Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0675 16:08:14
EUR 34.7339 16:08:14
USD 32.5072 16:08:14
ALTIN ONS $2392.1450 16:08:14

Konu: teknik analize yeni başlayanlara notlar

Yorumlar (25)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Traderrrrr ()

sağol dostum.

Gün_olur__ömre_bedel için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Gün_olur__ömre_bedel ()

Eline yüreğine sağlık zahmet vermissin başkanım

0BeğenmedimŞikayet

Ons_Bükücü ()

:) yani o açıdan bakarsan olumlu bir şey abi ama alıp yatan için pek olumlu degil :)

Traderrrrr için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Traderrrrr ()

4-5 yılda çok dalga olur. biz de bu dalgalarda sörf yaparız. yatay olmasın da nereye giderse gitsin:) Dalga olmayınca sörf yapılmaz, biliyorsun.

Ons_Bükücü için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ons_Bükücü ()

Abi tepeler arasi uyumsuzluk var görebildin mi :( uzun vadede ( 4 5 yıl ) ons ben asagi gidicem diyor :(:(

0BeğenmedimŞikayet

Traderrrrr ()

baktım beklentin nedir uçuşa geçiyor muyuz:) uçur onsu artık..

Ons_Bükücü için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Traderrrrr ()

Teşekkür ederim.

iknownothing için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ons_Bükücü ()

Abi son attığım grafige bakmalisin

1BeğenmedimŞikayet

iknownothing ()

Çok istifade ettiğimi belirtmek isterim. Elinize sağlık.

0BeğenmedimŞikayet

Aa1 ()

Bende teşekkür ederim layk için.

Hanım_Teyze için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

rica ederim, çok güzel bir yerden baktınız, layk onun için :)

Aa1 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Aa1 ()

Ama traderr... Hocamın yazısı sizin sayenizde ulaştı. Ben daha önce görmemiştim. Bence bu da emektir. Tekrar teşekkürler:)

0BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

bence de çok iyi ama bana ait değil, Trader hoca yazdı onları, etiketleyip beğeniyi doğru yere göndermek isterdim ama nikinin sonunda 1 milyon tane r harfi olduğu için etiket yapılmıyor :)

Aa1 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

yok, biricik çocuumun tek trade'i maaşını alınca bir miktar euro alıp kenara koymak, bir de benim borsa hesabımda olmayan bir iki halka arzı alabilmek için isteğim üzerine zborsa açtı, arada gönder dersem oradakilerin fotosunu gönderiyor o kadar :) işinde gücünde gelişmesi daha iyi bunlara gömülmek yerine zaten, öyle de gidiyor şimdiki halde ama verdiğiniz bilgiler şahaneydi, o da faydalansın istedim :)

0BeğenmedimŞikayet

Traderrrrr ()

Maşallah aile boyu tradersınız. ben de dışarda olunca sinyal gelince benim kıza işlem açtırıyorum:)

0BeğenmedimŞikayet

Aa1 ()

@Hanım_Teyze emeğine sağlık gerçekten çok beğendim. Bence çok faydalı bir yazı olmuş

1BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

ben teşekkür ederim, fotoğraflarını çektim, dosya yaptım, sonra onu da sıkıştırılmış klasöre atıp mail olarak kızıma attım, o da teşekkür ediyor, anne kız bir teşekkür halindeyiz böyle :)

0BeğenmedimŞikayet

Traderrrrr ()

Teşekkür ederim
@Hanım_Teyze
@Kün_ve_yekün_
@Bjk42_

Black01 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Black01 ()

Harika olmuş. Ellerinize sağlık. Az önce yine gereksiz tartışmaları görünce bayağı uzun bi şey karaladım. Gönderdim ama gitmedi. Sen detaylı yazmışsın. Umarım okurlar. Tebrikler.

0BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

Çok değerli bilgiler var burada, şimdi bazılarını kızıma da okudum, tekrar teşekkürler.

0BeğenmedimŞikayet

Traderrrrr ()

Teşekkürler dostum. Anlamış gibi yapıyorum:)

hakan7038 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kün_ve_yekün_ ()

Gözleri yordu ama eline emeğine yüreğine sağlık kardeşim Allah razı olsun güzel bir bilgilendirme idi anlayana...

1BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

Dostum emeğine sağlık. Anlamadığım şu; sen varken, benim için bu yazıları okumama gerek yok. Sen olmayacaksan yanımda, o zamanda küserim, hiç okumam. Ona göre:)))

0BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

Bir kısmını okudum, elinize sağlık, PC den okumak daha hoşuma gidecek sanki, oradan da bakıp kaydedicem.

1BeğenmedimŞikayet

Bjk42_ ()

İlk liken benden abi:)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum