Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0692 16:42:39
EUR 34.8684 16:42:39
USD 32.5889 16:42:39
ALTIN ONS $2384.8350 16:42:39

Grafiği gönderen: selcukcelik

⭐⭐selcukcelik ()
Gümüş
4h Zaman diliminde bir oluşum görüyorum. inceleyin istedim. istişareye açık birde günlük grafikte oluşum söz konusu. Onuda gerektiğinde paylaşacağım. Günlükteki oluşum Ters çanak ve kulp u onaylar nitelikte.

Yorumlar (18)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Alperr1212 ()

Allah razı olsun hocam sağolun. Ben 7.42 den tersteyim 7.26 lara düştüğünde dolara parite ettim yani zarar kes yaptım sonrada onsun iniş çıkışlarını değerlendirip biraz dolar artırdım geçen hafta tam ortalamayı düşürüyorum derken düşüş başladı ben hala dolardayim şuan aksi gibi dolar kuru da düştü gümüşe parite etmem lazım. burdan geçeyimmi şimdi gümüşe bilemedim vallahi..

selcukcelik için cevaplandı (yorumu göster)

4BeğenmedimŞikayet

selcukcelik ()

25,70 gibi bir yukarıdan düzeltme ve son bir düşüş.

Alperr1212 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Alperr1212 ()

Hocam alt yorumdaki grafiğiniz aynen gerçekleşti bundan sonrası için öngörünüz nedir?

0BeğenmedimŞikayet

Demir006 ()

Altın yok mu

Aysu06 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Aysu06 ()

Yeni gördüm kusura bakmayın bir parça tl gerisi sepet gümüş platin dolar eıro

Acemi_gümüş_tüccarı için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

selcukcelik ()

Estf. Geneldi :) saygılar bol kazançlar

kimyagerme için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

kimyagerme ()

Sanırım bu mesaj bana :) aslında sizi sıkı takip ediyorum. sadece eski mesajları alintilayip cevaplayarak yeni arkadaşlar için tekrar gündeme gelmesini sağlamaya çalışıyorum. Amacım niyetim bu yani. :)

selcukcelik için cevaplandı (yorumu göster)

3BeğenmedimŞikayet

selcukcelik ()

Hedef soran arkadaşlar. Benim profilimde uzunda ve kısada tüm hedefler var. tekrar tekrar sormanız size yanıt vermemi güçlendirir. Gerekse metin analiz ile gerekse grafikler halinde herşey mevcut. Hazine toprağın üzerinde iken altında aramak manasız. sayğılar

1BeğenmedimŞikayet

selcukcelik ()

Görürsem onuda söylerim :)

Kral26 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Mik777 ()

Her gün çıkıyor gümüş

Jp_morgan_gumuss için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Acemi_gümüş_tüccarı ()

Merhaba tl demi bekliyorsunuz

0BeğenmedimŞikayet

Aysu06 ()

Teşekkür ederim

Jp_morgan_gumuss için cevaplandı (yorumu göster)

-1BeğenmedimŞikayet

Acemi_gümüş_tüccarı ()

Gümüş bu her an her şey olabilir imkansız dediğim 7,77 leri görmedikmi imkansız denilen 2,25 gördüğüm için gümüşte imkansız yok olabilir

M_060606 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

M_060606 ()

Hayel ediyor galiba

Acemi_gümüş_tüccarı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Acemi_gümüş_tüccarı ()

Hocam senin bu hesabına göre dolar 8,60 ile 68 sabit kalırdiye düşünüyorgümüş 6,93 lere denkgeliyor biraz zor bana göre

0BeğenmedimŞikayet

Jp_morgan_gumuss ()

Kısaca 25.00 dolara düşebilir ons gümüş

0BeğenmedimŞikayet

Aysu06 ()

İstişare yapanlarda biz bilmeyenlere türkçe açıklayabilirlerse iyi olur :)

0BeğenmedimŞikayet

Kral26 ()

Usta sende hep dusus goruon yukselis gormeye calis da

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum