Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0699 17:36:34
EUR 34.7696 17:36:34
USD 32.4745 17:36:34
ALTIN ONS $2336.9200 17:36:34

Grafiği gönderen: Onursal5377

⭐⭐Onursal5377 ()
Gümüş

Onursal5377 (5 gün önce) Cevap yaz
Sadece bir varsayım. Buluşma bu sefer ons Altın dolar seviyesine mi düşer misal 1855 8,55

Şifrenin kralını yakaladım okların yönüne okuyun 1855:)

Yorumlar (19)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Kaptanın seyir defteri
Dolar 8,72ye çıktı
Ons altın 1770e düştü.

0BeğenmedimŞikayet

okanair ()

Bu onlara göre ons 8555. olucak Allah'ın izniyle inşallah

0BeğenmedimŞikayet

nusgok ()

Abi ons o son rakamlar olan 2050 hedef rakam olabilirmi ki? Ons ta. Öyle olsa nası olurki?

0BeğenmedimŞikayet

Peyzajcı ()

@Onursal5377 hocam size guvenerek elindeki tum gumusu isaret ettiginiz hedef gelene kadar tutacagim su an benim alimlarimin altinda gms temmuz gormeden insallah hedef gelir

0BeğenmedimŞikayet

Geographer06 ()

Neden olmasın mantikli gelneye basladi artik bu hesap:)

Onursal5377 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

En düşük ihtimali

Adaist0134 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Adaist0134 ()

O zaman 8 li rakamlar olur doları 8.5 alırsak değilmi abi

1BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Rasyo 65 aşağısı görür o zaman ,1919 65,5 de 29,29 ons olur. Dolar ne yapar bilmem.

Adaist0134 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Adaist0134 ()

Bu durumda gümüş tl ne olur toprağım

0BeğenmedimŞikayet

Benim_ciğerim_ ()

Komşum altın 1 giderse
Gümüş 2 gider

3BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

@Benim_ciğerim_ komşum mükemmel bir kombinasyon yakalamış. Bu sefer ons iyice ilerlesin 2000 leri geçsin sonra dolar 8,90 veya 9, xx li rakamlara gelsin ve sonra ons doların ziyaretine insin aşağı 1919 lar mesela

0BeğenmedimŞikayet

gariban03 ()

dolar yine ucacak mi diyorsunuz yani abi.

0BeğenmedimŞikayet

Onur74 ()

Hocam o halde 8.75 yolculuğu başlasın diyebilirmiyiz ; ))

0BeğenmedimŞikayet

Benim_ciğerim_ ()

Aceleden yazım hatası oldu

0BeğenmedimŞikayet

Benim_ciğerim_ ()

Biraz aceleden yazım hatası oldu

Benim_ciğerim_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Benim_ciğerim_ ()

Komşum bu akşam
Komşum
1855.81 8.5581 az önce eseşitledi itledi

0BeğenmedimŞikayet

Kral7714 ()

Birinden biri hareket yapacak o halde

6BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Kaptanın seyir defteri:
15 Haziran ons altın 1855 ile dolar 8,55 eşitledi. Bu eşitlemeden 1 hafta önce olan eşitlemede 1875 e 8,75 eşitliği olduktan sonra dolar 8,34 seviyesine düştü ve çok dikkat çekici bir durum var burada, ondan önce ons 1834 ve dolar 8,34 eşitliği olmuştu ve bu eşitlikten sonra dolar 8,80lere yol almıştı.

0BeğenmedimŞikayet

Tanrı_Zar_Atmaz ()

celakil :)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum