Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0742 13:51:36
EUR 34.7640 13:51:36
USD 32.3414 13:51:36
ALTIN ONS $2298.5950 13:51:36

Konu: Diyeceğim o ki, bakan değil gören anlar.

⭐⭐Onursal5377 ()
Gümüş

Yorumlar (16)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

İlla_edep ()

Elinize sağlık full bekliyoruz ons gayet saglam dlr iş bozdu bekleriz artık.

0BeğenmedimŞikayet

Gold_Miner20 ()

Tam mavi çizgiden Gümüşü fulledik, arkamıza yaslandık :)) herkese bereketli kazançlar...

0BeğenmedimŞikayet

Eren5334 ()

Onurbey ne oldu biraz uyuyayim dedim gümüş 7.50ye kafa atmış:) saldırı yok mu saldırı:) 6.62den tersteyim:))

Onursal5377 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Damla_yağmur ()

Kesinlikle

0BeğenmedimŞikayet

BAFRALİ5516 ()

Grafik şiir gibi çalışmaya devam İNŞAALLAH abi emeğine sağlık

0BeğenmedimŞikayet

Dygu ()

Teşekkür ederim sayenixde 7.55 aldim

0BeğenmedimŞikayet

Kün_ve_yekün_ ()

Doğru 52_53_54 o aralarında idi

6BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Mami bıro acayip şeyler olacak dediği yorum bile bu grafikteki net rakamdan fazla beğeni almıştır. Bankanızda en düşüşçk alım rakamınız kaç liraydı. Sonra benim işaretlediğim rakama bakın.

0BeğenmedimŞikayet

Fatih001 ()

Vızıltı yine çalıştı onur abi
İyi ki varsın

1BeğenmedimŞikayet

Fatih001 ()

Allah razı olsun onur abi
Dün satmıştım
Bu grafiğini görünce en dibi beklemeden aldım
takıltı grafik takır takır çalıştı
İyi ki varsın

0BeğenmedimŞikayet

Eko3944 ()

Onur Bey grafiğe tam tıklamayınca korktuk nasıl bir iğne atmış aşağı diye :)

0BeğenmedimŞikayet

osman_d_ ()

Çekirdek alıp geliyorum :))
Sitede keyifler kaçmış heralde
Bu arada üst yorum soruların cevabı olmuş
Eline sağlık abi

0BeğenmedimŞikayet

Ferzan01 ()

Ellerinize sağlık hocam

0BeğenmedimŞikayet

Trea ()

Yani 7.54 alti yok gibi gibi gibi

0BeğenmedimŞikayet

baloğlu2929 ()

Ustasın 7. 54 aynen

0BeğenmedimŞikayet

YSNDĞN ()

Gördüm Anladım Aldım Bekliyorum Hocam İnşallah 7,80 Den Bir Kazan Çorba Parası Çıkar Bize :)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum