Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0706 23:13:13
EUR 34.8629 23:13:13
USD 32.5408 23:13:13
ALTIN ONS $2322.4800 23:13:13

Grafiği gönderen: Aziz7117

Aziz7117 ()
Ons

Yorumlar (22)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

WuDuu___CAN ()

Abi zaten diyorum ya FED politika faizini bile yükseltmese 10 yıllıkları ve diğerlerinden kapı açsa yine ons altının düşmesi kaçınılmaz olur dolar değerlendikce yatırımcı ons altını 3. plana atar

Enver34 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Enver34 ()

Haberlerde kimse haber okumuyor duygusal davranıyor yellen senin teyzen bas bas bağırıyor enflasyon kalıcı yıl sonuna kadar düşürün diyor fed üyeleri bağırıyor faiz diye 2022 faiz var diyorlar ki bence daha da erken olacak powel direniyor ama fazla direnemeyecek bir tek bu sitedekiler çıkacak faiz aratmayacak diyorlar haberleri okumada anlamada sıkıntılar ben herkesin kararına saygı duyuyorum şu olur bu olur demem vebale de almam ama Benim için yön belli bir tek kriyt biliyor hepimizin hakkında hayırlısı olsun kardeşim

WuDuu___CAN için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Aziz7117 ()

Olası diyorum yön bellide ara duraklar fiboya göre böyle.. ))

0BeğenmedimŞikayet

Aziz7117 ()

Tşk ederim

mogan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

WuDuu___CAN ()

Valla abi ben grafik bilmem senin haberlerine ve kendi analizime bakarım bi de 10 yıllıklar ve DXY yükselişlerini takip ederim ons altının durumu ne olur diye ona göre alım yaparım bu parite bu seviye de olduğu sürece ben ons altına güvenmem 1745 kırılacak :)

0BeğenmedimŞikayet

Enver34 ()

Ha tamam bu işte fake make 1960 ok tşk

Aziz7117 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Rochefoucauld ()

Dur bakalim dostum

heros için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Aziz7117 ()

için Aziz7117 yorumu (10 saat önce)
Ons için Aziz7117 yorumu (4 gün önce)
Dip arayışımız devam etmekte fakeler le gün geçiriyor, haftaya yukarı dönüş başlar diye düşünüyorum, aşağıya doğru ansızın bir iniş olmasını bekliyorum,1755 sanki görmesi lazım alıcıların oradan hücum etmesi beklenir, sonrası 1955-1965 veya 70 hedef( 200 dolar lık bir fake).. eee sonrası yaslanıp 1564 beklerim... )))

https://altin.in/aziz7117

0BeğenmedimŞikayet

Enver34 ()

He 1920 direk tamam full alışa geçiyorum :))

0BeğenmedimŞikayet

Rochefoucauld ()

Hosbulduk kardeşim saygılar

heros için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

WuDuu___CAN ()

Enver abi grafiğe baksana 1750 den 1920 direk çıkış gösteriyor ondan dedim 1500 için FED'in kararına kalmış bu seviyelerden 1500 yakın düşürürler eğer FED faiz verirse tabi politika faizi vermese bile 10 yıllıkların ve diğerlerin yükselişi bile ons altını düşürmeye yeter

0BeğenmedimŞikayet

Rochefoucauld ()

Ben öyle hatırlıyorum bir kaçina bakmiştim sanirim

0BeğenmedimŞikayet

Aziz7117 ()

Üstad uzun vade mi diyorsun? Düşen kanali gösteren bir kaç formasyon var profilimde olucak 1564-65 bir sonraki dip diye ( bu firmasyondan sonra) cizmistim

0BeğenmedimŞikayet

Enver34 ()

Sabah 1960 olacak diyordun benim yanlış okuyorum en fazla inceği yer 1750 sonrası 1960 dedin yanlışmıyım

0BeğenmedimŞikayet

Rochefoucauld ()

Aziz, 1750 altinda olan çizmiş olduğun bir grafik var mi peki

0BeğenmedimŞikayet

Aziz7117 ()

Ben düşecek gibi mi cizmisim... )) 1750-52 dip kabul ederse ki ben daha da inmez düşüncesindeyim, bundan sonra olası yükseliş ve dönüş yerlerini kabaca çizdim.. hedef belli bana göre burayı muhakkak görmesi gerek ( Formasyonun gereği) görmezse yan daha da aşağılara döner giderse formasyon çöp. ! Ama hiç sanmıyorum yol belli hedef görüldükten sonra elinde altın olanların görebileceği en yüksek yer diye düşünüyorum.. bir daha 1900 de görülmeyecek... son zirvesi olacak diye düşünce içindeyim.. her daim söylüyorum. altin su formasyonunuda tamamlasin hep beraber inşaallah artık 1500-1400 ler konusucaz...

1BeğenmedimŞikayet

mogan ()

Emeğinize sağlık.

0BeğenmedimŞikayet

Enver34 ()

Wuducum 1920 mi 1500 mü karar ver artık

0BeğenmedimŞikayet

WuDuu___CAN ()

Abi grafiğe bakınca gümüş alasım geliyor buradan 1920 olacak diyorsun :)

0BeğenmedimŞikayet

Enver34 ()

Azizcim şimdi bu düşüyor ne yapalım sence bizi patlatmazmı

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum