Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0967 07:25:37
EUR 37.6173 07:25:37
USD 34.2604 07:25:37
ALTIN ONS $2653.7800 07:25:37

Grafiği gönderen: Onursal5377

⭐⭐Onursal5377 ()
Gümüş

Alımlarım ile beni güya kötülemeye çalışanlar, hem yıllardır bende engelli , o kibirli diyip , her yorumumu takip eden konforlular, yagmur bay an'ın şimdiye kadar bir tane yorumunda 2 beğenisi bile olmayıp , sırf bana çamur atmaya çalıştığı için beğeni yağdıran konforlular. Benim bu maliyetim 7,7 değil 2,45 beğensenizde beğenmesenizde siz beni ancak gizliden takip edersiniz. Bak bugün kimseye ben aldım sizde alım demedim. Ezan okunuyor, Allah iftiraşarınızın biran önce karşılığını size versin

Yorumlar (13)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

6BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

7 TL üstünde onlarca al rakamını yazdım almadılarsa 7,08lerden 7,28 lerden 7,38 lerden almadı da al diye yazdığım net yorumlar var ama 7,75 de aldım diye yazdığım yorumda maşallah sitenin hepsi almış, hemde bende engelli olanlar bilen almış. İşe bak.

yektatek için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

gariban03 ()

onur abi ne diyorsa haklidir. parasi kendisine ait olan icin bu durumlar sıkıntı degil bence. unutuldu şubat ayinda bir anda 7.15 lerin yandığı. ustelik cogu kişide terste idi.

Onursal5377 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Birader ondan önce yüzlerce yazdım yağmur iftiranın kralını attı. Sende körüklüyorSun

1BeğenmedimŞikayet

Yarcan ()

Abi bunların hepsi yukselmeye baslayinca sorsr nerden alalim diye :) duserken kimse almak istemiyor yukselirken nerden alalaim. nerden alalim diyip duruyor insanlar ilginc. Ytd

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Net bilmediğiniz bir konu hakkında net konuşmak maalesef yalan ve iftira oluyor.

0BeğenmedimŞikayet

Davut_GS1905 ()

Onursal hoca bir fişeklede kendine gelsin şu metaller :)

Onursal5377 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

@yektatek yalan ve iftiranızun size ahada kanıtı. Oku bakalım ne yazmışım. Grafiğin açıklamasına bak

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

O zaman keşke bunu bı öneri gibi burada yazmasaydiniz sizi takip eden çok herkes hata yapabilir tabiki sözüm yok herkesin beklentisi vadesi ortalaması farklıdır ama bı açıklama yaparak ta almadınız direkt alım yazmanizdan etkilenen çok kişi olmuştur eminim

https://altin.in/bildirim

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Yorumlarımı yazılarımı yanlış yorumlayan ve sanki alımlarıma itiraz edip kabul etmediğimi düşündüren geriye dönük paylaşımlarımı tekrar bulup "bak almadım diyorsun ama işte burda 7,76dan 7,65den alımların var" gibi zahmetlere girmeyin, ben aldığımı inkar etmiyorum. Bu alımlarım elimde olan gümüşlerin üstüne ek alım olarak yüksek maliyetten alımlar değil. Lütfen kimsenin alımını kendinize rehber tutup işlem yapmayınız, benim gümüş maliyetim hiç sat al yapmadığımı düşünsek net 3,09.

0BeğenmedimŞikayet

ALPERENFATİH ()

Sayın @Onursal5377 Arkadaşım, paylaşımlarınız pekçok site ve sayfa sakini tarafından ilgi ile takip ediliyor ve zannedersem bu kişilerin önemli bir kısmı sizin yorum ve tavsiyeleriniz çevresinde yatırımına yön veriyor. Benim dikkatimi çeken olay siz kendinize yapılan veya size yapıldığını kabul ettiğiniz olumsuz yorumlardan çok etkileniyor ve buna sessiz kalmıyorsunuz. Bu tür tarzınızda sayfamızın POLEMİKSEVER Üyelerinin çok hoşuna gidiyor ve üzerinize gidiyorlar.

Soru:Bu durumda ne yapılmalı?
Cevap:Bilmiyorum.

Sonuçta burada çoğumuz Ekmeğimizin Peşindeyiz.
Alttan alıp, üstten satmayı düşünüyoruz.
Bu konuda bize destek olan bilgi ve birikimlerini samimi olarak bizimle paylaşan tüm Dostlara Selam Olsun.
Hayırlı Akşamlar, Hayırlı Cumalar.
Saygılarımla.

1BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Hani yüksekten gümğş aldığımı bunu da paylaştığım için beni takip edenlere de aldırdığımı ima eden kişiliksler varya, 7,64 aldığım kârda. Benim terste kaldığım Max. 2 haftadır.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum