Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0735 05:27:43
EUR 34.9481 05:27:43
USD 32.5332 05:27:43
ALTIN ONS $2334.5150 05:27:43

Konu: Gümüş Ons Günlük grafik güncel

⭐⭐selcukcelik ()
Gümüş
Ne demiştik ve nerede kalmıştık ?
DXY ( dolar evine dönecek )

Uçuk kaçık hedefler reklam kokan hareketlerin ötesine geçemez. Hedefime Sadığım ...

Yorumlar (15)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

ilhann55 ()

Teşekkürler @selcukcelik ümitlerimizi yeşerttiniz..

selcukcelik için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Al_Işık ()

Teşekkür ederim değerli kardeşim.

16BeğenmedimŞikayet

selcukcelik ()

Günaydın arkadaşlar. Burayı hatırlarız ( alt yorum ), Formasyonda verdiğimiz hedef 23,67 idi Fakat Yıllık peryotta ( Tablo olarak paylaşıyordum takip edenler hatırlar ) Dip rakam 22,10 idi.

Dikkat ederseniz grafikte 2 ayrı 4,7 usd lik düzeltme alanı vardı .

İlk düzeltme Kabaca 28,30 ve 22,10 arasında geldi.

2. 4,7 USD lik düzeltmenin gelebilmesi için 22,10 altında kapanış kapması gerekir.

Sizce 22,10 altında kapanış yapma olasılığı varmı ? Bana göre şu ortamda mümkün değil ( Dağıtılan paralar 5 yıl yeter dünyaya ) Daha yolumuz var !

Kısacası 2. düzeltmeye ışık yakmaz ise 22,10 dibinin tepesi 30,608 !

Ve benim Level 3 arayışım 22,10'da son buldu.

25,55 üzerindeki yada altındaki her hareket bana gümüşün nereye gideceğini söyleyebilir... Saygıyla.

1BeğenmedimŞikayet

Dök ()

Anladım hocam. Teşekkürler

0BeğenmedimŞikayet

selcukcelik ()

5 numara tamamlandı. Yorum geçmişimde Bir paylaşım yapmıştım. LEVEL 3 bekliyoruz. O paylaşımı dikkatli inceleyin aydınlanacaksınız.

Dök için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Dök ()

@selcukcelik hocam bu grafikte 5 numarayı mı bekliyorsunuz? Yoksa 23670 doları mı?

1BeğenmedimŞikayet

selcukcelik ()

Anladım. Olsun % 40 başarı bile oldukça iyi ... Esasen bu işin garantisi Parite işlemidir. Tüm arkadaşlarımın bunu öğrenmesi gerekir.

Alperr1212 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Alperr1212 ()

O zaman dolar tarafı kurtarır yine tersten çıkılır insaallah. Her ne kadar dolar artışını vatandaş olarak dilemesekte bizim dilemememizle olmuyor tl miz eriyor malesef. Benim 7.71 den alınmış bir parçam vardı terste kalınca dolara parite etmiştim 8.52 den dolar 7.76 ya çıkınca ordan yakayı kurtardım. Gerci sonra yine 7.40 tan terste kaldım o başka:))

1BeğenmedimŞikayet

kznlr ()

eyvallah hocam , hayırlı cumalar :)

0BeğenmedimŞikayet

kimyagerme ()

Yani düşüşe devam abi. oyle mi?

1BeğenmedimŞikayet

selcukcelik ()

Everest :)

kznlr için cevaplandı (yorumu göster)

5BeğenmedimŞikayet

selcukcelik ()

Bu piyasada sürekli kazanan bir yatırımcı tipi hiç olmadı. Sabırla bekleyen terste kalmaz. Kazanma hırsına kapılan buna mahkum. Formasyon' un iptal olabilmesi için aylık kapanışı 26,80 ve üzerinde yapması gerekir. Şu durumda zor. ilerisi için çok ümit vari konuşamayacağım Çünkü Dünyanın denğesini ABD sağlar ve ben ABD ' nin attığı adımlara göre beklentilerimi oluşturmaya çalışıyorum. Malesef şuan için Ons tarafında Aşırı rakamlar beklemiyorum
( Ytd diyelim)

Alperr1212 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Alperr1212 ()

Hocam elinize sağlık teşekkürler. Lâkin çoğu kişi terste bu formasyonun hedefine ulaşmasını canı gönülden istemez. Hangi durumda iptal olur? :)) 26.80 üzeri yürüyüp gitse mesela?

0BeğenmedimŞikayet

kznlr ()

takipteyiz @selcukcelik hocam varol . ( doların evi sahildemi , everesttemi ? :))

0BeğenmedimŞikayet

Onnbaşı ()

@selcukcelik mesajını @celik2119 e ilettim. Ama sense şelalecisin celikte ful gümüşteyim. Şelalecilere çokta iyi gözle bakamıyorum :)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum