Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0761 03:52:46
EUR 34.7635 03:52:46
USD 32.2818 03:52:46
ALTIN ONS $2294.9550 03:52:46

Grafiği gönderen: Kayey

gram tl günlükte alçalan takoz görünümünde olsa da saatlikte de yükselen takoz göünümüyle her defasında kendine yeni dip oluşturuyor sanki?

cevap veren olur ümidiyle bunu da paylaşayım dedim sağolun

Yorumlar (14)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Kayey ()

hoca değilim estağfirullah :) rsı ve macd kullanıyorum stokastikle de destekliyorum. sar a takıldım bu sıralar takipteyim onu da bir arkadaşımın tavsiyesi ile acemice :) sağolun diğer dediklerinizi de gözlemleyeceğim

Gün_olur__ömre_bedel için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gün_olur__ömre_bedel ()

Hocam en az 2 göstergeyle oluşumunuzu desteklerseniz isabet oranı artar meselâ ben rsi ile lineer regrasyon kullaniyorum artik hangisi kolayimiza gelirse mesala @tarbaz5101 hocamiz vortex le bolingeri kullanıyor vs.

Kayey için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kayey ()

estğfirullah hiç öyle bir derdim yok, amacım doğruyu öğrenmek.. çok sağolun yine de ince fikriniz için.

0BeğenmedimŞikayet

Kayey ()

fikir oluyorsa ne mutlu bana evet ilk kez bulutun içine girdi ama ihlal mi olacak devam mı edecek takp ediyorum. dün üçgen altını çok ihlal edince acaba mı dedim ama döndü ...

0BeğenmedimŞikayet

Gün_olur__ömre_bedel ()

Hocam ben ayrıca like vermeiyorum sistem tarafından kapali beğenmediğimizi düsünmeyin :))

0BeğenmedimŞikayet

Gün_olur__ömre_bedel ()

Bu gösterge ilerisi için fikir vermede onemli rol oynuyorsanko span B ileride yataya bağlayıp 495 altina saglam. bir destek oluşturmuş ayrica fiyatin bulutun uzerinde olmasi da olumlu düşünebilir

0BeğenmedimŞikayet

Kayey ()

oda 497.32 geçilebilirse tabi

0BeğenmedimŞikayet

Kayey ()

yarına kadar sanırım bu git gel devam eder 15 sonrası muamma orada anlayacağız tekrar aşağı mı yoksa yukarımı. son oluşan üçgen daha az yükselen şeklinde oluştu 500 üst beklerken 498 xx olarak tamamladı tekrar yarına kadar deneyebilir bu harekete devam edecekse sanki...

0BeğenmedimŞikayet

Kayey ()

ana takozun üst çizgisine çıkmak adına yaklaşıyor gibi geldi bana da ama bilinmez piyasa işte ani bir haberle yine ters köşe olunabilir tabi sağolun bu yazdığınıza da dikkat edceğim

1BeğenmedimŞikayet

Gün_olur__ömre_bedel ()

Ne görüyorsanız paylaşın hocam

0BeğenmedimŞikayet

Kayey ()

hocam estağfirullah sağolun yaklasın bir haftadır bu şekilde takip ediyorum doğru mudur bilemedim ama çalışıyor gerçekten bu yüzden emin olunca paylaşıp fikir almak istedim sağolun cevabınız için

1BeğenmedimŞikayet

Gün_olur__ömre_bedel ()

Sanko spanA B yi ileride yukari kirmasi iyiye işaret o bolgede ana takoz yukarı kırılabilir

1BeğenmedimŞikayet

Gün_olur__ömre_bedel ()

Elinize saglik guzel yakalamışsınız ana takoz içinde git geller yapacak ve nihayet yukari kıracak insaallah

0BeğenmedimŞikayet

Beyzax ()

Sonuçta aynen takoz gibi oldu hocam, elinize sağlık yine de:)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum