Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0762 20:21:30
EUR 34.8409 20:21:30
USD 32.3512 20:21:30
ALTIN ONS $2297.3000 20:21:30

Konu: Gümüş tl ytd

⭐⭐ALTINCIDAYI_ ()
Gümüş

Yorumlar (28)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Mekan61 ()

Ons fazla sıkışmış. Dolara geçmeye fırsat bile vermiyor. YTD

Maths_Teacher için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Maths_Teacher ()

:) 4 saatlikte onsa bakıyorum RSI dans ediyor maşallah. 25.80 - 26.28 arasına sıkışmış ihlalleri bile yok nerdeyse. yalnız buradan aşağı kırarsa işimiz zor :)) çarşambaya kadar bari yukarı denemesi yapsa da biraz dolara geçsek kafa rahatlasın

Mekan61 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

gümüşmakas42 ()

Aynen ne günlerdi sentello ve counter :))

0BeğenmedimŞikayet

Bandura ()

Fire in the hole :))

0BeğenmedimŞikayet

Mekan61 ()

Öyle oldu hocam. Bu hafta okullar kapanacak. Telafi eğitiminin de telafisini yaparlarsa hiç şaşırmam:)

1BeğenmedimŞikayet

Maths_Teacher ()

oyuncak oldu herşey bu sene :)birde telafi çıkardılar başımıza dedim ya bu yapılan sınavlar bu telafi sanki hepsi aynı amaca hizmet ediyor. İnsanları özel okullara yönlendiriyorlar bence. Veliler aşırı tedirgin durumda herkes acaba orası dahamı iyi olur diye sorgulamaya başladı.

0BeğenmedimŞikayet

Mekan61 ()

Bende bugün ekderslerle falan uğraştım ondan sordum:))

0BeğenmedimŞikayet

Mekan61 ()

Ekders derken idareci miydin hocam:)

0BeğenmedimŞikayet

Maths_Teacher ()

ne olsun hocam beklemeye devam :) okulda işler yoğundu bugün ekdersler felan derken şimdi de sentello dinliyorum :D birgün internet kafeye gidip çal diyecem sentello çal birde ekip bulup counter atmak lazım tabi :) işyle bakınca çok gencim ben ne ara büyüdük gümüş alır satar olduk

0BeğenmedimŞikayet

Mekan61 ()

Hocam nasılsın:) ne var ne yok:)

1BeğenmedimŞikayet

Maths_Teacher ()

gerçi bu aralar bizim trend epey yukarı oldu :) hergelen matematikten vurunca çocukları. göz önündeydi zaten ders şimdi gözlerinin içine soktular korkulu rüyası oldu herkesin. Orda da birilerinin farklı amaçları var diye dşünmeye başladım açıkcası.

Ayhan601 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ayhan601 ()

O yüzden hocam dedim :))

0BeğenmedimŞikayet

Maths_Teacher ()

hoca değilim ama teşekkurler :) ama normalde hocayım o kısımdan kurtarıyorum.

1BeğenmedimŞikayet

Ayhan601 ()

Tesekur ederim likelerinizi gönderdim hocam sagolun

1BeğenmedimŞikayet

Maths_Teacher ()

tahmini zor bir veri olmuş 278 den 559 a çıkınca burdaan 690 geçermi bilmiyorum ama eldeki gümüşleri de satamıyor insan benimde ortalama 7.37 son aldıklarım. öncekilerin ortalamasını unuttum ama 7 den yukarı değildir galiba. yarı yarıya girmek lazım ki yukarı kırarsa bu sefer de ardından baktırmasın. ha tam garanti olsun istersen @celik2119 sıfıra yakın risksiz grafiklerinden faydalanabilirsin. az kar ama zararsız.

0BeğenmedimŞikayet

Ayhan601 ()

Elde tl varda gumusu netcem bilemedim

0BeğenmedimŞikayet

Maths_Teacher ()

şimdi bakınca gördüm ben çarşamba günü olan tarım dışı istihdam değişikliğine bakmışım :) cuma deyince dikkatimi çekti son ikisi kırmızı gelmiş onun geçen sefer beklenti 650k iken 559k gelmiş bu sefer daha da yüksek tutmuşlar beklentiyi 690k olarak. 278k dan 559k ya yükselmiş bu sefer 690 geçebilirmi riskli :)) heyecanlı cumaya elde tl ile girmek lazım ihtimallere karşı.

0BeğenmedimŞikayet

Ayhan601 ()

Çarşamba max cuma önemli veri tdi var 7.4 ustu atarsa çıkıp alttan alim bekleyelim bari :)

0BeğenmedimŞikayet

Ayhan601 ()

Tesekurler

yabangülü_17 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Maths_Teacher ()

bildiğim kadarıyla yeşil pek yaramıyor onsa. genelde kırmızılar yarar ABD ham petrol verileri hariç o nasılsa ters etki yapıyor yeşil yukarı atıyor.

0BeğenmedimŞikayet

yabangülü_17 ()

Hayır kırmızı yukarı yeşil aşağı abi

0BeğenmedimŞikayet

Ayhan601 ()

Tdi verilerine göre yeşil yanar ise yuksri belirli hedeflere gitme olasılığı yüksek drgilmi hocam

0BeğenmedimŞikayet

Maths_Teacher ()

tdı sanki bu sefer kesin yeşil gelecek gibi. beklentiyi çok aşağı çekmişler gibi geldi bana. geçen sefere göre

ALTINCIDAYI_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ALTINCIDAYI_ ()

TDI versiyle ikisinden birisi kesin gibi, çarşamba günü öncü TDI verisiyle cumanın gelişi belli olur. Ayrıca çarşamba sabahı Çin pmi verisi var metallerin sevgilisi

Nevkar1976 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Nevkar1976 ()

Önce 7,59 mu 7,13 mü hocam

ALTINCIDAYI_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

TEVEKKÜLLÜ ()

Hımm ben noktaların alttaki tarihlerine bakıyordum mükemmel analizciligimle:)

TEVEKKÜLLÜ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

ALTINCIDAYI_ ()

Arada 7.59 da var

TEVEKKÜLLÜ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

TEVEKKÜLLÜ ()

Once 7.81 geliyormus gibi geldi bana üstün grafik anlayışımla dogrumuyum dayı?

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum