Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0870 12:34:20
EUR 35.0328 12:34:20
USD 32.2072 12:34:20
ALTIN ONS $2443.7400 12:34:20

Grafiği gönderen: serser34

serser34 ()
Dolar

kapalicarsi serbest piyasa guncel

Yorumlar (27)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Dash ()

Evet bu mantığa döneceğim.

Kayserimanisa için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Dash ()

330 olsa 295 ten aldıgım parayı ciksam iyi kar yazar. Ytd

0BeğenmedimŞikayet

Dash ()

Tam yazamadım benim ufaklık aldı telefonu ele :) Tl kalmadı bende ani dolarla çıkış yaparsa belki bir fırsat doğar banada ons yükselip dolar düserse daha iyi olur parite açısından takipte olacağım.

0BeğenmedimŞikayet

Dash ()

Bende tl kalmadı lakin dolarla yük

0BeğenmedimŞikayet

Dash ()

Evet vadeli kazanctan çıkmak en büyük kazancım kendi adıma teşekkürler.

NİLSUDE için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ekslans ()

Sen de rantçı tayfasındasın anlaşılan ama cash canlı her zaman kraldır hele bi de dolar olursa senin aldikların satmak istediğinde ona biat eder kardeş

MC_GRAGER için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Dash ()

Faiz yemiyim diye Glgeçen seneden bu seneye kâr edemedik yine yerimizde saydık pişman değilim hatta içeri gittik nasipten ötesi yok. Fırsat geçerse durum oluşursa ilerde senle istişare edelim kardeşim. Yardımcı olursun alım satımlarında bilgilendirirsin bizimde çorbamız kaynar. Saygılar :)

0BeğenmedimŞikayet

MC_GRAGER ()

Ben piyasaya bakarım, dönüp birde dolara bakarım yalan olduğunu görürüm:))

tekaüt06 için cevaplandı (yorumu göster)

3BeğenmedimŞikayet

MC_GRAGER ()

Ben 3 senedir tl ile daire , arsa , araba, demir aldım TÜRK liram 4 e katladi... senin 3 sene önce aldığın dolarin %20 olmuş bu arada:)))

NoRtOn için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

NoRtOn ()

Çok güveniyorsan kendine, sonraki 6 ay TL de kalabilirsin. Ytd böylece yorumunun arkasında da durmuş olursun arkadaşım.

1BeğenmedimŞikayet

KISMETTEVARSA ()

Kr dostum doların yükselmesi elbet benim de hoşuma gitmiyor çünkü benim kullandığım para TL elbette TL çok güçlü olsun isteriz lakin TL'nin güçlü olmasını istemeyen üst akıl elinde gücü bulunduran tek kişi aksi olsa idi eski MB başkanı sayın ağbalı görevden almazdı.

1BeğenmedimŞikayet

izai ()

Ben dedim 2 ay önce 8.60 ve 8.80 diye ama uyanıklar faiz artışı bekledikleri için 7.70 gelecek dediler ve benide yazmışlardı bir köşeye 7.70 bekleyenler :) asgjhfkl :)

tekaüt06 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

tekaüt06 ()

Geçtigimiz aylarda 8.80 olacak deseler de bu yorumu yapardınız diye düşünüyorum.

1BeğenmedimŞikayet

Zede ()

Gerçekten mi? Tşkl

1BeğenmedimŞikayet

MC_GRAGER ()

Sallaaa:)))

0BeğenmedimŞikayet

NoRtOn ()

.. yıl sonu

-2BeğenmedimŞikayet

NoRtOn ()

Hazr sonu itibariyle $ 9-910, yol sonu itibariyle 12 olur diye düşünüyorum. Ytd parasını uzun dönem için TL de tutan var mıdır bilmiyorum.

Zede için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Zede ()

Mrb. Dolar 10 mu gerçekmi bu

serser34 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

serser34 ()

Sen nerde yasiyon?

Dolarci_72 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Dolarci_72 ()

Usta dovizciler o fiyattan almiyorlar suan 872 alis yaziyor ama dovizci sana 865 fiyat cekiyor

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum