Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0730 06:30:45
EUR 34.9631 06:30:45
USD 32.5604 06:30:45
ALTIN ONS $2333.1500 06:30:45

Konu: <@kıncı> Gram'da Hedef 594 mü?

⭐⭐Akıncı ()
Gram Altın

487.40 aşagıya kırılmama şartı ile... YTD

Yorumlar (16)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

@ers16 bu analiz'den farklı bir durum yok hala.

0BeğenmedimŞikayet

Altınkıız ()

Aşağı yönemi dediniz hocam kırımı ay sonu faiz kararı varyya oyüzden

Akıncı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Pelin81 ()

Anladım teşekkür ederim ama ben bir yıl oldu bekliyorum tepeden almıştım tersteydim şimdi çıktım şükür ama düşer diye korku var o yüzden satmak istiyorum ama yükselirse ben satınca oda üzer satmasam da düşerse üzer :) böyle işte :)

1BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

ben olsan uzun süre satış tarafında olmazdım.. trend de kalıp arkama yaslanıp izlerdim şimdi tetige bastınız ve diyelim 520 den sattınız sonra 550 den geri almamak için psikolojinizi kontrol edebilirmisiniz.. yoksa en sonunda dayanamayıp 570 den tekrar alı yaparsınız bence..
altında kısa vade yerine biraz orta vadeli yatırımcı olmak al sat peşinde koşmakdan daha karlı ve stressiz kazanç saglar.

Pelin81 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Pelin81 ()

Yükseliş trendine girdi mi acaba burdan satmak mantıklı mı ? Tetikteyim de artık satmak için

0BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

3 gündür surlara saldırı yapıyorlar :) kırmasını beklerim artık.
ay konusununda bilmiyorum agustosda ne var ki

Altınkıız için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Altınkıız ()

Hocam iyki varsınız emeğinize sağlık. Sizce 508i kıramayıp düşer mi burdan beklentimiz bu ağustosa epey var çünkü

2BeğenmedimŞikayet

Sürgün ()

Bu yoruma katılıyorum.

2BeğenmedimŞikayet

Gold87 ()

Emeginize sağlık teşekkürler hocam

1BeğenmedimŞikayet

Sosa ()

Çok açıklayıcı olmuş hocam tebrik ederim dalgalarda belli

1BeğenmedimŞikayet

serdar4949 ()

Emeyinize saglik

4BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

487 tekrar gelir demek isdemedim oranın üstünde kaldıkca buraları dip yapmaya çalııyor diye okuruz

serdar4949 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Sezerw ()

Hocam nasıl bir olay olurki 594 olur?

1BeğenmedimŞikayet

Sosa ()

Teşekkürler hocam emeğinize sağlık

0BeğenmedimŞikayet

serdar4949 ()

487 görmeden cikmaz yani

1BeğenmedimŞikayet

Efsaneee06 ()

Emeğinize sağlık inşallah:)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum