Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0824 00:43:30
EUR 34.9899 00:43:30
USD 32.3099 00:43:30
ALTIN ONS $2358.3000 00:43:30

Grafiği gönderen: bulent_esen

⭐⭐bulent_esen ()
Bitcoin

Yorumlar (24)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Yamanne ()

Tamamdr nasil istersen :)

LostPassenger için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Doğukan35 ()

Sağolasın abi hayırlı günler :)

bulent_esen için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

LostPassenger ()

Adımı kullanman kafi o yüzden dedim. Sonra sacmasapan hoca olmus gibi söylenenlere laf vermeye gerek yok :)

Yamanne için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yamanne ()

Biliyorum :) yanlis birsey mi dedm :)

1BeğenmedimŞikayet

Mega38 ()

Altın gördüğü yeri unutmaz, bitcoin gördüğü yeri öyle bir unuturki senelerce beklersin :))

0BeğenmedimŞikayet

LostPassenger ()

Adım Doğukan :)

0BeğenmedimŞikayet

LostPassenger ()

Kesinlikle uzun bir süre sadece btc al sat yapılır. Arada bir belki eth da olabilir düşüncesindeyim.. Rica ederim her daim paslaşırız

ElifSerra için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ElifSerra ()

Tam olarak öyle düşünüyorum, ben zaten sadece btc alıp satıyorum. Ama tersi olması ihtimali ni de çok istemiyor değilim. 41000 ini geçsin, tutunsun ve sağlam altcoinlerle ilerleyelim istiyorum. Bakalım nasip, herkes için hayırlısı. Çok teşekkür ederim, ilgilendiniz sağolun.

1BeğenmedimŞikayet

bulent_esen ()

o fiboyu aylık kapanışta aylık grafikte çekmiştim aslında öyle kalmış:)3850 dibinden 65000 e çekmeye çalışmıştım

Doğukan35 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

LostPassenger ()

Evet. Altlarında ralli yapıp bittiğine inanıyorum.. hani diyorlar ya piyasa eskisi gibi değil o kadar düşmez diye , mantıklı düşünelim piyasa eskisi gibi değil diyip de eskisi gibi olan altlardaki ralliyi neden bekliyorlar o zaman ? Sizce de ters değilmi bu

0BeğenmedimŞikayet

ElifSerra ()

Kesinlikle öyle, küçücük bir haberle manipüle olan her an her şeyin olabileceği bir piyasada kesin söylemlere benim kadar bilgisiz biri bile inanmaz ya da inanmamalı diyelim. Ama insanlar umut etmek istiyor ki ben de istiyorum ama mantıklı bakmak lazım duygusal değil. Ben zaten yol arkadaşımı ve fikirlerini doğru gördüğüm insanları bulduğumu düşünüyorum. Çok teşekkür ederim

0BeğenmedimŞikayet

Yamanne ()

Tesk hocam :) fomoya kapilip gitmek istemiyorum

0BeğenmedimŞikayet

LostPassenger ()

Btc bir kere gördüğü yeri asla unutmaz... kanal aşağı kırılırsa ve hızlı bir alım gelmezse 0.618 e denk gelen rakam görülebilir. Orası da zaten gap boşluğu.

0BeğenmedimŞikayet

Doğukan35 ()

Ekranda sıkıntı var tam açılmıyor ondan sordum

0BeğenmedimŞikayet

Doğukan35 ()

Dip 0 dan mı alınmıs aslında onu merak ettim ben abi

0BeğenmedimŞikayet

bulent_esen ()

elif hanım unutmayın, boş teneke çok ses çıkarır, farkında olarak ya da olmayarak algı yönetimi yapanlar, elinde kalmış terste olduğu coinin shilleyenler mevcut bu forumda, sanıyorki bu forumdan bikaç kişi alınca fiyata etkisi olacak:)
hiçbir dayanak göstermeden şöyle olacak böyle olacak diyenleri hiç dinlemeyin zaten, bu piyasada her ana her olasılık mümkün, aklıbaşında adam kesin konuşmaz

1BeğenmedimŞikayet

LostPassenger ()

En yüksek noktadan cekmiş Doğukan bitstampda tepe nokta

Doğukan35 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ElifSerra ()

Siz dedikten sonra baktım, ama ben asla sizin gibi grafikten anlamıyorum sadece kendimce inceleme yapıyorum. Ama sizi takip ettiğim kadarıyla siz de boğada olduğuna inanmayanlardansınız. Sizin beklentilerinizi de takip ediyorum. Siz daha aşağısı ihtimalini hep söylüyorsunuz ara ara yükselmeler olmak kaydıyla. Biz de zaten ara yükselmelerini değerlendiriyoruz Vedat ın analizlerine çok güveniyorum. Onunla birlikte takip ettiğim kişiler var

0BeğenmedimŞikayet

Yamanne ()

34500ler direnc kiramazsa 31 destek sonra 27k mi diyorsnz hocam

0BeğenmedimŞikayet

Doğukan35 ()

Abi fiboyu neden böyle çektin öğrenebilir miyim

0BeğenmedimŞikayet

bulent_esen ()

ben beceremiyorum, becerebilene de helal olsun:)
ama dünya çapında yapılan bir araştırmaya göre günlük alsat yapanların %99u zarar ediyormuş:)1-2 yıl önce okumuşum.

grafik %100 çalışan birşey değil, istediğin kadar bilgili ol, yanılma payı var, zaten btc de bile tekniğin çalışma oranı çok düşükken, alt coinlerde grafiğe ne kadar güvenilir, tartışılır.

temel analiz, teknik analiz, haber takibi ve global ekonominin gidişatının sentezini yapabilenlerin, öngörülerinde başarılı olma ihtimali daha yüksek.

sadettiin88 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

LostPassenger ()

0.618 fibo ya denk gelen rakamı kontrol ettiniz mi?

0BeğenmedimŞikayet

ElifSerra ()

Şimdi 31000 in altını 41000 in üstünü net görmeden yön sizin için belirsiz hatta aşağı şeklinde anlıyoruz. Ki size benzer şeyler söyleyen güvendiğim kişiler var zaten, ama burada çok yüksek hedef verenlerde var ya bilmeyenler için kafa karıştırıcı ve bence sizin de dediğiniz gibi vebale giriyor. Ama yine de inşallah onların dediği gibi olur da herkes kazanır. Çok teşekkür ederim, ilgilendiniz

0BeğenmedimŞikayet

sadettiin88 ()

sadece al sata döndüler o kadar 2019 sonu gibi .. al sat ile bogaya göre daha çok kazanıyorlar btc de kat kat kazandırıyor al satda al yata göre

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum