Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0699 15:26:49
EUR 34.7748 15:26:49
USD 32.4684 15:26:49
ALTIN ONS $2337.9850 15:26:49

Grafiği gönderen: celik2119

Flama önemli.

Yorumlar (22)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

ANK82 ()

Teşekkür ederim

celik2119 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Sivassli ()

Hocam zararkes mantikli mi bu durumda. Anaparamin yarısı yok. Ama vade sorunum da yok

0BeğenmedimŞikayet

Halımızduman ()

Hocam verıler geldı mı biliginiz var mı

0BeğenmedimŞikayet

Yörük16 ()

Geçtiğini yazmışmıydınız

2BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Veri iyi gelirse dolar düşmez.

emreozkan21 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

emreozkan21 ()

Hocam veri iyi gelirse MB faiz kararina kadar doların düşeceğini düşünüyor musunuz?

1BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Ben riski sevmediğim için 2 gün önce elimdekileri usdt'ye geçmiştim. halen bekliyorum. Karar sonrası duruma göre yeniden pozisyon açarım. Alırsam ada, xrp, sol ve bnb ile başlamayı düşünüyorum.

ANK82 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Azra35 ()

Anladım teşekkür derim

0BeğenmedimŞikayet

ANK82 ()

Hocam BTC deyim suan toplantı öncesi usdtt ye geçmek mantıklı mi sizce

0BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Kısmen destekler tabii. Ama dolar tl kuru bizim merkez bankası kararlarından da etkilendiği için onsla olmayan yükseliş uzun süreli olmaz.

Azra35 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Azra35 ()

O zaman onslar düşer se de

Yüksek dolar gümüşü destekler degilmi bende öyle düşünüyorum

0BeğenmedimŞikayet

Fencix ()

Evet bir senedir aynı şeyi söylüyorum bizim bir şey kazandığımız yok ons bazlı yükseliş en güvenli yükseliş diye şimdi birileri çıkar biz dolarla mi gümüş alıyoruz falan diye ne bileyim.. ons candır can.. ayakta tutandir. dolar ülkemiz için o kadar spek oldu ki kimisi 10_12 TL konuşur kimisi hala düşeceğine inanır. ons bazlı bir müddet fiyatlarda baskılama görülebilir ki görülecek gibi ve görülüyor da. herkese hayırlı cumalar hayırlı kazançlar ydt.

0BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Onslar düşerse doların da yükseleceğini hesaba katalım. Burada oluşabilecek düşüş değeri gümüş tl fiyatına fazla yansımayacaktır.

NİLSUDE için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

kesinliği yok zaten çalışmadığını da gördük!

ticaretadamı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

NİLSUDE ()

Tam bu konuyu okuyordum. Eyvah dedim. Üzerine sizin yorum geldi. Anladığımı çizip yollayacağım. Teşekküre ederim.

1BeğenmedimŞikayet

ticaretadamı ()

çelik dediği olursa millet kafayı yer

Periyot için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

hocam ne yaptım 2 sattlik çalışırsa çok sakat,15 dk çalışırsa daha makul, şubat zirvesinden önce flamaların çalışmadığını da gördük, inşallah çalışmaz! bu da teselli olsun

0BeğenmedimŞikayet

Fatih001 ()

Emeğine sağlık
Tesekkür ederim üstad

0BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

28.40'tan 27.40'a sert bir düşüş sonrasında satıcılar ellerindeki malı ucuza satmamak için 27.50 civarında bekliyor ve oraya çıktıkça satıyor. Alıcılar zayıf. Üçgen aşağı yönde kırılırsa panik satışları ile direk boyu kadar bir düşüş daha olabilir. @Fatih001

NİLSUDE için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Fatih001 ()

Emeğine sağlık üstad
Direk boyu kadar düşüş olur mu
İyi ki varsın

0BeğenmedimŞikayet

NİLSUDE ()

Bu flama ne anlama gelir. Gelecekte ne öngörülür gibi. Öğrenebilir miyim lütfen.

0BeğenmedimŞikayet

NİLSUDE ()

Az önce gümüş sayfasında bi arkadaş uyardı beni. Gümüş onsla ilgili. Çizip yolladım. Şimdi anladım doğru yapmışım. Lütfen bakar mısınız?

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum