Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0775 02:17:14
EUR 34.7907 02:17:14
USD 32.2662 02:17:14
ALTIN ONS $2362.3550 02:17:14

Konu: BTC Grafik 23.06.2021

Günaydın değerli dostlar, çalışan tüm dostlara kolay gelsin..

BTC'de dünün en düşük seviyesi olarak 30.066$'in Altın da grafikte de gözüken 28.600$ seviyesini görmüş olduğudur.. btc şimdilik 20MA-50MA gibi HO'larin üstünde ve pozitif görünüyor olduğu 100 SMA turuncu çizginin üstünde kapanışlar yapması ve tutunması durumunda adım adım en son tepe seviyesi 36.125$ kısacası 200 SMA kırmızı çizgiyi hedef haline getirmesi olacaktır.. BTC'nin saatlik grafik akışında ise hala 35.000$ civarında dirençle oluşan bir düşüş trend çizgisinin mevcut olduğu BTC her ne kadar 100 SMA'nin üstüne çıksada burada net kapanışlar yapması ve tutunması önemarzediyor olduğudur.. BTC dün haftalık 50 MA ve bollinger altbandinda ki tüm pozisyonları temizlemiş görünüyor ve en düşük şimdilik 28.600$ seviyesine kadar düşüşünü tamamladı denilebilir..

Aşağı yukarı yönlü en düşük 28.600$'dan en yüksek 36.125$'a doğru dalgalanmanın kısacası % 0.5 FİB seviyesinin şuan üstünde burası aynı zamanda hem MA20 hemde 50SMA seviyesi civaridir.. BTC'nin % 0.618 FİB seviyesinin üstünde kalması BTC'yi % 0.786 FiB seviyesi ve direncine götürecek olmasıdır.. Yukarı yönde kısacası % 0.786 FiB seviyesi ve direncinin üstünde bollinger üstbandi da olan 35.000$ civarinda oluşan trend çizgisine gitmesi şeklinde olacaktır..

BTC'de adım adım gidersek şayet, 100 SMA'nin üstünde tutunması ve ardından üstseviyeler için trend çizgisinin üstünde kapanışlar yapması önemarzediyor.. Trend çizgisinin üstünde kapanışlar yapamazsa şayet yeniden ve aşağı yönde riskleri uzatması ve destek noktalarını test etmesi beklenebilir.. Altta önemli destekler 32.500$ seviyesine de yakın 20-50 SMA'dir.. Bu seviyelerin altında ise yeniden dünde test edilen grafikte de gözüken ve haftalık 50 SMA'da olan % 0.236 FİB seviyesine de yakın olan seviye olduğudur.. Saatlik MACD yükseliş bölgesinde akümüle bir şekilde görünüyor olduğu, RSI ise 50 seviyesinin üzerinde o da şimdilik pozitif görünümdedir..
Şimdilik bol kazançlar..

Yorumlar (17)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

RXZ5K2 ()

Âmin Hepberaber İnşaALLAH Hocam

CoDeX© için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

zeynep01 ()

Sağolun hocam alıştım artık tşk ederim.

1BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Tşkler Zeynep hanım çok geçmiş olsun, bol kazançlar..

zeynep01 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

zeynep01 ()

Elinize emeğinize sağlık hocam.

1BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Çok tşkler değerli kardeşim size de bol kazançlar hayırlı günler, Rabbim iş rastligi ve kolayliklar versin..

RXZ5K2 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

RXZ5K2 ()

Hocam Hayırlı Bereketli bir gün olsun İnşaALLAH Elinize sağlık teşekkür ederiz

Selâmetle sağlıkla kalın İnşaALLAH Hayırlı Bereketli Kazançlar...

1BeğenmedimŞikayet

Mirzo ()

CoDeX hocam merhabalar hayırlı sabahlar hayırlı işleriniz olsun Rica etsem UTK jetonuna bakabilirsiniz geleceği ile ilgili yatırım yapılabilirmi.

1BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

@Zeynodudu grafikte şuan % 0.786 FiB seviyesi ve direnci mevcut FiB seviyelerini takip etmeniz önemli bu seviyenin üstünde kapanışlar yapması en son test ettiği 36.125$ ve ardindan güvenli bölge 36.180$ civari yakın günlük MA20 seviyesidir günlük bu seviyenin üstünde kapanışlar yapması halinde yeniden adım adım grafikte de gözüken üstseviyeleri ve bölgeleri hedef alması olacaktır bilginize..

1BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Grafikte belirttim gibi şuan aşağı da en önemli 20-50 MA destekleri mevcut bu seviyelerin altında kısacası 32.500$ civarinda geziniyor kapanışlar yapmadığı sürece sıkıntı yok, grafik ve yorumumu okumanızı tavsiye ederim..

Zeynodudu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Tşkler size de bol kazançlar..

Mursa için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Mursa ()

Günaydın emeğinize sağlık teşekkürler

0BeğenmedimŞikayet

Zeynodudu ()

Hocam bu seviyelerden alınırmı

3BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Bir nebze olsun yol gösterebiliyor ve ışık tutuyorsak uzun uzun yazmamda ki tek sebep ise sizin bazı şeyleri öğrenmeniz içindir, bol kazançlar..

Emre_bey_ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Kral6161 ()

çok teşekkür ederim

1BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Tşkler size de bereketli bol kazançlar, kolay gelsin..

Kral6161 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Kral6161 ()

elinize sağlık

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum