Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0733 21:42:41
EUR 34.8434 21:42:41
USD 32.4420 21:42:41
ALTIN ONS $2338.5350 21:42:41

Konu: BTC Grafik 17.06.2021

Günaydın değerli dostlar, çalışan tüm dostlara kolay gelsin..

BTC dünkü son yüksek seviyesi olan 40506.59$'in üstüne çıkamamış olduğu ve son seanslarda test edilen (41.050$-41347.51$) bölgesinin şimdilik üstünde kapanışlar yapamadı ve dünkü en düşük seviye olan 38095.41$'in Altın a da sarkmamış görünüyor.. btc dün, 40.000$'ın üstünde tutunamadığı için aşağı yönlü düzeltme gerçekleştirdi ve şuanlik 20 SMA k.rengi ve 100 SMA turuncu HO'larina yakın seyrine devam ediyor olduğu ve bu seviyelerin üstünde adım adım bollinger üstbandi ve 50 SMA mavi çizginin üstüne çıkması sözkonusu olacaktır.. BTC'nin saatlik grafik akışında dirençle oluşan 3genin altında dün bir kırılım gerçekleştirmişti.. Şimdilik BTC 38095.41$ desteğinin altında kapanışlar yapmaması ve bu seviyenin üstünde yeniden üstseviyeleri denemesi şeklinde beklenebilir..

BTC dün 40.000$'ın üstünde akümüle oluyordu ki piyasada gelişen olaylar ve FUD ister istemez BTC'yi de etkileyen bir durum olduğu için aşağı yönlü ufak çaplı bir düzeltme yapmış olduğu, şimdilik 38095.41$ seviyesinin üstünde akümüle bir görünümü mevcut.. BTC son seanslarda son yüksek seviyesi de olan 41341.57$'dan en düşük 38095.41$'a doğru aşağı yukarı yönlü dalgalanmanın % 0.236 FİB seviyesi aynı zamanda SMA20'ye yakın seviyedir bu seviyenin üstünde net kapanışlar yapması halinde yukarı yönlü 100 SMA 39.000$ civarina doğru devam etmesi olacaktır..

BTC 20-100 SMA'nin üstünde kapanışlar yaparsa şayet adım adım üstbollinger bandı 39.200$ civari yakın bir seviye ve ardından % 0.5 FİB seviyesi ve 50 SMA'nin da direnç konumunda olması beklenebilir.. Ana direnç ise şimdilik 40.000$ ve 40.000$'in üstünde akümüle olması bile son test edilen seviyelerinin de üstesinden gelmesi olacaktir.. BTC 50 SMA ve 40.000$'in üstüne cikamazsa yeniden ve aşağı yönde kısa destekler bollinger altbandi ve en düşük test edilen seviyeyi ve bu seviyenin altında risklerin aşağı yönde 37.600$ ve (günlük MA20 37.000$) ve 36.500$ desteklerine gitmesi sözkonusu olacaktır.. Saatlik MACD şuanda yeşili yakmış pozitif RSI ise şimdilik 50 seviyesinin altında ve üstüne çıkarsa HO'lari test etmesi yükselmesi beklenebilir..
Şimdilik bol kazançlar..

Yorumlar (9)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Tşkler değerli dostlar sizlere de günaydın @H2R bol kazançlar..

çelikkkkk için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

H2R ()

Günaydın emeğine sağlık

1BeğenmedimŞikayet

çelikkkkk ()

sağol hocam ya. uzun uzun açıklıyorsun. emeğine sağlık. hayırlı kazançlar

CoDeX© için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

sadettiin88 ()

asagıda bi btc grafigi ve yorumu yazmıştım bi bakma şansın varmı yabancı bi siteden aldım
grafigi ve yorumu adamın fikri senin kafana yatıyormu ? benim oldukca yattı

1BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

BTC şuan 20-100 SMA üstüne attı kapanışlar yapması durumunda 50 SMA ve 40K$ sevieesine doğru gitmesi şeklinde beklenebilir, aşağıdaki altyorumdan grafik ve yoruma bakabilirsiniz dostlar bilginize..

8BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Ayıya girdiğimizi düşünmüyorum böyle büyük bir düzeltmenin olması bence normal.. BTC grafiklerinde çokça sık konuşulan 50-200 kesişmesi ve ne zaman bir DEATH CROSS gerçekleşse, BTC'de her zaman olumsuz düşünülür ve daha dikkatli olunması stoplu bir şekilde gidilmesi önemlidir.. 2014'te -71 % düşüş öncesinde.. 2017'de ekstra - % 65'lik bir düşüş.. 2019'da ekstra - % 55'lik bir düşüş gerçekleştirmiş olduğudur.. BTC önümüzdeki günlerde ayı göstergesi diye tabir edilen kesişme de ise potansiyel görünümlere rağmen bir senaryo olmasa da bir öngörü olarakta kalabilir.. Haftalık görünümde ve boğa da BTC her daim HaftalıkMA20'yi korumuş öncelikle bu seviyenin üstünde en az 2 haftalık kapanışlar yapması şart o da 49.130$ seviyesidir, şimdilik ayılar uzun vade de toplayabildikleri kadar BTC/altkoin toplamalari oluyor ve bu korkuyu insanlara çoktan asiladilar bile.. BTC şuan haftalık görünümde MA50 seviyesi 30K$'da bu seviye kırılmadigi ve haftalık kapanışlar gerçekleştirmedigi sürece şimdilik üstseviyeleri kırması beklenebilir..

Algerden için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Algerden ()

Hocam şayet ayıya girdiysek ne kadar süre devam edebilir? Çünü kripto artık çok popüler, yatırımcı çok, eskisi gibi olmaz sanırım

1BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

O güneşi görene kadar bu yollar dikenli, taşlı, engebeli ve maalesef yağmuru görmeden, sabır sınavından geçmeden onların kurallarına uymak zorunda mecburen kalacağız..

Algerden için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Algerden ()

Güneşli günler görecekmeyiz :)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum