Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0822 22:20:55
EUR 34.9775 22:20:55
USD 32.2982 22:20:55
ALTIN ONS $2355.3450 22:20:55

Grafiği gönderen: Adaletsiz

dominance böyle Bir hareket yaparmı

alıntıdır

Yorumlar (14)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

lord_of_the_attack ()

Kar varsa sat istersen merak etme piyasada fırsatlar bitmez rahat et sen

Zeynodudu için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

lord_of_the_attack ()

İşte ozaman yakar geçer çok düşük bir ihtimal tabi bu benim beklentim de sabit kalması ancak arttirirsa bu piyasa dip dalışlar yapar özellikle altlar mahvolur

artıdeğer için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Zeynodudu ()

Yarın ne zaman haberleşelim valla işte olurum zaten stresten ölürüm bi akil sat diyo simdiden

lord_of_the_attack için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

artıdeğer ()

Fed, piyasa beklentisinden farklı bir karar da alabilir diyorsunuz yani.

0BeğenmedimŞikayet

lord_of_the_attack ()

Eğer paran kısa vade ise evet yarın önemli zaten gecenki ay kapanışi kötü geldi bir de faiz arttırımına gidilirse ya da benzeri bir söylem ağzından cikarsa piyasa çok sert düşer sabıt kalırsa da ben BTC den 48 k üstüne sert bir çıkış bekliyorum

Zeynodudu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

lord_of_the_attack ()

Analistlerle olmuyor işte o iş başkan adam bir faiz arttırır kan gölüne döner ortalık çok çok mühim powel ne diyecek işte kilit nokta zateno

artıdeğer için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Zeynodudu ()

Hocam beni korkuttunuz bu sozlerle

0BeğenmedimŞikayet

artıdeğer ()

Tüm analistlerin beklentisi faizin aynı kalacağı yönünde. Asıl bekledikleri Powel'ın konuşması, gelecekle ilgili ne soyleyecek, piyasalar nasıl tepki verecek?

0BeğenmedimŞikayet

lord_of_the_attack ()

Yarın Fed faiz kararını arttirsa bu grafik çalışır arttirmazsa bu grafik çöp ustam

Adaletsiz için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

lord_of_the_attack ()

Yok ben yanındaki skalayi 25 sandım baskan sen soyleyince farkettim. Anca Fed faiz arttırımına giderse bu grafik kısmen çalışır yani hapi yutariz ancak Fed sabit kalırsa ben dominansi 25 lere kadar düşeceğini dusnuyorum yandaki grafik saklasinda 25 görünce kafam oraya gitti. Yani yarın onemli. Kesinlikle Fed faizi sabıt tutmalı bize kisada çıkış şansi olmaz çünkü dxy i yukselirken hep ayı yaşanmış çünkü düşmeli ki yerin dibine girmeli ki boğa olsun

ozgur86 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ozgur86 ()

Dominans deilmi başkan bu 170 lere gidecek alt coinler batacak yazıyor sanki

0BeğenmedimŞikayet

Adaletsiz ()

yani fed artıs yapmaz ise mi bu senaryo oluşma ihtimali olabilir

1BeğenmedimŞikayet

lord_of_the_attack ()

Bunun olma ihtimali Fed te yatıyor eğer olursa bu mega boğa haritası tabiki böyle bir beklentim benim de var

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum