

0BeğenmedimŞikayet

ÇANCILAR_PET_SHOP ()

Anlık makas tatil nedeniyle 3.32 krş

Normalde 2.05 ile 2.42 arasında piyasa şartlarına göre değişiyor du

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

Özel kur 3 kademe en üstü 3. cü kademe @ÇANCILAR_PET_SHOP ile benimkisi öyle ama ben sordum müşteri temsilcim en az 50bin ve üstü olan otomatik ödeme talimatı veren, yatırım yapan örnek düzenli para eklemeniz hedabınıza bunlar puan yükseltiyor. 2-3 ay normal özel kur gidiyor sonra gidip yükseltiryorsunuz. Ben telefonla işimi hallediyorum ama bizzat gidip yapıyorum nedeni beni hatırlamasını istiyorum. İlerde sorun çıkarmaması için :)

0BeğenmedimŞikayet

Mekan61 ()

Sizin özel kur demek ki çok iyi ondan az görünüyor. Bende normal özel kur 3.66 onun için makası açtıklarında 6 kuruş oluyor...

0BeğenmedimŞikayet

Mekan61 ()

7-24 işlem açısından Kuveyt Türk bankasını tercih ettim ama onlar da cıvıttılar.

Azra35 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

Kuveyt'e baktım bende 3,29krş a denk geliyor

0BeğenmedimŞikayet

Mekan61 ()

Sorma sorma:))

mat19 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Azra35 ()

Bu çok kötü ya size 6 kuruş

Sözde

Bu bankalar milletin kâr ina ortak resmen

Şu an en uygun makas Fiba bankta ben once kuveyt deydim bıraktım orayı

Fiba bank 2.5 3 arası çok iyi

0BeğenmedimŞikayet

ABÎDÎN_TAHÎR_DEN_SÎTEYE_SELAM_ ()

Kuveyt makas açmış. şu anda 3.2 krş. bende. ytd.

0BeğenmedimŞikayet

Hope12 ()

Abi fena makas var bayramdan beri aldırmıyor sattirmiyor

0BeğenmedimŞikayet

mat19 ()

Allahtan özel kur :)))

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum