Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0675 06:58:16
EUR 34.7339 06:58:16
USD 32.5072 06:58:16
ALTIN ONS $2392.1450 06:58:16

Grafiği gönderen: celik2119

Tenkan Sen 37.500'de tutuyor. Şimdilik destek o. Kırarsa aşağıda 36.300 kijun sen desteği var.
Direnç 200 günlük hareketli ortalama 42.700 oldu. btc orayı aşamadan altlar yürüyemez.
Death cross için son 2-3 gün. Bakalım kırmızı siyahı aşağı kesince neler olacak.

Yorumlar (27)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Evet botlarla küçük küçük toplayıp sonra soğuk cüzdanlarına transfer yapıyorlar. Küçük yatırımcının malı bittiğinde ortalık şenlenecek ama ne zaman olur belli değil.

sadettiin88 için cevaplandı (yorumu göster)

-1BeğenmedimŞikayet

sadettiin88 ()

aslında botlar ile adamlar btc arttırıyor daha dun biri 1 st de 1000 btc aldı mesela

celik2119 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Tüm göstergeleri kullanabilirsiniz ama peryodlarını daha hızlı seçin. Mesela altın için ben Ichimokuda günlük ve haftalık kullanıyorum. Btc için ise günlük ve 4 saatlik kullanıyorum. Macd için de 4 saatlik ve günlük kullanın mesela.
Btc'de temel analizin de farkında olmalısınız. Son seferde 40 binin üzerine çıktığında birçok yeni ve küçük yatırımcı fomoya kapılıp btc aldı. Şimdi onlar düşecek korkusuyla zararına satarken çok eskilerden beri btc toplayan balinalar onların mallarını alıyor. Yani teknik biraz balinaların kümelendiği yere kadar düşüş sonra balinaların almasıyla yükseliş şeklinde. Diğer emtiadan farklı biraz.

-1BeğenmedimŞikayet

sadettiin88 ()

hocam MACD grafikleri bize yol gösterebilirmi mesela BINANCE da altta kırmızıdan sonra gelen yeşil iyice daralıyor buda birkac gune alımlar bitip gercek dusus gelebilir demek mi
Ayrıca KDJ da Mor cizgi iyice boynu buktu ve asagıya indi her ne kada MACD de sarı egri hala
PEMBE nin ustunde gitsede acıkcası nefesi kesik gibime geliyor BTC nin. Bıktırma politikası mı

1BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Daha önceki death crosslarla ilgili bir analiz okudum. Çoğunda death cross düşüş başladıktan uzun bir süre sonra gerçekleşmiş ve death cross'tan kısa bir süre sonra btc toparlanmış. Btc altın ve gümüşün aksine hızlı hareket eden bir varlık olduğundan death cross gerçekleştiğinde iş bitmiş olur ve tekrar yükseliş yakındır diyorlar :)

Selyıl için cevaplandı (yorumu göster)

-1BeğenmedimŞikayet

Selyıl ()

Merhaba Çelik hocam, o zaman iki üç gün sonraki death cross un pek bir önemi yok mu? yoksa kırmızı ya kırıp ya da temas edip geri mi döner? Düşünceniz nedir. ytd. tşk.

0BeğenmedimŞikayet

Sinmaz ()

Parayi kurtarayim bende kacicam gumus e geri donecem elimdeki tum gumus u sattim buraya geldim 2022 yili muhtemelen ayi yili olucak

0BeğenmedimŞikayet

ZeBuN ()

İnşallah öyle olur..

0BeğenmedimŞikayet

Trydfl ()

Günaydın hocam,
Yatayda kalsa bile bize yeter diye düşünüyorum hocam.
Al sat yaparak zararımız çıkar belki.

0BeğenmedimŞikayet

sadettiin88 ()

cok sagol hocam sen daha evvel gumus odasındaydın sanırım

3BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

10 yıldır coin işiyle uğraşan tecrübeli bir arkadaşım var. Onun uzun süredir beklentisi btc'nin bu düşüşten sonra toparlanıp 42.000 ile 48.000 arasında kalması. Bir iki ay orada kalırsa alt coinler biraz toparlanır o sırada yükselen oldukça satıp kaçarız diyor.

Sinmaz için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Moving Average seçin. SOnra onun ayarlarına girip 9 yerine 200 yazın. Rengi de mavi yerine siyah yapın. Kırmızı için de 50 günlük yapacaksınız.

0BeğenmedimŞikayet

sadettiin88 ()

o alttan gelen siyah nerden eklendi hocam ? diğerleri tamam da

0BeğenmedimŞikayet

Sinmaz ()

Ben stop felan koymadim dususleri sadece izledim grafiktende pek anlamiyorum paramin yarisi buhar oldu tek beklentimiz yil icinde tekrar mega boga olmasi sence olurmu?

0BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Hocam ben 52.000'den aşağı düşünce büyük kısmını çıktım. Çok şükür karı koruyabildik. Şimdi 50- 100 dolarlık kaldıraçlı işlemler yapıyorum. Giderse de gelirse de çok etkilemiyor.

Sinmaz için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Sinmaz ()

Celik seninde benim gibi fazla coin gecmisin yok totalda karda misin zararda misin

0BeğenmedimŞikayet

Yara_Bandı ()

Çelik bey sabah dükkana geliyorum ilk senin yorumlarını okuyorum :) Allah razı olsun

0BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Teknik grafik yerine tıklayın. Orada endikatörlerden Ichimoku ve Moving Average seçin.

0BeğenmedimŞikayet

sadettiin88 ()

hocam bu grafigi soldaki menuden nerden ciziyorsunuz acaba

0BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Evet. 42.500 üzerinde kalırsa orayı yeni stop noktamız kabul edip yüklü girebiliriz. Şimdilik tedbirli, küçük küçük.

Ayse1903 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Halımızduman ()

Emeklerınıze saglık hocam

0BeğenmedimŞikayet

Ayse1903 ()

Ozmn36.300grrsek çıkıyoruz yukri atsa bekliyoruz

0BeğenmedimŞikayet

Abdullah3442 ()

Epeydir ters köşe yapmıyor hocam death cross bekliyor herkes :)

0BeğenmedimŞikayet

mcimen ()

Anlaşıldı hocam teşekkürler

6BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

@mcimen Bence yön yukarı ve bir haftaya 42.500'ü kırıp oralarda uzun bir süre bekler. Ama 36.300'ü kırarsa çıkmak iyi olur. Bugünlük rakamlar böyle.

Ayse1903 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ayse1903 ()

Hi m snce yön asaagimi burdn yukri atma ihtimali dha düşük gibi snki

0BeğenmedimŞikayet

mcimen ()

Sizin beklentiniz ne olması yönünde

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum