Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0699 14:31:23
EUR 34.7748 14:31:23
USD 32.4684 14:31:23
ALTIN ONS $2337.9850 14:31:23

Konu: BTC Saatlik Grafik Durum Analizi 24.06.2021

Değerli dostlar,

BTC'de gözüken ve şuan saatlik grafik akışında düşen trend çizgisinin üstüne atmış görünüyor ve bugün en düşük sabahta belirttiğim gibi 32314.37$ seviyesinden yukarı yönlü 20-50-100 SMA gibi HO'larin üstüne çıkmış görünüyor ve trend çizgisinin üstünde kalması, tutunması net başarılı kapanışlar yapması durumunda adım adım dünde test edilen 35.000$ ve 200 SMA kırmızı çizgi seviyesini ve HO'yi hedef alması olacak ve günlükte MA20 36.000$ seviyesine doğru gitmesi sözkonusu olacaktır ve günlük MA20'nin üstünde 2 gün garanti ve net başarılı kapanışlar yapması durumunda yeniden ve günlükte 50 MA hedef hedefine gitmesi olacaktır biz yinede sağlıklı bir şekilde adım adım destek- direnç babında ilerlememiz daha iyi olur düşüncesindeyim, grafikte ki FİB seviyeleri ve HO'lar şimdilik takip edilebilir..

Yorumlar (22)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

RXZ5K2 ()

Bilmukabele Hocam Amin Hep beraber İnşALLAH...

CoDeX© için cevaplandı (yorumu göster)

3BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Önemli değil değerli kardeşim ben tşk ederim.. Fırsat ve zaman bulduğumuz sürece sıkıntı yok, bol kazançlar..

RXZ5K2 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

RXZ5K2 ()

Hocam her gün günlük almamız gereken dozda grafik analiz ve paylaşımlarınızla bizlere rehber oluyorsunuz her seferinde size teşekkürü bir borç biliriz elinize sağlık

ALLAH Razı olsun emeklerinize bolca karşılıklar versin inşALLAH...

0BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Sağol tşkler kardeşim, Allah razı olsun..

H2R için cevaplandı (yorumu göster)

4BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Her şerrin içinde de bir hayır aramak gerektiğini düşünüyorum ve kişilerin ahh başıma böyle birşey neden geldi neden ben diyerek isyan etmelerinden ötürü acaba ben nerde yanlış yapmış olabilirim düşüncesinde olmasini ve özellikle muhakemesini ve derin düşünmesi gerektiğini düşünüyorum.. Rabbim herkesin yardımcısı olsun güzel kardeşim..

Aldiklarinigeriverbitcoin için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

H2R ()

Teşekkürler kardeşim bu arada geçmiş olsun

1BeğenmedimŞikayet

Aldiklarinigeriverbitcoin ()

Bunda da bir hayir vardir. Sozunde ki teslimiyet... Guzel insan... Rabbim yar ve yardımcınız olsun...

0BeğenmedimŞikayet

Rodriguesx42 ()

Evet hocam Konyalıym tahmin ediyorsunuzdur tabiki şimdi BTC de akumule sürecindeyiz diye düşünüyorum bu akumule bitince yukselecegimizi ayı sezonunda olduğumuzu düşünmüyorum siz ne düşünüyorsunuz bu konuda

3BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Kripto piyasası diğer emtialara göre çok çabuk değişkenlik gösterebilir yeri gelir grafiği bile altüst edebilir bu BTC'nin 11 yıldan beri alet edilmeyen haberler bile kalmadı öldürdüler hemde kaç kere 400'den fazla ama BTC her defasında yeniden ayağa kalktı ve bir cok kimseyi susturdu.. Teknik analizde aslinda gelecekteki sonuçların garantisi değil, ancak traderlara, yatırımcılara, analistlere en yüksek olasılıklı sonucu tahmin etmelerinde yardımcı olacak bir araç olabilir ama BTC'ye temel haberlerin etkisiyle FUD'u aşiladilar.. Bu piyasada olumsuz düşüncede olanlar ve insanları biktiriyorlarsa o zaman düğmeye basıp yeniden bir umutla beklemesini ve sabri en iyi öğreten bir piyasa olduğunu gösterirler.. Özellikle yükselişi kaybettim diyerek üzülmek bu piyasada son derece yersiz ve tehlikeli.. Piyasada bu düşünceye kapılarak zirve noktadan alım yapan ve duygularıyla davranan birçok kişi genellikle zararda 2018'de bunlar çok yaşandı.. Bu sebeple plan, strateji dahilinde hareket edilmesi çok önemlidir.. Piyasa her zaman yeni fırsatlar sunmaya devam eder.. Unutulmamalı ki kaybetmemek her şeyden önce gelmesi gereken en önemli kural.. Bu sebeple önce kar etmeye değil kaybetmemeye odaklanmak ve işin bazı kurallarını ezberlemek gerektiğini bilelim yeter bu piyasada zamanla herşey öğrenilir ve zarara girmeden tecrübe sahibi de olunmaz sevgili kardeşim..

Savaş006 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Tşkler sayın @Mursa size de bol kazançlar..

Mursa için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Mursa ()

Emeğinize sağlık teşekkürler

2BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Aleyküm Selam değerli kardeşim, Allah sizden razı olsun, şuan iyiyim toparladım ilaç felan kullanıyorum zamanla daha iyi olacaktır diyelim, ve bunda da bir hayır vardır diyerekten Rabbim kimseye acılar yaşatmasın ve sevdikleriyle sinamasin İnşaAllah.. Tüm iyi dilekleriniz ve temennileriniz için çok tşkler..

Aldiklarinigeriverbitcoin için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Rabbim cümlesine iyilikler, sagliklar ve güzellikler versin diyelim değerli kardeşim.. O zaman şöyle ifade edeyim, Konya'lisin az çok tahmin edebiliyorum ama söylemeseniz de yine de saygı duyarım..

Rodriguesx42 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Savaş006 ()

8-9 yılım doldu bu forumda. geçmiş altın gümüş platin tecrübem olmasa burada ortalama 200-300 bin kaybetmiş olurdum(arkadaşların haline nazaran bi oran bu)ama şükür ki panik alma/satma. tüm nakitle girme,6 ay kazım olmayan nakitle gir, kademe al kademe sat, büyük kar aldığın günlerde 1-2 gün hatta 1 hafta ekranı açma sisteme girme, herkesi dinle ama araştırıp kendin karar ver gibi kuralları 9 yılda öğrendim. metalde iyi kazandım. burdada 300 e yaklaştı kar 5-6 ayda. en önemli si; ticari zekası olmayan asla dijital e yaklaşmasın. asla. hatta en mantıklısı ev arsa almaktır. yok şu coine zamanında 200 bin bassam şu an 600 dü yok 700 dü! HEPSİ HİKAYE! BU İŞTE YÜZDE 94 ü kay. Bee. Derrr(yanlış düşüncem varsa düzeltin)

1BeğenmedimŞikayet

Aldiklarinigeriverbitcoin ()

Selam aleykum abi cok gecmis olsun tekrar. Ben siz yazmadiginizda bilerek gitmeyeceğinizi. Birşeyler oldugunu dusunmustum. Ki sizden haber almak icin cok yazdim. Umarim yaşadığınız kaza sizde hasar birakmamistir. Rabbimden sifa diliyorum sizin icin. Ve ether yorumu rica ediyorum ; ) hayirli saglikli saadetli günler omurler diliyorum insallah.

1BeğenmedimŞikayet

Rodriguesx42 ()

Allah'ım iyilik daim etsin ustam her zaman iyi görmek isteriz sizi yorumlarınızı grafiklerinizi nick bende kalsın şimdilik :)

0BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Tşkler Savaş bey size de çok selamlar, elimizden geldiği kadarıyla birşeyler karalamaya ve yardımcı olmaya çalışıyoruz diyelim, bu piyasanin tersi pistir insanın reel hayatta yapamadığı en önemli SABRI öğretir..

Savaş006 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Savaş006 ()

Burda gerçek emek sahibi ve adamsın... selamlar dostum

0BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Tşkler değerli kardeşim hoşbuldum, maalesef başımıza kimsenin istemeyeceği birtakım olaylar geldiğinden dolayı çoğu şeyden mecburen uzak kaldik, ama şuan iyiyim Rabbim'e hamdolsun en önemlisi sağlık ve sevdiklerimiz diyelim ve ne kadar şükür etsek azdır.. Sizin eski nick neydi acaba? ..

Rodriguesx42 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Rodriguesx42 ()

Ustam hoşgeldin seni yeniden aramızda görmek güzel en son 6 7 ay önce konuştuk sonra girmez oldun bizde tabi haliyle giremedik uzun süre seni gördüğüme sevindim :) iyisin inşallah bı sıkıntı yok

0BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Bakalım trend çizgisinin üstünde net gün kapanışı yapsın garanti olarak aksi bir durum olmazsa şayet, üst seviyelere doğru gitmesi sözkonusu olacaktır.. Şimdilik bekleyelim görelim, bol kazançlar..

patmehmet için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

patmehmet ()

Alın size güzel insandan güzel bir teknik bilgi daha hayırlara vesile olsun selametler usta

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum