Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0709 04:03:50
EUR 34.8925 04:03:50
USD 32.5601 04:03:50
ALTIN ONS $2318.8550 04:03:50

Konu: BTC Grafik 15.06.2021

Günaydın değerli dostlar, çalışan tüm dostlara kolay gelsin..

BTC geçtiğimiz hafta 8 Haziran'da 31.025$ seviyesine kadar geriledi ve burada bir dip ve destek tabanı oluşturdu sayılır.. Dip oluşumunun ardından sıçrama gerçekleştiren btc , aşağı sarkan uzun bir fitilin ardından yükselişe işaret eden bir haftalık kapanışta gerçekleştirdi.. Dün görülen en yüksek seviye grafikte de gözüken 41.050$ seviyesidir..

BTC 40.000$ seviyesinin üstünde tutunmaya ve günü de bu bölge ve seviyenin üzerinde kapanışlar yaparak pozitiflik işareti durumunu ortaya çıkartıyor olduğu BTC'de dünün en yüksek seviyesi olan 41.050$'a kadar çıkartmış olduğu ve bu seviyenin üstünde kaldığı sürece 41.500$-42.600$'a doğru çıkması muhtemel gibi ve BTCson seanslarda, 38.500$-40.000$ gibi önemli dirençlerin üstünde güzel bir ivme yakaladı.. BTC şuanda saatlik BİTSTAMP grafiğine göre güncel olarak (20-50-100-200 SMA) gibi tüm HO'larin üzerinde pozitif.. BTC'nin saatlik akışında 40.700$ civarı bir dirençle oluşan 3gen oluşumunun mevcut olduğu BTC (40.700$-41.050$) bölgesinin üstünde net başarılı kapanışlar yapması durumunda yukarı yönde 200 günlük MA (42.600$)'a adım adım gitmesi sözkonusu olacaktır..

BTC dün, önemli direnç seviyelerinin üstünde yukarı yönlü güzel bir ivme sergiledi ve şuanlik konsolide bir görünümü mevcut ve aşağı bölgede 50-100 SMA gibi önemli destek seviyelerinin de oldukça üstünde pozitif durumdadır.. Aşağı yukarı yönlü hareketlenmenin en düşük 34783.90$'dan en yüksek 41.050$'a doğru dalgalanmanın % 0.618 FİB seviyesi ise (38656.35$) kısacası 50 SMA mavi çizgi HO'ya yakındır.. BTC'nin saatlik akışında ki 40.700$ civarı bir direncin ve 3genin mevcut olduğu ve son yüksek seviyesi de olan 41.050$'in üstünde kapanışlar yapması yukarı yönde ivmenin devamı niteliginde üst seviyelerin gelmesi beklenebilir..

BTC (40.700$-41.050$)'lık bölgesi ve direncini kıramazsa, aşağı yönde risklerin devamı beklenebilir ve aşağı yönde saatlik MA20 k.rengi çizgi şuan bir destek konumunda ve onun Altın da ise % 0.716 FiB seviyesi ve daha altında ise bollinger altçizgisi olan 39.400$ civarı seviyesidir.. Ana destek şimdilik ise şimdilik aşağı yukarı yönlü dalgalanmanin % 0.5 FİB seviyesine de yakın olan 38.000$ seviyesidir.. 38.000$'in altında saatlik kapanışlar yapması durumunda ise 100 SMA turuncu çizgiye kadar risklerin aşağı yönde olması beklenebilir.. Saatlik MACD şimdilik, yükseliş bölgesinde konsolide bir görünümü mevcut.. RSI ise 50 seviyesinin üstünde pozitif..
Şimdilik bol kazançlar..

Yorumlar (23)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

RXZ5K2 ()

Hocam elinize sağlık teşekkür ederiz işiniz rast gitsin sağlığınız daim olsun bereketli kazançların olsun ALLAH Razı olsun İnşaALLAH

0BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Çok tşkler değerli dostlar @The_AVANOS eksik olmayın, hayırlı günler..

Erbil07 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Erbil07 ()

Hocam size de babanıza da şifalar sağlıklı çmür versin mevlam tekrar geçmiş olsun

CoDeX© için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Sağolasın eksik olmayasın size de çok geçmiş olsun Halil İbrahim, Allah razı olsun kardeşim..

lord_of_the_attack için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Erbil07 ()

Şifalar diliyorum ustam sağlıklı günler nasip etsin mevlam.

2BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Tşkler değerli kardeşim hayırlı günler bereketli, bol kazançlar size de kolay gelsin..

Periyot için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Zeynep_23 ()

Allah şifa versin ibrahim Allah yokluklarını aratmasın baba yoksunluğu zor. Değerlerini bilmek lazım. @lord_of_the_attack

1BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Rabbim tüm sevdiklerimizi, ailemizi, çoluk çocuğumuzu bizlere bağışlasın Vedat, Annenin, babanın hakkı hiçbir ödenmez.. Peygamber boşuna dememiş ki zaten, Cennet annelerin ayağı altindadir diye..

vedatblg07 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

lord_of_the_attack ()

Sağolun ustam tesekkurler

vedatblg07 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

Elinize sağlık hayırlı günler kolay gelsin

2BeğenmedimŞikayet

vedatblg07 ()

Allah birbirinize bağışlasın sizi, uzun ömür versin Rabbim. Anne Babanın ayağının altı öpülür

1BeğenmedimŞikayet

lord_of_the_attack ()

Çok geçmiş olsun hocam tekrardan acil şifalar olsun

1BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Çok tşkler değerli kardeşim, Rabbimizin verdiği en büyük nimetlerinden olan SAĞLIK ve hiç kimseyi sağlığından etmesin.. Rabbimize ne kadar şükür etsek az bile gelir.. Rabbim tüm hastalara şifalar vermesi dileğiyle inşaAllah..

ata39 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

ata39 ()

Çok geçmiş olsun. Tüm hastalarımıza acil şifalar diliyorum. Allah derdi verdiği gibi şifayı da verecektir. Sabır ve kudret diliyorum.

1BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Günaydın değerli kardeşim, çok tşk ederim, iyi dilekleriniz ve temennileriniz için, Rabbim sevdiklerimizin yanından ayırmasın dileğiyle..

baskatip35 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Rabbim Şafii isminin tecellisiyle şifalar versin tüm hasta kullarına İnşaAllah.. Benim baba da hala düzelmedi haftada 3 gün diyalize giriyor.. 2020 ve sonu bize hiç yaramadı iyi gelmedi ama yine de şükürler olsun diyelim bugünümüze..

2BeğenmedimŞikayet

baskatip35 ()

Günaydın hocam. Emeğinize sağlık. Allah acil şifalar versin, inşallah toparlarsiniz en kısa sürede.

2BeğenmedimŞikayet

lord_of_the_attack ()

İyi olmanıza sevindim babam da iyi şimdi ben yanında bir süre kaldım takılan cihaz ile yürümeye başladı yatalak değil şuan evin içinde istediği gibi hareket edebiliyor. Cihaz beyinde toplanan suyu beyinden alıyor baş donmesini minimize ediyor

0BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Tşk ederim Halil İbrahim ağrılar ve sancılar arada tetikliyor olsa da ilaçlar var onları kullanıyorum.. Hasarlar kaldı o da zamanla geçecek Allah'ın izniyle çok tşkler kardeşim.. Sen nasılsın geçmiş olsun baban rahatsizdi sanırım en son öyle okumuştum yorumlarda? ..

1BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Günaydın Zeynep hanım tşkler, bol kazançlar hayırlı günler..

Zeynep_23 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

lord_of_the_attack ()

Hocam günaydın nasıl oldunuz agri sizi hala var mı? Gündelik hayatta rahatsızlık veriyor mu hala

1BeğenmedimŞikayet

Zeynep_23 ()

Günaydın hocam emeğinize sağlık.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum