Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0831 10:28:50
EUR 35.0036 10:28:50
USD 32.2963 10:28:50
ALTIN ONS $2363.0200 10:28:50

Konu: Kısa süre sonraki hedefler

Yorumlar (23)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

mexido ()

Anladım hcam teşekkürler

Hasan_3444 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Hasan_3444 ()

Fazlasida zamanla olacak ama ben 52.000 de al sata geçeceğim herhangi bi esprisi yok,

mexido için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

mexido ()

52 de ne var hocam neden oraya gelince saticaksiniz? Eski seviyelere gelmez mi artık diyorsunuz 64bin e?

1BeğenmedimŞikayet

Hasan_3444 ()

Dostum ben anaparami çekmiş karla işlem açıyordum stoplu devam ettim yukselislerde kârdan Zarar bendede var 1.5 ay önce daha iyi seviyedeydi cüzdan , bu düşüştede toplayabildigimi topladım bazılariyla hiç alsat bile yapmayacagim 2024 de kadar, bazılarınida bitcoin 52.000 dolar seviyelerine geldiği zaman satıp al sata donecegim

0BeğenmedimŞikayet

mexido ()

Zarar kes yapmismiydiniz yoksa bekleyip kar ile mi çıktınız? Ne kadar beklemistiniz?

0BeğenmedimŞikayet

mexido ()

300k zarar var hcam neo 122 trx 0.158 e gelmeden o dediklerinizi anca yapmaya vaktim olur ne yazıkki suan full maldayim nakit yok malesef.

0BeğenmedimŞikayet

Hasan_3444 ()

Hiç stres yapma elinde koinlerin duruyor, piyasaya ilk atıldığı zaman insanın bı ağzı yanması gerekiyor, bende ev paramla girmiştim ilk ve iyi zarar etmiştim sonrası incigini boncuğunu grafiğini haber akışını herşeyini takip eder oldum , sende bol bol takip et ve iyi çalış grafik olsun haber akışları olsun , bundan sonraki yaptığın hamlelerle güzel karlar alırsın, şuan sadece sabret ana paranı kurtardıktan sonra sistemli devam et

0BeğenmedimŞikayet

mexido ()

Haklısınız hocam zarar büyük olunca ışte insan strese girebiliyor.

0BeğenmedimŞikayet

Hasan_3444 ()

Rica ederim dostum bereketli kazançlarin olsun.

Luciferr01 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

Teşekkürler hocam bilgi verdiğiniz için

0BeğenmedimŞikayet

Hasan_3444 ()

İnan boşuna stres yapıyorsun, zaman vakit sıkıntın yoksa ihya eder elindekiler seni, benim 2024 yılına kadar sakladığım koinler var, bu düşüşler herzaman köşede paran varsa alttan toplamak için kaçmaz fırsatlar, stres yapma elindeki mala sahip çık , bitcoin hızlı düştüğü gibi çıkışida bı okadae hızlı olacaktır

0BeğenmedimŞikayet

mexido ()

İns. hocam ama zor gözüküyor 122 den neo 0.158 den trx zarar hiç düşmüyor aksine artıyor ne zaman kurtuluruz Allah bilir.

1BeğenmedimŞikayet

Hasan_3444 ()

Herşeyin bı sonu var dostum bu düşüşün de bana göre yavaş yavaş sonuna yaklaştık gibi , yakında yukarı doğru sert iğneler görmeye başlarız, elindeki mala sahip çık yeterli.

Musti_can için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Musti_can ()

Usta piskolojimizi bozdu bunlar sanki hiç 40 rakamı gelmiycek gibi bidaha oralara kısa vadede çıkamıycaz gibi çünkü kasıtlı haber sunarak indiriyolar

0BeğenmedimŞikayet

Hasan_3444 ()

Gümüş sayfasındayken verilmisti dostum, yıldız güncellemesi olduğu zaman yetkiyi alırsın, destek olsun like verelim sana tez zamanda yetki alırsin,

Otomatik Hatırlatma: Üyelerin yıldız sayıları diğer üyelerin yorumlara verdiği puanlar, altın simülatör sonucu ve üyelik tarihi vb. kriterlere göre otomatik sistem tarafından hesaplanmaktadır. Yıldızlar otomatik olarak belirli zamanlar içinde bu kriterlere göre güncellenerek artabilir ya da azalabilir. Yıldız sayısının fazla olması üyenin site içerisindeki tecrübesini gösterir ancak yatırım konusunda uzman olduklarını asla göstermez.

Luciferr01 için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

Hocam size yıldızı hangi koşullarda ne zaman verdiler ben grafik paylaşamıyorum ne yazık ki :((

Otomatik Hatırlatma: Üyelerin yıldız sayıları diğer üyelerin yorumlara verdiği puanlar, altın simülatör sonucu ve üyelik tarihi vb. kriterlere göre otomatik sistem tarafından hesaplanmaktadır. Yıldızlar otomatik olarak belirli zamanlar içinde bu kriterlere göre güncellenerek artabilir ya da azalabilir. Yıldız sayısının fazla olması üyenin site içerisindeki tecrübesini gösterir ancak yatırım konusunda uzman olduklarını asla göstermez.

0BeğenmedimŞikayet

Hasan_3444 ()

Bereketli kazançlar

Asibela için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hasan_3444 ()

44 Malatyayi bekliyorum ilk olarak :)

Dök için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Asibela ()

Anladm teşekkür ederim

0BeğenmedimŞikayet

Hasan_3444 ()

Yükseliş trendi çizdim kademeli olarak gideceğimiz yerler öngörüm bu şekilde inşallah yanilmam

Asibela için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Asibela ()

Grafikten tam anlamıyorum abi yani yuksls mi bekliyorsun düşüş mu

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum