Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0725 04:36:32
EUR 34.9594 04:36:32
USD 32.5729 04:36:32
ALTIN ONS $2318.2200 04:36:32

Konu: beklentimiz...

Aziz7117 ()
Ons

Yorumlar (28)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

Güven_gitti ()

Madem usta değilsen kimin ağzı ile konuşuyorsun ona soralım bu beklentinin dayanağı ne öyleyse

Aziz7117 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Aziz7117 ()

Yok ... Ben o kadar usta değilim..

Güven_gitti için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Güven_gitti ()

Bu beklentiniz için tarih varmı

0BeğenmedimŞikayet

WuDuu___CAN ()

Ons altın bu yıl tarihin tozlu sayfalarına yazıldı bu kadar mı hareketsiz olur hep aynı hep aynı yerin de sayıyor

Halo27antepli için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Aziz7117 ()

İzlemede kal

WuDuu___CAN için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

WuDuu___CAN ()

Tarih oldu 5.20 artık göremeyiz :)

Adrenaline_68 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Adrenaline_68 ()

520 görürmüyüz

0BeğenmedimŞikayet

WuDuu___CAN ()

Abi ons altın dan hayır yok zaten Merkez Bankası toplantısı var ayın 14'ün de dolara etkisi nasıl olacak diye bekliyorum

Fatihsultan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Fatihsultan ()

O rakam şuan yok kardeşim

0BeğenmedimŞikayet

Fatihsultan ()

Wudi kardeşim birbpwrca gümüş alaydin

0BeğenmedimŞikayet

WuDuu___CAN ()

Dayı artık ne olacaksa olsun güven versin ons altın piyasa iyice sıktı artık tadı kaçtı piyasanın

0BeğenmedimŞikayet

Fatihsultan ()

Baslatamadkn Halo bence show yarına kaldı

0BeğenmedimŞikayet

WuDuu___CAN ()

Aziz abi hani nerede 1755 düşmedi :)

0BeğenmedimŞikayet

Aziz7117 ()

Sırasi ile yolluyoruz... )))

0BeğenmedimŞikayet

Aziz7117 ()

İzliyoruz bakalım... kismetten ötesi yalan... )))

_BöRü için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

_BöRü ()

2 numara kadar ineceğini sanmam biraz yataya sarar bayrak görünümü alır 1850 1870 arasına yükselir ordan 1690 lara doğru salar ytd. Burdan sonra iki yukarı yönlü senaryo çıkar hele buraya kadar gelsin sonrasını yazarız ytd.

0BeğenmedimŞikayet

Aziz7117 ()

Sana katiliyorum, nasıl katılıyorum hhem hedefimiz baki hemde formasyon ihtimalleri dahilinde her şey.. dediğin gibi burdan aşağı devam ederse evet hedef düşen kanalımız alt çizgisi ve rakam 1564 beklerim... bir ihtimal daha var 1844-45 mihenk dediğimiz yere kadar çıkıp oradan da dönebilir ve yine hedef aynı 1564 ... kabaca ben aslında tam üç formasyon bekliyorum tabi dört saatlik ve günlükte... )))

Kriyt için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kriyt ()

Hedef baki biliyorsun:)

0BeğenmedimŞikayet

Kriyt ()

Hayırlısı olsun diyelim :)

0BeğenmedimŞikayet

Aziz7117 ()

Fed bir toplantisinde sözlü alımları azalttığını söyleyene kadar veya faizleri arttiricaz diyene kadar. Zaten türlü türlü ters repo işlemleri ile ortalığı dengeliyor, bir söze bakar... neyse bol sans

mogan için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Aziz7117 ()

))) o düşmez dediğin 30-40 dolarlık bölge 2 saatlik işlem... ayrıca ben bir geri düzeltme bekliyorum o kadar gerçekleştiğinde hedef 1922-25 yani sende yükselecek diyorsun bende, ama ben diyorum ki yükselmeden önce gerilemesi gerek! ... ve hatta sonraki hedefi 1945-75 arası bir yer! Siz sadece sabirsizsiniz... oralarida test ettikten sonra hedef 1564. ! Ve daha büyük hedef istersen 1375-80... daha da istersen 1275... yeterlimi? ... şöyle bir düşüncem var 1900 lu rakamlar da ne kdar oyalanirsa oyalansin sonraki süreçte düşüşler çok hızlı olacak... her hafta 100 er dolar gibi düşün .. ))) 2-3 hafta böyle olacak. ama daha var telaşa gerek yok. !

mogan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

mogan ()

Bu kadar para bolluğunda, Delta varantinin bütün ülkeleri tedirgin ettiği bir ortamda sizin grafiginiz tutmaz.

0BeğenmedimŞikayet

Aziz7117 ()

Kriyt dostumun grafik çalışırsa hedef 1564 tür ... o zaman bakariz

0BeğenmedimŞikayet

Aziz7117 ()

Bakalım izliyecegiz... ))

0BeğenmedimŞikayet

WuDuu___CAN ()

@Aziz7117 abi ya senin grafik çalışacak ya da @Kriyt 'ın grafiği gerçekleşecek 1745 altına düşerse yeni hafta da bakalım ons altın neler yapacak :)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum