Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0722 07:19:21
EUR 34.9584 07:19:21
USD 32.5807 07:19:21
ALTIN ONS $2313.7900 07:19:21

Grafiği gönderen: Ben_Demiştim

⭐⭐Ben_Demiştim ()
Sterlin
sterlin kırmızıyı kırdı. Buradan geri çekilse bile bir kaç güne al sinyalini getirtir, boğa piyasası geri başlar.

Yorumlar (27)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

2BeğenmedimŞikayet

serdargurbetci ()

Vergi dahin 12.10 dan Full girdim :) kaçdan çıkmaz artık takipteyim seni kardeşim

Ben_Demiştim için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Duygusuz ()

hatırlıyorum hocam eklemeyı bugunmu yaptınız

0BeğenmedimŞikayet

Ben_Demiştim ()

Sterline ekleme yaptım. Duruma göre dolara da yapabilirim. Dolar endeksi beklemediğim bir hareket yaptı çünkü biliyorsun.

Duygusuz için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Duygusuz ()

hocam bugun aldınızmı dolar, satöıstınız gecen hafta yanlıs hatırlamıyorsam, saygılar sevgıler

1BeğenmedimŞikayet

sabırlı3509 ()

teşekkür hocam ilave yapıldı.

6BeğenmedimŞikayet

Ben_Demiştim ()

Alt mesajda sterlin geri çekilse de kırmızıyı kırdığı için bir süre sonra güçlü al sinyalinin geleceğini söylemiştim. Ichimokuya göre yarından itibaren sterlin/TL paritesi günlük grafiklerde güçlü al sinyali verecek. Dolar ise bugün itibariyle güçlü al sinyali verdi.

0BeğenmedimŞikayet

memp ()

Suan bakamiyorum hocam ama gbp icin bu hafta 12.80di ama herhafta biraz daha yukselen bir bant

0BeğenmedimŞikayet

Duygusuz ()

pekı o rakam 9.20 mı oluyor

memp için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Rocka ()

Hocam ben de 14 k doları sterline parite yaptım. 1,4135 falan. Çok bekletir mı? Dxy bir düzeltme yapar mı? Saygılarımla

0BeğenmedimŞikayet

teneketrampet ()

@Ben_Demiştim hocam sizce dönüş ne zaman başlar?

1BeğenmedimŞikayet

memp ()

Izninizle ben cevaplayim @Ben_Demiştim hocam. Donme noktalarini takip ederseniz bollinger bandin delindigini gireceksiniz. yani donus noktamiz bollinger bandin delinme noktasi hocam:)

0BeğenmedimŞikayet

Duygusuz ()

tunaydın hocam, bu sorunuzun cevanı yazarmısınız aklımda 1 soru ısaretı olarak kaldı

0BeğenmedimŞikayet

Duygusuz ()

zırvemı ustam

0BeğenmedimŞikayet

Ben_Demiştim ()

Önceki seferlerde (ve aslında bu grafiğin çok eski zamanlarında da) her defasında bir şey olmuş. O olmadan dolar dönmemiş. Ne olmuş?

0BeğenmedimŞikayet

Duygusuz ()

sankı 8.78 de durulacak gıbı geldı devam ederse 9 goz kırpar gıbı

0BeğenmedimŞikayet

Duygusuz ()

9 dan olabılırmı hocam, sızın gorusunuz onemlı ben daha mıco sınıfındayım

1BeğenmedimŞikayet

halhil ()

Seninde eline sağlık üstadım.)

1BeğenmedimŞikayet

Ben_Demiştim ()

@halhil Ellerine sağlık üstadım. Yine tam isabet.

@Duygusuz
Ben konuşmayayım, grafik konuşsun. Sence dolar nereden döner? Sen yorumla..

0BeğenmedimŞikayet

serdargurbetci ()

Teşekkür ederim cevap verdiğiniz için ama gram altin olarak sormamıştım gram gümüş TL olarak sormuştum kardeşim ben gümüş ile ilgileniyorum

0BeğenmedimŞikayet

Duygusuz ()

ustam bırde dolara baksan

0BeğenmedimŞikayet

Ben_Demiştim ()

Önümüzdeki 4-5 gün 502 üzerinde günlük kapanış yapabilirse geri dönüş sinyali olarak yorumlamalı. Geri dönüp 514'ü kırarsa tekrar yükseliş trendine başlar. Geçelim günlüğü, saatlik grafikler bile sat durumunda. İzlemek doğru olur.

serdargurbetci için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

serdargurbetci ()

Ozman düşüş biraz daha devam eder alim için gümüş ons veya gram gümüş acele etmeyeyim

1BeğenmedimŞikayet

Ben_Demiştim ()

Dönüşe dair bir sinyal yok ne yazık ki.
Hatta gram altındaki düşüşün düzeltmesi olarak saatlik grafikler zayıf al sinyali vermişti. Bu gece 01:00'den itibaren saatlik grafikler yine güçlü sata dönecek.

serdargurbetci için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

serdargurbetci ()

Kardeşim gümüş ons ve gram gümüş analiz yaparmısın

1BeğenmedimŞikayet

Dogalturk ()

Elinize sağlık Hocam. Sağolun.

2BeğenmedimŞikayet

Ben_Demiştim ()

Bu hafta haftalık bollinger bandı tepesi 12.80 ve her hafta yükseliyor. Bant delinmeden satmam.

Kurtu16 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kurtu16 ()

Hocam 12 40 üst mü

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum