Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0722 06:46:08
EUR 34.9584 06:46:08
USD 32.5805 06:46:08
ALTIN ONS $2311.4400 06:46:08

Grafiği gönderen: uzmn

⭐⭐uzmn ()
Gümüş
Tekrar Merhabalar arkadaşlar: Pc başından ayrılıyorum, telefondan takibe devam. Bu günlük te kısa vade işlem yapan arkadaşlarımız için son grafik paylaşımım; Dün bura da paylaştığım saatlik gümüş ons teknik grafiğinin bir benzerini kısa vadeli durum da karşılaştırma yapabilelim diye yayınlıyorum. destek ve direnç rakamları grafik üzerinde, halen dahi henüz abd enflasyon verisi sonrası piyasalar da oturma olmadı, anlık aşağı- yukarı işlemler seri olarak devam ediyor. Bildiğiniz gibi Biraz önce normal olarak yükseliş sonrası saatlik işlemler de çok doğal olarak kısmen kar satışları ile geri çekildik, tekrar kısmi satış görebiliriz de, benim için sorun yok, ancak şimdilik 27.80 üzerinde de kalıcı olmaya çalışıyoruz. Pozitif beklentimi de ayrıca koruyorum.

görebildiğim kadar ile dünya da ki Temel ekonomiyi etkileyebilecek tarafta ki gelişme; abd tarafında enflasyon yükselişinin (2008 krizi sonrası) son on üç yılın en yükseğine çıkmış olması. bu gün gün içi AB merkez başkanının ab tarafında da enflasyonun yükselişinin devam edebileceğine dair açıklamaları, dünya ekonomilerin de de enflasyonun giderek yükselebileceğini dair beklentilerin yukarı yönlü revize edilmesi, Rusya varlık fonu tarafından daha önce açıklanan dolar ı sıfırlama hareketinin ilkini biraz önce haberlere düştü, daha önce açıklamanın yapıldığı gün bilgi olarak ta bura da paylaşmıştım. Rusya tarafından ilk dolar satışının da bu gün gerçekleşmiş olduğu ve sıfırlanana kadar da devam edeceğine ilişkin açıklamalar, ons'ları beslemeye devam edecektir diye düşünüyorum. Hayırlısı, sabredip göreceğim inşallah. Şimdilik kalın sağlıcakla, Bereketli kazançlar. Saygılar.

Yorumlar (7)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

Gulkcr ()

İyi akşamlar hocam bereketli kazançlar.

uzmn için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

uzmn ()

Allah sizden de razı olsun. Rica ederim @Gulkcr arkadaşım, teşekkürler. zaten ben de onun için, kısa vadeli işlemler de grafik veya öngörüde bulunmanın yanıltıcı olabileceğini geçmiş deneyimlerim den bildiğim için, bura da yaptığım paylasimlarımı özellikle ince eleyip, sıkı dokuyarak dikkatli ve tedbirli öngörü ve paylaşımda bulunmaya çalışıyorum. Bereketli kazançlar.

Gulkcr için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Gulkcr ()

Bereketli kazançlar hocam kısa vadeli teknik frafik paylaşımı çok işimize yarıyor allah razı olsun sizden.

uzmn için cevaplandı (yorumu göster)

4BeğenmedimŞikayet

uzmn ()

Rica ederim @Gulkcr arkadaşım, sizin de emeğinize sağlık, ben teşekkür ederim. Bura da bir çok arkadaşımızın yaptığı gibi ben de Kısa vadeli teknik grafik paylaşmayı, öngörüde bulunmayı sevmesem de, kısa vadeli işlem tercih eden arkadaşlarımız için orta- uzun vadeli yatırımcı olan ben arkadaşlarımızın sorularına cevap verebilmek için mecburen tercih etmesem de kısa vadeli öngörü de de bulunuyorum. ben elimden geldiğince olası kısa vadeli riskleri de analiz ederek olası orta- uzun vadeye yapabileceği etkilere karşı proaktif yaklaşımla teknik ve olası temel açıklamaları göz önünde bulundurarak dikkatli ve temkinli paylaşım yapmaya çalışıyorum. Bereketli kazançlar.

Gulkcr için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Gulkcr ()

Teşekkürler hocam emeginize sağlık. En azından yorumlariniz olumlu moral veriyor. Saygilar hocam

0BeğenmedimŞikayet

Kün_ve_yekün_ ()

İyi günler üstad böyle bir durumda dolara parite yapmak riski yüksek olabilir okuduğumu anladığım kadarıyla, aksi ise ytd olmadan kısaca teşekkür ederim

0BeğenmedimŞikayet

AMEDLİ_E_Z_21 ()

eyvallah tşkr ederiz hocam

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum