Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0843 15:13:58
EUR 35.0085 15:13:58
USD 32.2634 15:13:58
ALTIN ONS $2388.8700 15:13:58

Konu: BTC Grafik 30.06.2021

Günaydın değerli dostlar, çalışan tüm dostlara kolay gelsin..

BTC dün önemli dirençleri test ederek günü de günlük MA20 seviyesinin üstünde pozitif kapatarak dünkü en yüksek 36623.79$ seviyesine kadar çıkarmış olduğu ve şimdilik kazançları pekiştiriyor ve bir düzeltmenin içerisinde görünüyor.. btc şimdilik 100-200 SMA gibi HO'larin üstünde ve 50 SMA'nin şimdilik Altın a da sarkmış görünüyor.. BTC'nin saatlik grafik akışında 35.650$ civarinda bir destekle oluşan yükseliş trend çizgisinin mevcut olduğu, BTC'nin kısa vadede 35.650$ civarinin altında kalması düzeltmeye ve aşağı yönlü riskleri uzatmasi olmakta ve şimdilik 50 SMA'yi test ettiği ve altına sarktiği görülmektedir.. BTC 50 SMA HO'nin üstünde kaldığı sürece saatlik grafikte 35.650$ civarı trend çizgisi desteğinin üstünde tutunması halinde bile dün test edilen seviyeyi kırması beklenebilir..

BTC'nin günlük MA20 (35.650$)'a yakın seviyesi ve üstünde yeniden günlük kapanışlar yapması durumunda bile BTC'nin 50 günlük MA seviyesi olan 37.800$'a yakın bir seviyeye doğru adım adım gidecek olmasıdır.. BTC'nin aşağı yukarı yönlü dalgalanmanın ve hareketlenmenin en düşük 33878.23$'dan en yüksek 36623.79$'a % 0.618 FİB seviyesi ise trend çizgisine yakın ve üstünde kalması sonrasında saatlik MA20'nin üstünde kapanışlar yapması durumunda % 0.786 FİB seviyesine gitmesi sözkonusu olacaktır..

BTC trend çizgisi desteği ve şuan ki saatlik MA20 üstünde kalması, tutunması pozitif ve 50 SMA'nin altında kapanışlar yaparsa riskleri % FiB 0.236 oranına kadar uzatmış olduğu ve şimdilik en düşük 34.600$'a kadar salınım yapmış olduğudur.. Bu seviyenin altında ise 2 önemli HO daha mevcut onlarda grafikte de gözüken 100-200 SMA destekleridir.. BTC, trend çizgisi desteği üstünde kalması önemli, ve 36.000$'in üstünde tutunması halinde adım adım 36623.79$ ve 37K$'in üstünde adım adım günlük 50 MA seviyesine gitmesi beklenebilir.. Grafikte ki FİB seviyeleri ve HO'lar takip edilebilir.. MACD yükseliş bölgesinden şimdilik uzaklaşmış durumda olduğu ve RSİ ise 50 seviyesinin altında ve nötr bir durumda bilginize..
Şimdilik bol kazançlar..

Yorumlar (6)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Tşkler değerli kardeşim iyi günler, kolay gelsin bol kazançlar..

RXZ5K2 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Tşkler Pelin hanım iyi günler bol kazançlar..

Pelinn_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Rica ederim değerli kardeşim, bol kazançlar hayırlı günler..

hakanım44 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

hakanım44 ()

Emeğine saglik kıymetli hocam bu bilgilere zaman ayırıp bizlerle paylaştığınız icin ayrica tesekkurler

1BeğenmedimŞikayet

Pelinn_ ()

emeğinize sağlık @CoDeX©

1BeğenmedimŞikayet

RXZ5K2 ()

Hayırlı günler dilerim Hocam elinize sağlık teşekkür ederiz güzel paylaşım için sağolasınız takipteyiz pür dikkat

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum