Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0731 06:30:25
EUR 34.7850 06:30:25
USD 32.3926 06:30:25
ALTIN ONS $2301.6850 06:30:25

Konu: olası hareketler ytdli ytd @Konyalimm

Traderxxl ()
Ons
TRENDLİNE 1929 YTD

Yorumlar (18)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Traderxxl ()

Ons için Vedolizim (1 hafta önce) Cevap yaz
Artık saldım bu parite hergun çıktıkça ons düşmez parite gerilemesi gerek

Frtclk9090 için cevaplandı (yorumu göster)

Ons için Traderxxl yorumu (1 hafta önce)
parite haziran gibi düşer deniyor ancak dünya mbankaları fiziki Altın alımıda haziranda başlayacak deniyor buda onsu tekrar yukarı taşıyablir ytd

Vedolizim için cevaplandı

https://altin.in/traderxxl/17

Genemi_lolo için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Traderxxl ()

dur atayım defalarca yazdım ons biraz çekilmesi normal ancak desteklerde kalırsa daha iyi olur su durulursa sıra ona gelir ytd

Traderxxl için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Genemi_lolo ()

Vallahi doğru diyon abi

1BeğenmedimŞikayet

Traderxxl ()

kardeşim geçen ay sonunda haziran ile parite inecek çünkü a bd tarafında çok iyi veriler gelmez isede eur tarafında kötü veriler gelecektir dedik zaten en cok etki bu yüzden ancak eurt ve usdtl daha çok etkileniyor ytd

0BeğenmedimŞikayet

Genemi_lolo ()

Aynen abi vallahi hakkımızda hayırlısı abi artık bakalım rokefeller ler napacak abi :)))

0BeğenmedimŞikayet

Traderxxl ()

kardeşim 19 mayısta 1850 altına salmadılar yukarı çıkarıp öyle indirdiler burdan indirmek isteseler bugün aslında 80 dolar daha inerdi .. ancak büyük başlar hala oyun başında veriler ile oynanıyor... veri 20 etki etmez iken 40 usd indiriyor.. çoğu spekülasyon ytd

0BeğenmedimŞikayet

Genemi_lolo ()

Abi beni düşündüren geçende tdi öncü veri iyi geldi biraz saldı aşşağıya ana veri iyi gelecek diye beklerken herkes kötü geldi ve fırladı yukarıya gene aynısı olabilirmi

0BeğenmedimŞikayet

Traderxxl ()

amin kardeşim al sat yaptıkca gram eksiliyor bakalım düşüş ne yaptı böyle giderse usdt bir yerde patlar aşağı salar ytd ben böyle düşünüyorum ytd

0BeğenmedimŞikayet

Genemi_lolo ()

Hakkısın abi

0BeğenmedimŞikayet

Genemi_lolo ()

Hakkımızda hayırlısı abi bakalım ne olacak. İnşallah kimse zarar etmez içindede biz abi. Rabbim herkesin yar ve yardımcısı olsun

0BeğenmedimŞikayet

Traderxxl ()

dikkat et bak 19 mayısta düşüş yapıp trend yükselişi yapması gerekirken şimdi indi ve 19 mayıstaki fiyat ile aynı yere değdi ...1866 ytd

0BeğenmedimŞikayet

Traderxxl ()

kardeşim bu düşüşü 15 gün önce bekliyordum ancak sürekli yer değiştiriyor grafik tek başına bir anlam ifade etmiyor .. gelecek veriler dikkat edilmeli şuan tekrar toparlanmalı ancak bütün ifadeler düşürmek için ytd

0BeğenmedimŞikayet

Halo27antepli ()

Eline emeğine sağlık üstadım Rabbim sana öncelikle sağlık huzur nasip etsin sonrasında hayırlı bereketli kazançlar nasip etsin ytd.

0BeğenmedimŞikayet

Genemi_lolo ()

78 üstüne atabilirse 1929 o zaman abi. Atamazsa 1850 lermi beklenir abi

0BeğenmedimŞikayet

Genemi_lolo ()

Teşekkür ederim abi eline emeğine sağlık. İnşallah oyun biter abi

0BeğenmedimŞikayet

Traderxxl ()

şuan en alt bantta ve inşallah 1878 üzerine atar burası takip edilmelidir ytd

0BeğenmedimŞikayet

Traderxxl ()

kardeşim yatırım tavsiyesi değildir ... grafiğe göre gelir kardeşim ancak piyasayı yapıcılar ne oyun yapacak o onemli dikkatli olmak lazım ytd inşallah oyun biter ytd

0BeğenmedimŞikayet

Genemi_lolo ()

Abi iyi geceler eline emeğine sağlık abi ben grafikten pek anlamıyorum şimdi yükselişmi gelecek bu grafiğe göre abi

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum