Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0883 22:49:20
EUR 35.1045 22:49:20
USD 32.2348 22:49:20
ALTIN ONS $2415.4600 22:49:20

Grafiği gönderen: Dönence

⭐⭐Dönence ()
Bitcoin

Bu grafik btc nin 6 ayda 10bin usd 'den 65bin usd leri gördüğü süreçte günlük mumlar dikkat ederseniz düzeltmelerin hepsinde beyaz çizgiye kadar inmiş ve milletin elindekilerini hep almış fakat 65 bin USD'de beyaz çizginin Altın da günlük kapanış yapınca işi bilenler çıkmış ve yukarı beyaz çizginin üzerine fake bir hareket yapmış millete gel gel demiş millete zirveden verince tüm coinleride yanına alarak çakılmış.Durum olumlu fakat beyaz çizginin üzerinde günlük kapanış şart.O beyaz çizgiyle ilgili bugün 3 grafik daha atmıştım(Beyaz çizginin açıklaması onlarda var).Analizlerim sadece beni bağlar fikir sahibi olmak isteyenlere sadece analiz paylaşımı..YTD

Yorumlar (16)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Dönence ()

Ben elimdeki coinleri 2 ay önce profil sayfama yazdım beklentilerimle beraber duruma göre tamamını yıl sonuna kadar değerlendireceğim. En kötü ihtimal 12 mart 2021 de yaptığı zirveyi görecektir yıl sonuna kadar. Benim beklentimi burda yazmak istemem profil sayfamda var.

halim_aga için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

halim_aga ()

S. a CHZ den beklentiz kaç

Dönence için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Dönence ()

Tam sınırda (55 ema da) (0.2670 günlükte)satış yiyor fakat onun üzerindeki(55 ema) günlük kapanışlar chiliz için çok iyi olacak çünkü daha önceki günlük 55 ema da ret aldığında değer kaybı fazla oluyordu şu anda elimde 6 coin var bunlardan 2. en büyük pay chılız ve büyük kısmı şu an ki fiyatın altında alındı benim chilizden beklentim büyük. Analizim yatırım tavsiyesi değildir.

Paratakip1 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Paratakip1 ()

Chz grafik nasıl

1BeğenmedimŞikayet

Dönence ()

55 günlük EMA(Hareketli ya da üstel hareketli ortalama)...

aserdar için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

aserdar ()

beyaz çizgi neydi hatırlatır misiniz?

2BeğenmedimŞikayet

Dönence ()

1 ay önceki üst yorumda dediğim gibi btc beyaz çizgimizi kırarak 5 gündür beyaz çizgi üzeri kapanış yapıyor bundan sonra ki süreçte sene sonuna doğru ATH yapmaya giderken (yeni zirve) genelde düzeltmelerini beyaz çizgiye kadar inerek yapacak ve yoluna devam edecektir. Alt coinler ise beyaz çizgi üzeri kapanış yapan coinlerin büyük kısmı şu an ki fiyatına göre güzel karlar bırakacaktır. Buna dair(alt coinler için) onlarca grafik atabilirim ama sayfayı çok meşgul etmek istemiyorum

1BeğenmedimŞikayet

Dönence ()

Hep beraber hayırlı bol kazançlar arkadaşım:)

Ekslans için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ekslans ()

Ben de aldım o söylemlere rağmen ama mecbur kaldığım için aldım 16 17 eth hem de stopsuz geceleri rahat rahat uyuyarak tl olarak full maldayım zarardan kurtarmak için riski göze aldım. Senin dediğin gibi kardeşim dün düşüşleri söyleyenler şimdi fişekçi oldu biz burdan görüyoruz bol kazançlar:))

0BeğenmedimŞikayet

Dönence ()

Hocam buranın %90dan fazlası ayı geldi btc 10000 usd olacak derken 2 ay önce 29000 usd lerden ben btc ve bazı alt coinleri diplere yakın aldım çoğu fazlasıyla karda ama dediğim gibi analizlerime göre yatırım yapan biriyim dip noktasını 2 ay önce yazmıştım ben amacım sadece bilgi vermek yoksa her analizin yanılma payı vardır ama düne kadar ayıyı savunup bugün yükseliş yönlü açıklama yapanlara gülüyorum sadece yatırım tavsiyesi değildir.

Ekslans için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ekslans ()

Inşallah kardeşim dediğin gibi olur :))

1BeğenmedimŞikayet

Dönence ()

Yukardaki grafik 1 ay önceki analizim bugün işte btc o beyaz çizgiyi çok sert bir mumla kırdı asıl çogunluğun arkasından sert yükselişlere bakakalacaği dönem 9 10 ve 11 . ay sonra 12. ayın sonunda zaten ayı gelecek o zaman bu 2 ay önceki sert düzeltmeye ve death crossa bakarak ayı geldi deyip hatta millete sat tavsiyesi verenler o zaman ayı neymiş görecekler burda günlük destek ve direnç vererek hergün yorum yapmakla bu işler maalesef olmuyor. Sert düşüşte dediğim gibi sene sonu btc 6 lı rakamları görecek o zaman işte ayı geldi deyip piyasadan çekileceğim kimsenin yorumu beni benim analizim kimseyi bağlamaz sadece düşüncelerimi paylaşırım kazandığım paraya bakarım YTD. Umarım zararda olan arkadaşlar bu 3-4 aylık dönemde zararlarını kapatır...

0BeğenmedimŞikayet

Dönence ()

Emek veren herkese saygılar...

Luciferr01 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Dönence ()

Hocam mesajlarımda yazdım ben diplerden çoğunluk ayı 10000 leri beklerken btc alımıda yaptım ben sene sonu 6lı rakamları görecek beklentisindeyim o gerçekleşirse buraya da ayı gelmiştir bana elvada diye yazacağım. Her analizin yanılma payı vardır herkesin analizine saygımda var Ben o sert düşüşte çoğunu çıktım ve altlardan aldım ama sertin serti sene sonunda olacak. YTD

Tyler_Reaake için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Tyler_Reaake ()

Hocam begenim size tesekkür ederiz.. insallah dediginiz gibi olup döner

0BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

Saygılar hocam elinize sağlık :)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum