Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0684 17:00:19
EUR 34.8412 17:00:19
USD 32.5864 17:00:19
ALTIN ONS $2380.4000 17:00:19

Grafiği gönderen: super_conqueror

ONS 1797 yi bile geçemedi.

Yorumlar (16)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Haydi kolay gelsin :)

Hanım_Teyze için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

Anlaşıldı merkez, saygılar :)

super_conqueror için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

O zaman çok iyi :)

kuşta elliot foreast var. takiba başlayabilirsiniz :)

0BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

Ben kafaya taktıktan sonra ing kaynak arar translate le anlamayı dener, olmadı kızımdan çevirmesini isterim :) ing kaynak da yoksa o başka

0BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Matemetikten ziyade elliot konusunda bilgiye ulaşmak biraz zor. Temel mantıgına çok kolay ulaşabiliyoruz. Ama bazı noktalarda ciddi kaynak sıkıntısı var. Cevabını bulamadıgım sorular var mesela. Ülkemizde ise bilenlerin sayısı çok az.

0BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

Öyle mi diyorsunuz? Bu konunun benim matematik kapasitemi aşacağını sanıyorum, üstüne bir de zor olması var ama en azından ne olduğunu anlamaya çalışayım o zaman

0BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

2018 e kadar o dediklerinize Ben'de bakıyordum ama hepsini bıraktım. Çunku bir kural yok. Çalıştıgıda olur çalışmadıgıda. Elliot gibi fikir vermez. Onlar çok basit oldugu için genelde ona yönelirler :)

Elliot ögrenmekte zordur. Ama en azından mantıgını anlarsanız hepsine bedeldir diyebilirim. Belki arabayı iyi süremezsiniz ama nasıl çalıştıgını iyi ögrenebilirsiniz :)

1BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

Bunu ancak sizin grafige yazdıklarınızla birazcık anlıyorum. Öğrenmeye çalışmayı düşünmem çünkü onu da, bunu da, öbürünü de öğrenmeye çalışmak pek verimli olmayacak gibi geliyor. Bir şeye ağırlık vermek lazım sanki, ben ichimoku yu seçtim, bir de hareketli ortalamaları anlamakta gözüm var

2BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Rica ederim. Matematik gibi biraz zordur ama bir mantıgı vardır :)

1BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

Bu üye için günlük layk hakkımızın dolmuş olmasını yönetime bir mesaj atarak kınardım ama yönetim bunu takmaz diye uğraşmıyorum:)

Çok sağolun, elinize sağlık

0BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Diger alternatif sayımda budur. Eger 1853 ü aşarsa. Siyah'2' tamamlanmış '3' e ün içindeyiz demektir.

@Hanım_Teyze

0BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Bakacagız.

Güven_gitti için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Güven_gitti ()

Ons satış yer gibi geliyor hocam hemde sert satış

0BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

1725 üstü sıkıntı olmaz.

hasankpln71 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

easyaslife321 ()

tepki cılız kaldi

0BeğenmedimŞikayet

hasankpln71 ()

Hocam ons altın nerden dönüş yapacak durmadan satış üstüne satış yiyor

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum