Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0772 18:50:23
EUR 34.8733 18:50:23
USD 32.3515 18:50:23
ALTIN ONS $2295.2300 18:50:23

Konu: bır ıhtımal

⭐⭐__Deniz__ ()
Gram Altın

Yorumlar (17)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Gbahar ()

Sanirim buda benim grafikteki bilgimi gosterdi :((

__Deniz__ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

__Deniz__ ()

İroni yapiyorum kimi inanmıyorya tekniğe o yüzden .. bu grafik altın 540 dan düşmeden 1 hafta öncesine ait

Gbahar için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gbahar ()

Bu ihtimali yaili olarakta ifade edermisiniz deniz hanim cok emin olamiyirum grafikte gordugumu dogru yorumlayamiyorum

0BeğenmedimŞikayet

__Deniz__ ()

teknık altının dusecegını soylemez .]

0BeğenmedimŞikayet

__Deniz__ ()

Benim şöyle bir grafim vardı..2 ay önce

0BeğenmedimŞikayet

__Deniz__ ()

Platin onsla altın ons zaten tersine çalışıyor..

_Wolf için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

_Wolf ()

Hocam emeğinize yüreğinize sağlık. Dikkat ettiniz mi yükselen kamayı önce platin kırdı. Gümüş, altın arkasından geliyor. Büyük resimde bu grafiğe benzer bir hal alacak sanki emtialar. Ne dersiniz? YTD..

0BeğenmedimŞikayet

Gün_olur__ömre_bedel ()

Dolar bu seviyedeyken onsun düşüşüyle 477 ler biraz zor doların çekilmesi lazım

0BeğenmedimŞikayet

Gün_olur__ömre_bedel ()

Grafikteki En son mum kararsızlık doji mumu dur bundan sonraki mum önemli kırmızı yanarsa düşüş yeşil yanarsa Yükseliş gerçekleşebilir

0BeğenmedimŞikayet

__Deniz__ ()

Yeni attım grafiğe bakar mısın çok dik bir yükseliş vede en sonda bir ters çekiç var

Gün_olur__ömre_bedel için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

__Deniz__ ()

İşte bundan emin değilim ..

Gün_olur__ömre_bedel için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Gün_olur__ömre_bedel ()

Eline saglik dostum bir onceki zirveye dokunmus sadece d3vam mi kulp mu göreceğiz

0BeğenmedimŞikayet

__Deniz__ ()

Sadece tekniğe bağlı konuşuyorum

35oğuz35 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

35oğuz35 ()

Peki hocam olabilir ben artik sasirmiyorum cunku 1 haberle cokuyor 1 haberle zirve 477e kdr geriler ise 540da zaten satis yiyecek o bir gercek 477e gelmesi olayi faizle mi faizsiz mi bekliyonuz normal faizsiz kulp dediginiz olay ilemi

1BeğenmedimŞikayet

firat58 ()

Gelirse ben de alırım hocam

1BeğenmedimŞikayet

__Deniz__ ()

Ben kendi adıma 477 gelirse alırım gelmesse almam riske girmem buralardan.. günlük göstergeler biraz daha iyi görünüyor o yüzden tekrar 540 denemesi yapabilir.. benim düşüncem 540 da ikili tepe yapıp bir çanak oluşumu var kulpunu yapmak için 477 gitmek olabilir.. tabi sadece benim düşüncem ihtimal dahilinde..

35oğuz35 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

35oğuz35 ()

477 mi gelecek hocam grafikte var?

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum