Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0765 21:41:52
EUR 34.8408 21:41:52
USD 32.3437 21:41:52
ALTIN ONS $2299.0450 21:41:52

Konu: Dock Destek Direncler

⭐⭐LostPassenger ()
Bitcoin

Dock da terse kalan arkadaşlar...

4s de düşeni kırmaya calısıyor.. inşallah tersten cıkarsınız kısa sürede..

Yorumlar (8)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

baskatip35 ()

Sayfama bakarsanız görürsünüz hocam. 5-6 defa aynı mesaj, 5 farklı kişiye de benzer mesaj. Saygılar

ozgur86 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Sewal ()

İnşallah emeğinize sağlık teşekkürler:)

0BeğenmedimŞikayet

ozgur86 ()

Ne soru sordun da cevap alamadın acaba

baskatip35 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

LostPassenger ()

Umarım bu yazını okuyup aklını başına alanlar olur bu adam için...

2BeğenmedimŞikayet

baskatip35 ()

Alamadım maalesef. Allah herkesin gönlüne göre versin. "Hiç kimsenin aklı kendi aklından üstün değildir. " Bu sözü kendime düstur edinecem bundan sonra. Kendim yapsam bu kadar zarar etmezdim. Güvendik, ettik... Ha diyecekler aklın yok muydu? Evet vardı, ama net konuşunca arkadaş tamam dedik biz de. Tek ben değilim başkaları da var. Kaybettin mi kendin kaybettin. Kazandın mı "ben demiştim" oluyor. Sağlık olsun demekten başka yapacak bir şey yok. Sabredip bekliyecem.

LostPassenger için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

LostPassenger ()

Cevap alabildin mi arkadaştan?

0BeğenmedimŞikayet

baskatip35 ()

Düşeni değil de bizi kırdığı kesin. Öyle böyle değil hem de.

Düşeni kırmaya niyeti yok dipsiz kuyu gibi su çekeyim az bişi dersin kovayı sallarsin ama bir türlü o suya ulaşmaz, halatı aşağı verdikçe daha da istiyor, buna halat dayanmaz... Grafik için eyvallah

0BeğenmedimŞikayet

Abdullah3442 ()

77 de bi kapanış yapsa deneyecem onu bekliyorum

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum