Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0820 05:26:43
EUR 34.9547 05:26:43
USD 32.2845 05:26:43
ALTIN ONS $2356.9500 05:26:43

Grafiği gönderen: hakan7038

Her birey kendi riskini alır.Birinci Senaryodur.Son söz grafiklerin değil piyasanındır.İkinci senaryoyu hazırlayınca paylaşırım.Sevgiler saygılar.

Yorumlar (26)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

mogan ()

Hocam 1815 seviyesinden sonra yükseliş başlar mı?

1BeğenmedimŞikayet

Bjk42_ ()

Hakan abim emeğine sağlık buradaki onsun tepkisi ve devamındaki düşüş senaryosu dolar endexinin düzeltme senaryosu ve devamındaki yükseliş senaryosunu da düşünürsek mantıklı geliyor ama piyasada hicbirsey belli değil ve piyasa yapıcılar nasıl uygun görürler bilmiyorum 1593 senaryosu dolar endexinin 96 kar veya üstünü destekliyor gibi tabii oraya kadar çıkarmı onu da gene piyasa yapıcılar belirleyecek YTD.

1BeğenmedimŞikayet

firat58 ()

Var ol abim

1BeğenmedimŞikayet

Fatih001 ()

Allah razı olsun hakan hocam
Sürekli takip ediyorum paylaşımlarını
Bizleri bilgilendiriyorsun
Tesekkür ederim

1BeğenmedimŞikayet

Fatih001 ()

Emeğine sağlık üstad

1BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Çok teşekkür ederim hocam grafik okuyamiyorum sesli video açıklama izliyorum zaman buldukça bol kazançlar:)

hakan7038 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

Can kardeşim, altına inebilir, sorun değil. O zamanda Tobo formasyonunu(yani bu düşüşün tepkisini ya da kalıcılığını) takip edeceğiz. Eğer hiç tepki vermeden durmadan düşecekse dükkanı kapatıp gidelim. Dolar endeksinide takip edip, olabilecek senaryoları şimdiden hazırlıyorum ki her şeye hazırlıklı olayım. Unutma kardeşim, üzerine basa basa belirtiyorum, senaryo. Bizim canlar paylaş deyince paylaştım. Sevgiler saygılar.

Selda09 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Hocam elinize bilginize sağlık ben grafikte ıyi degilim ama anladığım 1760 altı kesin düşüş bölgesi mı aşağıya keskin düşüş bölgesi yani

0BeğenmedimŞikayet

aspar ()

Anlayanlar anladı abi eline yüreğine sağlık :)

0BeğenmedimŞikayet

aspar ()

Sana est üstad. Senin değerinin farkındayız :)

Flamingooo için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

firat58 ()

Sana da Hakan abim saygılar abi

1BeğenmedimŞikayet

Rmzhzr09 ()

Hee canım abim. tobo olsun bak ona can feda

1BeğenmedimŞikayet

Flamingooo ()

Bana mı diyorsun sen :)) @hakan7038 hocam eline sağlık

aspar için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Trc_2 ()

Eline sağlık üstad iyi haftasonlari olsun Allah'a emanet

1BeğenmedimŞikayet

Bjk42_ ()

Abim emeğine sağlık hayırlı geceler

0BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

Remzi, olursa ikinci senaryo sana göre. İş TOBO ya dönerse keyfin yerine gelir:)))

Rmzhzr09 için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

Teşekkür ederim can kardeşim. İyi haftasonları dilerim. Sevgiler saygılar.

firat58 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Rmzhzr09 ()

Remzi bunu beğenmedi, üzüldü:(

0BeğenmedimŞikayet

firat58 ()

Emeğine sağlık abi

0BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

İlgin için teşekkür ederim can kardeşim. İyi geceler dilerim. Sevgiler saygılar.

dewaju için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

Sen beni çok uyardın can kardeşim. Allah razı olsun. Geçen hafta, baktım ki bunlar, kaynak beni göstermeden (yine önemli değil), sitedeki arkadaşlara ağa gibi davranıp, onları küçümser edalarla ben bildimci tavırlar takınınca(burası benim tepemin attığı nokta), siteye yazdım, yorum yapmıyorum, hocalar benden daha iyi bilir dedim. Üç gün yazmadım, hepsi kayboldu. Anlaşılmıştır umarım:)))

1BeğenmedimŞikayet

dewaju ()

@hakan7038 tşk ederim emeğinize saplık

0BeğenmedimŞikayet

aspar ()

Abi ister düşssün ister çıksın sorun depil ama sitenin en değerli grafiğini attın :) tekrar eline sağlık. Aynı ayarda ikinci çıkar mı zor diyecem de kopyacılar ya kopya çekerse :)))

0BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

Can kardeşim, bu kötü senaryo. Birde iyi senaryosu var. Toboya döner, belkide çav der, koyar gider. Takipçisi olacağım. İkiside uyar. Çünkü gösterdiğim seviyeden dönüş sağladıktan sonra ki ilk denemeyi yaptı, yukarı koyar giderse , zaten biz alım yapacağımız için ister döner ters fincan kulp yapar daha da düşer, isterse düşmez, ara dinlenmelerle, yukarı devam eder gider. Gücü biz elimize aldıktan sonra bizim için hiç farketmeyecek. Haftaya ons ile dolar yer değiştirirse, takip edeceğiz, gümüşten ne vurursak artık:)))

1BeğenmedimŞikayet

aspar ()

Eline sağlık abi altın gibi grafik babama diyecem yanına çırak gönderecek beni :)

1BeğenmedimŞikayet

_delioglan_ ()

Emeğine sağlık abim

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum