Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0764 15:52:42
EUR 34.8238 15:52:42
USD 32.3379 15:52:42
ALTIN ONS $2301.8900 15:52:42

Konu: BTC Resime Büyük Bakmak

⭐⭐LostPassenger ()
Bitcoin

Resme Büyük Bakmak...

Yorumlar (26)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

LostPassenger ()

Bu konuyu akşamüstü konustuk dostum

Sinmaz için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Sinmaz ()

Onemli olan kilidi acilan btc sahipleri elindeki btc leri satarmi ona bakmak lazim yada fiyat olarak kactan aldilar 1 haftadır soluksuz dustu sence yarin yon ne olur fikrin nedir

LostPassenger için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ayse1903 ()

Alim için 25kymi bekliyorsnz beklentinz o yuondeyse bende bir emir veriyim oralara :)

0BeğenmedimŞikayet

Elifada44 ()

Kaybınız 300 mü?

Vlkyasan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

KRAL001 ()

Abowww abi fena olmuş kimler kimler zararda stop ataydin %5 zarara keske

0BeğenmedimŞikayet

LostPassenger ()

Hayır bu dünün haberiydi...

Grayscale Bitcoin Kilit Açılma Tarihleri
13 JULY : 2170 BTC
14 JULY: 2610 BTC
15 JULY: 5130 BTC
18 JULY: 16240 BTC
20 JULY: 8760 BTC
21 JULY: 1090 BTC
22 JULY: 3540 BTC

Sinmaz için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

Vlkyasan ()

nereye giderse gitsin btc biz yolumuzdan dönmücez al satlar yapab için evet beklemek agır gelir ama orta veya uzun vadeye bakınca içimiz rahat tek hatamız zamansız davrnanmamız bundan 2 aynce @LostPassenger ve @Varabey düşüs var dediğinde cuzdanda 350 bın vardı simdi baktığında 50var gerisini sen düşün beklicez care yok

KRAL001 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

KRAL001 ()

Zaten zarara sata sata zarar arttıkça artti btc 30 k altın gidecem bırakın diyor sanki 40 k ya gitmesi gerekti çoktandır cikamiyor

0BeğenmedimŞikayet

Sinmaz ()

Yarin mi bu olay olucak

0BeğenmedimŞikayet

LostPassenger ()

%51 o yöndeyim bende hocam

DolarTLEuroTL için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Vlkyasan ()

kardeşim ben olsam satmam sattıkca hep zarar buyur yada mal eksilir ben bunu öğrendim zaten diplerdeyiz . bunlar benimdüşümcem tabi ytd

0BeğenmedimŞikayet

KRAL001 ()

Burdan satsam zarara inan 2 günde benim maliyetin ustune cikar ravende 3 ay bekeldim cikmadi piyasa cakilirken inadima inadima cıktı resmen öyle sert düşüş olursa satarim yoksa beklerim ytd

0BeğenmedimŞikayet

LostPassenger ()

Onların akıllarına sıra ermez dostum.. Short denilen bir olay var...

Ayrıca elinde 100 liralık mal kilitliyse ve bu 6 ay da 200 lira biriktirmişsen, o 100 liralık malı satarsın dipletirsin eldeki 200 lirayı basarsın yukarı cıkarır kar edersin.. gibi gibi

0BeğenmedimŞikayet

KRAL001 ()

Bence satacaklar 40 gibi sonra dibe gidecek alttan tekrar alacaklar nakitteyken elindeki mali nye zarara ugratsinlarki ytd

1BeğenmedimŞikayet

DolarTLEuroTL ()

İkinci seneryo bana uygun geliyor.

Sabah destek seviyelerini paylaştım.

Oraya gelirse elimdeki 25k nın yanına 25k daha ekleyıp artık fıyatların yukselmesını bekleyecepim

0BeğenmedimŞikayet

LostPassenger ()

Büyük resim düşüş trendi devam diyor

mexido için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

LostPassenger ()

Rica ederim. %50 mal mantıklı

htcslk için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

mexido ()

Buyuk resim ne diyor hcam 20k mi gelecek diyor?

0BeğenmedimŞikayet

Mehmet_topal_ ()

Stop patlatmak İçin otuz- otuzbir bin bandları arasına inip oradan tepki aldığını varsayarsam puzzle tamamlanıyor, ve yeni puzzle ye başlayacağım inşallah:)))
* herhangi bir grafik dayanağım olmamakla birlikte tamamen şahsi SENARYOMDUR...

... YTD.. YTD... YTD..

0BeğenmedimŞikayet

mexido ()

Bu yaziyi kim yazmiz herhangi bir analistci mi ? Yani dogruysa bu adamlar zarardalar. Ya dipten alacaklar yada fiyat yukselise gecince saticaklar dedigi gibi

1BeğenmedimŞikayet

htcslk ()

Doğu hocam bu çok önemli bilgiyi 2 3 gündür siz paylaştınız bence şu anki de çok önemli kendi adıma teşekkür ederim şimdi sorun bu iki durum içinde nasıl bir yol izlemeliyiz Anladığım kadarıyla birincisi sıkı takip... Acaba malın yarısını çıkıp yarı mal yarı nakit mi yapılmalı. Bu arada 3 likem size olmuştur. Tekrar teşekkürler. @LostPassenger

0BeğenmedimŞikayet

Ayse1903 ()

İşte asıl soru acaba hangisi olcak nakit le bekliyorum alsmmi iyi beklesmmi. Birdn 40lra giderse almadığıma uzulcm şmdi lsam 20lere düşse aldırma üzülecem off off :((

1BeğenmedimŞikayet

Mehmet_topal_ ()

Teşekür ederim dostum, eline emeğine sağlık...

3BeğenmedimŞikayet

LostPassenger ()

Aleykum selam...

Mehmet_topal_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Mehmet_topal_ ()

S. A,
doğukan cointürk GBTC kilit açılmı hakkında rakamsal değer ve grafik olarak haber yayımlamış. Uygun görürsen paylaşabilirmisin. Bazı soruların cevabını içeriyor olabilir!

“””YTD”””YTD””YTD””

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum