Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0634 04:57:08
EUR 34.7035 04:57:08
USD 32.6131 04:57:08
ALTIN ONS $2410.0500 04:57:08

Konu: BTC Durum Analizi Yapalım

⭐⭐LostPassenger ()
Bitcoin
btc Analizi yapalım;

Genel görünüme baktığımızda akumule süreci devam ediyor gibi gözüküyor. Farkettiyseniz sürekli iki majör destek/direnç arası bir dolaşım mevcut.

Bir sonraki yükseliş için göre BTC'nin biraz daha güç alması gerekli. Bunun için ise 30000 seviyesi ile 28000 seviyesinin ziyaret edilmesi yeterli olacaktır... Böylelikle benim Obo da hedefine ulaşmış olacaktır.

Bu destek bölgesine temastan sonra tepki ile tekrardan direnç bölgesini kırmaya gidebilir.

Şu an için önemli olan seviye 28000 seviyesi aşağı kırılmadığı sürece buradan yukarı tekrar yönelebilir...

Fakat bu seviye de kırılırsa satışlar hızlanacaktır.

Yatırım tavsiyesi değildir...

Yorumlar (28)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

LostPassenger ()

Kafa yapısı değil olay iftira atması :)

Neyse salla dostum.

Guclu0 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

LostPassenger ()

Şimdi @etacarter ı oku sn @Guclu0 ... 28k da zarar kes yapın yazan adam bu grafiği mi çizer ?

Herkes icin diyorum zararkes yapın yazdıgım var ise cıkarın istifaya hazırım..

Şimdi sorun kimde?

1BeğenmedimŞikayet

LostPassenger ()

Kim zararkes yapıyor ibo ya... yapan da yapmayan da kendi aklı kendi bileceği iş... satın mı yazdık buraya!

Sen de bu cümlenle burdaki conilere iyi gaz veriyorsun zararkes yapıyorlar diyerek devam et.

lord_of_the_attack için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

lord_of_the_attack ()

Ben derim 30198 e denk geliyor sanırsam şuan oranin altında 4 saat kapatırsa dip yok bu olmadan yükseliş tarafindayim

LostPassenger için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

LostPassenger ()

Bende cıkacağına inanıyorum ama ne zaman ?

buralar "dip " demedim demem de...

1BeğenmedimŞikayet

lord_of_the_attack ()

Sürekli olarak düşecek yazmanın ya da oluşan düşüş formasyonlarınin kimseye faydası yok bana göre sadece insanlar daha fazla üzülüyor ve daha çok zarar kes yapıyor bize zarar veriyor

0BeğenmedimŞikayet

lord_of_the_attack ()

Ben cikacagina inanmasam zarar kes yaparım hep diyorum düşeceği yere kadar zaten düştü daha fazlasını beklemek boşa velevki daha da düştü elbet misliyle çıkacak şuan zarar kes yaparsam birdaha mal alamam bu zararı kabul edersem birdaha coin almam

0BeğenmedimŞikayet

LostPassenger ()

O zaman cıkacak yazma ibo :)))

1BeğenmedimŞikayet

lord_of_the_attack ()

Terste olan sadece sen değilsin cümle alem terste burada 52 k altına inince full nakitim diyen bir kaç kişi gördüm onun dışında herkes terste düşecek diyen de terste çıkacak diyen de boşuna birbirinizi yemeyin çıkan para bizden çıkıyor

1BeğenmedimŞikayet

LostPassenger ()

100ü takipcisi varmıs da o yüzden yazıyormus da:))) onların yarısından cogu ya takibe aldıgını unutmustur yada girmiyorlardır foruma..

Gms sayfasına geri alın arkadasınızı yazdım adamlar kac para istiyorsun orda kalması icin yazıyor :))

DolarTLEuroTL için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

LostPassenger ()

Elli kere yazdım ibo terste olan coinlerim var diye...

Anlamakda zorluk cekenler düşüş istediğimi sanıyorlar...

0BeğenmedimŞikayet

DolarTLEuroTL ()

Bunlar sadece konuşurlar

İstifa etmezler

Onlar için like ve takipçi önemli

0BeğenmedimŞikayet

lord_of_the_attack ()

Arkadaşlar bu adam benim grupta ve o da terste:) full nakit değil :)) günaydın herkese

0BeğenmedimŞikayet

LostPassenger ()

@etacarter 28k ya düşecek dedikten sonra cizdigim grafik burda duruyor bak...

Zararkes yapın cümlemi de bulamadın.. ne zaman istifa edeceksin?

0BeğenmedimŞikayet

LostPassenger ()

Eyvallah abicim

Gazi_Gazi için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gazi_Gazi ()

İki hafta önce sizinle yazışmıştık death gros geliyor Ortalık kızaracak stoplarınızı ayarlayın diye
Burda kimseye alın yada satın demiyorsunuz sadece analiz yaparak yol gösteriyorsunuz

0BeğenmedimŞikayet

KRAL001 ()

Kimse dmeez zarar kes yapin herkesin yatirimi kendine sen paylasimini yap uyan uyar uymayan uymaz herkes kendi yatiriminin sorumlusu kimseyi alakadar etmez tuşa kim basiyosa o sorumlu:)))

0BeğenmedimŞikayet

LostPassenger ()

Oboyu verdiğim grafik ve sonrası beklentim üst yorumda...

Zararkes yapın yazısı gören varsa profilimde hemen istifaya hazırım...

1BeğenmedimŞikayet

LostPassenger ()

Biraz önce yazdım...

@Chzmagduru btc den baskası ile al sat yapılmaz şuan

Adaletsiz için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Adaletsiz ()

30binde tepki böyleyse 28 de en fazla ne olur dostum

0BeğenmedimŞikayet

LostPassenger ()

Stoplu dene dostum. Orası alıcılarla dolu. En azından tepki gelebilir.

Chzmagduru için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Menekşe_3544 ()

Tebrik ederim doğucum yüzde 90 net bir hedef

0BeğenmedimŞikayet

LostPassenger ()

Üst yorum @Menekşe_3544 hem de dün attıgım kücük obo hedefi de mevcut

0BeğenmedimŞikayet

LostPassenger ()

Üst yorumu gören kaç kişi oldu ?

Eller havada devam mı ediyoruz?

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum