Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0875 20:15:16
EUR 35.1120 20:15:16
USD 32.2630 20:15:16
ALTIN ONS $2410.1150 20:15:16

Grafiği gönderen: Mhmthsbhl

Yorumlar (25)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

okanair ()

Saygılar hocam arkadaşlar 6 lı rakamlatda olduğu gibi yapıyor bunlar normal şu an 8 20 görmesi için 25.80 üstü devam inşallah kimse moralini bozmasım allahın izniyle

Ölümdensonrası için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ölümdensonrası ()

Gitsin mahallede kendine başka bir oyun bulsun saygılar

okanair için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

okanair ()

Hocam zaten adam dedi diye gap olmaz öle sallıyor işte kimse dikkate almadı zaten

0BeğenmedimŞikayet

Ölümdensonrası ()

Hocam bı öyle bı böyle yorum olmaz burda oyun oynanmıyor bu ciddi bir iş arkadaşın ne teknik nede temel bilgisi yok kafadan atıp tutuyor okadar eminki sonunda ytd bile demiyor

okanair için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

okanair ()

Arkadaş onu yazdı sonra düzelt ti gap yok dedi hocam

0BeğenmedimŞikayet

Erkn79 ()

İyi birşey mi bu bari hocam :))(

celik2119 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ölümdensonrası ()

Ben gap göremedim.

GARIP_123 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Abbas_usta ()

Sende haklısın şef

By_tarafsız_adam için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

şöyle düşün anlık çıksın biz satak, geri düşürsünler 8,30 a kadar kim takar xD

Abbas_usta için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

10tl gümüş değil doların fiyatı :) gümüş şu anki ons ile 8,26tl olur. tabi ben gırgırına yazıyorum ciddiye almayın xD

ozz55 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

bizi dolardan başkası zor kurtarır ben sana diyim :) normalde doların artması alım gücümüzü yok ediyor. ama düşmeside kötü oluyor. her ikiside işimize gelmiyor. en iyisi yataya bağlayacaklar :) zaten 5-10 yıl sonra 10-11 ler konuşulucaksa şimdiden yataya bağlarlarsa o zaman geldiğinde bu rakamlar o zamana göre düşük bile kalır :) al sana dolar politikası.

0BeğenmedimŞikayet

ozz55 ()

Gümüş 10 ları zor görürüz herhalde hocam

0BeğenmedimŞikayet

Abbas_usta ()

Dünyada olacak iş var olmayacak iş var şef millet gümüşte tersten çıkacak deyi doları 10 lira yapıp memleketimi batıralım yani :)) 7.61 ters olarak diyorum bunu haaa çıkacaksa ons 30 olsun ona lafım yok :))

1BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

bir açılıyormuş dolar 10tl gümüş (25700/31,1)x10=8,26 küsür x) herkes bu sefer satalım mı satalım mı derdine düşer :)) olmayanda alalım mı alalım mı düşsede alsak :)) ytd

0BeğenmedimŞikayet

Abbas_usta ()

Salladın mı destekli salla öyle kuru sıkı olmaz bu işler tellek

1BeğenmedimŞikayet

somundede ()

dolar 8,50 gösteriyor gap yok gibi

0BeğenmedimŞikayet

vatansever1 ()

Neden gap var

0BeğenmedimŞikayet

okanair ()

Gap mı var nerde hocam görünen bisey yok sen nerden bakıyorsun

1BeğenmedimŞikayet

GARIP_123 ()

Bu akşam gap var dolardan kaynaklı ustalar.

celik2119 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

finnari ()

Kişisel görüşlerinize ekleyiniz genelde arkadaşlar bu şekilde hareket ediyor yorumları dusmefiginfe

Mhmthsbhl için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Kırmızının altında mavi var diyor.

0BeğenmedimŞikayet

sadeceseyir ()

Öyle hocam ben tamamlamak istedim.

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

çok eski yazıları ben foruma atınca çıkmıyor, sitede böyle bir sorun var yada admin bunu bilerek yapıyor, eski mesajları tekrar tekrar yayınlamasınlar diye. ama yakın zamandaki yazılar görünüyor genelde...

0BeğenmedimŞikayet

Mhmthsbhl ()

10 defa yazdım paylaşdım ama cıkmıyor hocam acıklaması ...

Yıldız alana kadar hıc bır sıkıntı yoktu ne guzel ne yazsam cıkıyordu

Otomatik Hatırlatma: Üyelerin yıldız sayıları diğer üyelerin yorumlara verdiği puanlar, altın simülatör sonucu ve üyelik tarihi vb. kriterlere göre otomatik sistem tarafından hesaplanmaktadır. Yıldızlar otomatik olarak belirli zamanlar içinde bu kriterlere göre güncellenerek artabilir ya da azalabilir. Yıldız sayısının fazla olması üyenin site içerisindeki tecrübesini gösterir ancak yatırım konusunda uzman olduklarını asla göstermez.

sadeceseyir için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

sadeceseyir ()

O kırmızı çizginin üzerinde kalmaya çalışıyorsa yön yukarı demek. Ytd

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum