Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0979 03:27:09
EUR 37.6468 03:27:09
USD 34.2672 03:27:09
ALTIN ONS $2643.3250 03:27:09

Konu: Mesele bu grafik felan hikaye Suni mumlar var

Yorumlar (26)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

REST_IN_PEACE ()

verebıldıgın kadar asagı emır ver almak ıcın mesela.

Coinist için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Coinist ()

Daha fazlasina nasil erışecez haldeyken bile 0.1 alabiliyoruz:)))tqm erisim icin ucuzlamasi gerekmezmi?

REST_IN_PEACE için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

35.500 üçgenin alt kenarındaki kırılma noktası şu anda.

Gram34 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gram34 ()

Hocam hala ucgenin icerindeyiz degilmi kırılım olmadi ise 35.500desteginin önemi varmi?

celik2119 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Mursa ()

Çelik hocm merhaba BTC hakkındaki yorumunuz nedir? Ne zaman bitecek düzeltmeler teşekkürler

1BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Merhaba. 35.500 desteği giderek sağlamlaşıyor.

Nuri5 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Nuri5 ()

BTC deki destek 35,500 muydu yoksa 36,500 muydu

1BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Son haftalarda haftasonları kurumsal yatırımcılar piyasada olmadığından satıcılar genelde ağır basıyor. Cin haberi de tuzu biberi oldu.

RXZ5K2 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

REST_IN_PEACE ()

yada daha fazlasını

lord_of_the_attack için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ZOYA ()

BTC bu aralar bizimkini zorlaştırıyor

0BeğenmedimŞikayet

RXZ5K2 ()

Çelik Hocam akşam yıldızının etkisi mi gün içi btc nin başına gelen yoksa dahası var mı

0BeğenmedimŞikayet

ZOYA ()

zaten ulaşabiliyor, illa adet mi almak zorunda sanki yine saçmalamışlar, bu adalar güç zehirlenmesi olmuş

1BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Btc'nin herkesin hayatını kolaylaştıracak bir buluş olduğunu, bunu yaygınlaştırmak ve insanların bu teknolojiye ulaşabilmesini sağlamak için çalışacağını söylüyor.

Miisafir0005 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

jahil06 ()

Hocam kusura bakmayın ama ben bilmeyen bu nedenle araştıran biriyim siz ayı piyasası geldi demiştiniz zaten tüm uzmanlar ayı piyasasının aylarca hatta yılları bulduğunu söylüyor bu da bir çelişki değilmi kendi ifadelerinizle ozaman ayı piyası diyen bir kişi neden yükselmiyor demesi garip yine.

0BeğenmedimŞikayet

lord_of_the_attack ()

Herkesin erişebileceği bir nokta derken ucuzluğu kastediyor bence

Miisafir0005 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Miisafir0005 ()

Burada coini eleştiriyor mu gündemde tutarım coini seviyorum yok olmaz gibi bi açıklama mı yapıyor anlamadım tam

0BeğenmedimŞikayet

jahil06 ()

Hocam ben bu piyasada kazandım da kaybettim de ama an itibariyle kardayım gümüşten kazandım çok şu sıralar coındeyim ben asla kayıplarımdan da kazançlarımdanda kimseyi sorumlu tutmam sonuçta benim kendi kararım ama burda inan yüzlerce takipcisi olan bir kaç kişinin yorumları haftadan haftaya çelişiyor acaba dıyorum benmi okuduğumu anlamıyorum...

kütahyalı4343 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

lord_of_the_attack ()

Ozamanki düşüş manipülatif değildi olması gereken toplu bir satış tepkisiydi dominans sınırda other dominans rekor direncte Total 2 rekor kırmış bunların hepsi düşüş olacak emareseydi ama düşüşun bitmesi lazım tepki gelmesi lazım ya işte adamlar btcnin boğazına yapışmış çıkarmıyor

jahil06 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

lord_of_the_attack ()

Bu şekilde değil işte sorun orada bukadar peşi sıra alenen değil adam baksana ne yazmış yaşama amacım bu hayatımın sonuna kadar ne gerekiyorsa yapacagim demiş

jahil06 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

jahil06 ()

Hocam daha dibi görecek daha fazla zarara girmemek için satmak gerekli derken grafiklerden yola çıkıyordun ben mi yanlış hatırlıyorum destek dirençlerden bahsediyordun. Bunu tartışma konusu olarak değilde ifadelerinizdeki çelişkilerden bahsediyorum... O zaman piyasa yapıcılar piyasa ile oynamıyormuy du yoksa...

0BeğenmedimŞikayet

Alperen_yanha ()

Dogru dedin gral

0BeğenmedimŞikayet

Emr06 ()

Uzun vade işi yaş ozaman üstadım. AL SAT ile zararı çıkarmaya calışacaz

2BeğenmedimŞikayet

lord_of_the_attack ()

Usta adamlar BTC ye fırsat bile vermiyorlarki baksana olaya BTC ne yapsın sxp chz avax Neo ne yapsın ? Bu adamlar sabah akşam pinpon topu gibi piyasa ile oynarken grafiğin neyine bakayım

ozgur86 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

ozgur86 ()

Ayı başladı ozaman :) down girek

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum