Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0706 21:41:25
EUR 34.7933 21:41:25
USD 32.4773 21:41:25
ALTIN ONS $2339.5000 21:41:25

Konu: Gümüş Ons Haftalık Grafik 12.06.2021

⭐⭐USTAMM ()
Gümüş
Gümüş Ons Haftalık Grafik 12.06.2021
Bugün paylaştığım grafik mobilden olduğu için masaüstünden tekrar paylaşıyorum.
YTD

Yorumlar (24)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

-1BeğenmedimŞikayet

iknownothing ()

Buraya yazmamışşınız ama manzara neredeyse 2008 in aynısı, ve kırılım malesef aşağı yönlü.

1BeğenmedimŞikayet

Ekonomikss ()

Emeğine sağlık ustamm.

1BeğenmedimŞikayet

YEPYENİ ()

Geçen gün hayalimde çizmiştim bu grafiği ustam
1 yıl içinde görceğimize inanıyorum

1BeğenmedimŞikayet

Mekan61 ()

28 üstü kırmak haftalarını aldı. Umarım bu hafta kırıp geçer de yolu açılır.

USTAMM için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

USTAMM ()

2011 den gelen düşen trendi gelecek hafta kapanışı 28.00 üstü oluyorsa kırıyor inşallah.
YTD

Mekan61 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Mekan61 ()

Perşembe ve cuma günü buna niyetlendi. Önümüzdeki hafta niyetini gerçekleştirir inşallah:) YTD

0BeğenmedimŞikayet

USTAMM ()

hafta kapanışı 28.00 üstü olursa eyi olur. :)
YTD

Mekan61 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Mekan61 ()

Önümüzdeki hafta ne olur üstat:)

0BeğenmedimŞikayet

USTAMM ()

Grafikten görüldüğü gibi burada hem flama hem bayrak var. :)
YTD

0BeğenmedimŞikayet

USTAMM ()

Bu 26.278 de ne kadar ısrarcı olduğumuzu bilen bilir. Söyleye söyleye getirmiştik. :)

1BeğenmedimŞikayet

USTAMM ()

Sağol Dostum :)
Amacımız py (para babaları) spekülatör ve manipülatörlere karşı ky nin yanında yer almak. spek savarız biz. :D

RXZ5K2 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

USTAMM ()

Her zaman diliminde bakmak gerekir. 5 dakikalıktan aylığa kadar :)

NİLSUDE için cevaplandı (yorumu göster)

3BeğenmedimŞikayet

USTAMM ()

24 dolarda iken 25.0280 üstünde tutunalım dedik. Sonra 26.278 geliyor dedik. Sonra 26.636 dedik. Sonra 27.98 dedik sonra 28.33 dedik. Hepsi geldi. Hiç boş geçmedik. Hep trendeydik. Sırada 29.49 var inşallah. :)
Ama kimseye al sat demeyiz.
YTD

Hummad için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Hummad ()

Elinize sağlık üstadım. Burdan anladığım terste olan arkadaşların zarar kes yapmamaları sanırım. Ytd. Olaraktan

1BeğenmedimŞikayet

NİLSUDE ()

@USTAMM grafiklere haftalık mi baksak. Çok sevdim ben bu grafiği. Ellerinize sağlık. Saygılarımla.

1BeğenmedimŞikayet

RXZ5K2 ()

Ustam Elinize sağlık güzel çalışma ve paylaşım için teşekkür ederiz sağolasın sitenin farklı sayfalarında farklı yatırım araçlarına paylaşım yapıyorsun ALLAH Razı olsun yatırımcılara rehber olsun eyvALLAH Ustam Hocam

0BeğenmedimŞikayet

USTAMM ()

Teşekkür ederim Fatih kardaşım

Fatih001 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Nazende00 ()

Allah her daim iyilik versin sana güzel kalpli insan çok iyi olmak zordur herkes çok iyi olamaz senin yerin burada farklı unutma :)

1BeğenmedimŞikayet

Fatih001 ()

Emeğine eline sağlık

0BeğenmedimŞikayet

Ahyalandünya ()

Hocam TL'de bekleyenler için önerileriniz nelerdir kesinlikle yanlış anlamayın olasılık olarak beklentilerinizi soruyorum

1BeğenmedimŞikayet

USTAMM ()

Evet sıklığı ve şiddeti azalarak geçmesi beklenir.
Allaha şükür iyiyim ben de. :)

Nazende00 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Nazende00 ()

Teşekkür ederim ustamm Rabbime binlerce kez şükürler olsun geçti aynen söylediğin gibi ara ara tekrarladı ama artık iyiyim 2 aydır baş dönmesi yok çok teşekkür ederim güzel tavsiyelerin için düşündüğün için :) sen nasılsın?

1BeğenmedimŞikayet

USTAMM ()

Teşekkür ederim Sagol. Nasılsın? Vertigo geçti, değil mi?

Nazende00 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Nazende00 ()

Ellerine sağlık ustamm

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum