Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0680 18:20:14
EUR 34.7008 18:20:14
USD 32.4675 18:20:14
ALTIN ONS $2333.4200 18:20:14

Grafiği gönderen: uzmn

⭐⭐uzmn ()
Gümüş
Günaydın gümüş dostları: gümüş rasyo'nun pozitif etkisi ile halen dahi Altın a göre iyi dayanıyor, farkli indikatörlere göre takip edeceğim destek ve dirençler alt tabloda mevcuttur. Sakin ve sabırla gumüşte beklemedeyim. Tüm arkadaşlarımıza bereketli ve kazançlı bir hafta dilerim. Saygılar.

Yorumlar (9)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

Ömer11 ()

Teşekkür ederim sn uzman. Makbule geçti.

uzmn için cevaplandı (yorumu göster)

8BeğenmedimŞikayet

uzmn ()

Merhabalar @Ömer11 arkadaşım. Fed her zamanki gibi topu yine orta sahada çevirecektir. Yani sözlü yönlendirmeler ile piyasada ki parasal arz fazlalığını (tahvil, bono alımı- haftalik repo vb. ) Kontrol altında tutmaya çalışacaktır diye düşünüyorum, zaten görebildiğim kadarıyla en olumsuz senaryo da bana göre son günlerde ki aşağı düzeltme hareketleri ile onslarda fiyatlanmaya da devam ediyor. Bizim tarafta ise mb. nın faiz indirebileceği yerli ve yabancı ekonomistler tarafından dilendiriliyor ve bu durum da kısmen 8.30 /8.60 arası hareketler ile fiyatlanıyor , fiyatlanmaya devam ediyor. Ben de oran tahmin etmek çok zor ancak piyasayı yoklamak amacı ile emin olmamakla birlikte küçük te olsa bir oran da faiz de indirim olabilir diye düşünüyorum. Yarın saat 14 gibi açıklanacak, hayırlısı ile sabredip göreceğiz. Her iki durumda da açiklamalar sonrası ben hem ons
Olarak ve hemde usd olarak üst dirençlere doğru hareketin zamana yayılı devam edebileceğini de düşünüyorum. Bu tabi yatirim tavsiyesi olmadan, kendi beklenti ve görüşüm. Yinede işlem konusunda en iyisini siz bilir ve yaparsınız. Size ve tüm gümüş dostlarına iyi akşamlar, bereketli kazançlar. Saygılar.

Ömer11 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Ömer11 ()

Sn. Uzmn . Fed ve bizim mb. Bekleniyor biliyorsunuz. Bir genel değerlendirme yapar mısınız rica etsem. Öngörünüz nedir acaba teşekkür ederim.

0BeğenmedimŞikayet

uzmn ()

Aleyküm selam @Fatih001 arkadaşım. Teşekkürler, Şimdilik Iyiyim çok şükür, umarım siz de iyisinizdir. Malum hafta başı genelde iş seyahatlerim oluyor. Pc başında olamıyorum. Bu hafta için malum fed haftası o taraftan gelecek açıklamalar önemli, takibimizde olmalı. Kendi adıma Sakin ve sabırla gümüşte beklemedeyim. Bereketli kazançlar.

Fatih001 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Fatih001 ()

Selamunaleyküm üstadım
Nasılsın
Nerelerdesin

0BeğenmedimŞikayet

uzmn ()

Merhabalar @Kün_ve_yekün_ arkadaşım, benim altın- gümüş yatırımlarım yıllara yönelik yatırım. Sürekli kısa vadeli işlem yapmıyorum, tercih etmiyorum. Sadece ani ataklarda üst dirençlarden 1/10 satış yapmayı tercih ediyorum. Yani kısaca gumüşte bir günlük- haftalık veya aylık zaman diliminde %10 değerleme gördüğüm de 1/10 olası desteğe tekrar geri dönüş yapar, gümüş ortalamamı düşürürüm diye işlem yapıyorum. Bereketli kazançlar.

Kün_ve_yekün_ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Kün_ve_yekün_ ()

Hocam siz takip edebilirsiniz biz gariban lar ( kendi nefsime söylüyorum) bilmiyorum bi olumsuz luk gördüğünüz de çıkarken bir haber dar etseniz de gardımızi aksak ytd olmadan teşekkür ederim

3BeğenmedimŞikayet

uzmn ()

Rica ederim. @RXZ5K2 arkadaşım, sizinde elinize sağlık. Teşekkürler, bereketli kazançlar.

RXZ5K2 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

RXZ5K2 ()

Günaydın Hocam elinize sağlık hayırlı bereketli 1 hafta olsun inşALLAH

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum