Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0852 22:46:23
EUR 34.9524 22:46:23
USD 32.1853 22:46:23
ALTIN ONS $2424.3300 22:46:23

Grafiği gönderen: Dönence

⭐⭐Dönence ()
Bitcoin

Sert düşüşten sonra herkesin dilinde death cross gerçekleşirse ayı piyasası gelmiş olur 2013 ayı piyasası ve death cross( NOT:2017 ayı piyasasında da oransal olarak aynı düşüşler olmuş.)Amacım düşüncelerimi ve analizlerimi paylaşmak kimsenin analizi beni benim analizim kimseyi bağlamaz...YTD.

Yorumlar (11)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Dönence ()

Ben zaten daha bugünkü mesajlarımdan birinde dedimki ayı geldiğine inanan arkadaşlar btc 10000 leri görecek diyen arkadaşlara sitemde bulunmayın eğer ayı geldiyse sene sonu ve gelecek senenin başında btc 16000 usd nin altına düşecektir dedim. Bu kadar netim.. Ama ben ayı geldiğine inanmıyorum sene sonu btc 6 lı rakamları görecek ve sonra ayı piyasasına gireceğiz... Analizlerim yatırım tavsiyesi değildir...

frikuva için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

goldman123 ()

2013 ile 2017 ath yükseliş farkına baktınızmı peki neredeyse 16 katı
2017 ile 2021 ath farkı ise 3.3 katı
oran hesaplaması yaparken rakamları gözardı etmeyelim

frikuva için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

frikuva ()

2013 ve 2017 de zirveden yaklaşık beş altı kat civarı düşmüş bir btc görüyoruz. Oransal bakarsak 15k ile 20k arasına gelmesi gayet doğal olacak.

0BeğenmedimŞikayet

Dönence ()

Death cross ile ilgili grafiği sabah atmıştım(üst yorumda) zaten önceki 2013 ve 2017 ayı piyasasında death cross başlamadan önce zaten btc %400 civarı zarar etmiş ölüm kesişiminden sonra sadece % 50 zarar etmiş bunun ispatıda 2013 ayı piyasasına ait grafik araştıran arkadaşlara gelsin... YTD. Umarım anlatabilmişimdir.

0BeğenmedimŞikayet

HBV ()

Amin Allah razı olsun

mevlutefe için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

LostPassenger ()

Dostum atladığınız nokta şu;

10 yıldır bu piyasa böyle ve hiçbir zaman da tarihten silinmedi. Bunların olabileceğini bilen biliyor zaten.

Bilmeyen de yakalanınca öğrenmiş oluyor bir daha ki sefere tecrübe kazanmış oluyor..

0BeğenmedimŞikayet

Dönence ()

Hocam ben afaki konuşan biri değilim devamlı backtest yapan biriyim eğer ayı piyasası gelmişse sene sonu önümüzdeki sene btc 16000 doların altıdır bu işin lamı cimi yok. Herkesin görüşünede saygım var sizide anlıyorum ama işin özeti budur... Ama ben ayının geldiğine inanmıyorum kimseye yatırım tavsiyesi değildir sizi anlıyorum...

1BeğenmedimŞikayet

mevlutefe ()

Hayırlısı diyelim Rabbim önce sizlere sonra bana yardım eyler inşallah

HBV için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

HBV ()

Bu piyasada her şey olur... Fazla güvenmeye gerek yok.

0BeğenmedimŞikayet

mevlutefe ()

Hocam tepki vermiyoruz şartlar ozamanki gibi değil düşebilir 27-28 hatta 23-24 belki ama 10-16 btc yi tarihsel anlamda siler geçer böyle yatırımcı bulunmuş bir piyasayı bukadar kolay harcayamazlar

0BeğenmedimŞikayet

Dönence ()

Ben defalarca yazdım ayı piyasasının geldiğini düşünmüyorum o kadar grafik attım alttan btc alımım bile oldu sene sonu BTC 6 lı rakamları görecek ama burda ayı piyasası geldiğine inanan arkadaşlar BTC'nin 10000 USD lere düşeceğini söyleyen arkadaşlara neden tepkili davranıyorsunuz ayı piyasası şayet gelmişse btc 16000 doların altını görecektir. Umarım açıklayıcı olmuştur. YTD

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum