Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0764 14:25:38
EUR 34.8238 14:25:38
USD 32.3379 14:25:38
ALTIN ONS $2301.8900 14:25:38

Grafiği gönderen: Ben_Demiştim

⭐⭐Ben_Demiştim ()
Sterlin
Geçen gün gümüş onsun saatlik grafiklerde zayıf sat vereceğini söylemiştim. Tam dediğim saatte sat sinyali geldi. Ama gümüş sat sinyaline aldırmadan bir sağ omuz yaptı. Grafik hala sat durumunda.

Yorumlar (19)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

ResPectFuL ()

eline sağlık hocam

Ben_Demiştim için cevaplandı (yorumu göster)

5BeğenmedimŞikayet

Ben_Demiştim ()

Hocam haber falan bilmem ben. Haberler grafiğine baktığınız şey zaten hali hazırda balon durumdaysa çok etkili oluyor ama onun ötesinde balon durumda değilse azıcık oynamasına neden oluyor o kadar.

Benim grafiklerim altında bir sıkıntı henüz yok, gümüşe bir hafta kadar yaklaşmamak lazım, Sterlin ve dolarda yükseliş devam diyor.

Robokon için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

düşünmek lazım

Robokon için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Robokon ()

@Ben_Demiştim, @Akif44, @Aytaç_fb41

Değerli üstadlar 15 Haziranda FED faiz arttırırsa yada sabit kalırsa altın, gümüş ve dolar, sterlin yorumlarınız ne olur. Çok Selamlar ederim.

ResPectFuL için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Acemii33 ()

Hocam yorumlarınızı takip ediyorum birebir aynısı yaşandı tebrik ederim.

1BeğenmedimŞikayet

Scarew99 ()

saolasın hocam. 2 k alım yaptım.

1BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

Üstat seninde eline emeğine sağlık

4BeğenmedimŞikayet

Ben_Demiştim ()

Verdiğim hedef biraz gecikmeli de olsa geldi. Sterline eklemeler yapılmıştır.

@Akif44 Ellerine emeğine sağlık üstadım.

0BeğenmedimŞikayet

EYLÜL_BERİL ()

Bu durum da siz dolarda düşüş sterlin de yükseliş mi bekliyorsunuz hocam ? yanlış anlamıyorum değil mi? ben uzun süredir TL bekliyorum. Sizi yormadan yardımcı olursanız çok mutlu olurum hocam.

0BeğenmedimŞikayet

EYLÜL_BERİL ()

Hocam bunu bilmiyorumdum. Amacım gümüşe parite yapmak. onun için dolara geçmek istiyordum.

1BeğenmedimŞikayet

Ben_Demiştim ()

Dolar endeksinin haftalık grafiklerde 2 haftadır "erken sat" durumunda olduğunu biliyorsunuz değil mi? Neden dolara geçmek istiyorsunuz?

EYLÜL_BERİL için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

EYLÜL_BERİL ()

Hocam çok teşekkür ederim, elinize emeğinize sağlık. harikasınız. size birşey sormak istiyorum. sterlini dolara geçmek istiyordum ama oranı düşük. Bu gibi durumlarda siz TL ye mi geçiyorsunuz?

1BeğenmedimŞikayet

Gzdee ()

elınıze sağlık , tskrler ustam

3BeğenmedimŞikayet

Ben_Demiştim ()

Saatlik grafikler ala geçti ancak yarın kar satışları gelip 12.16'ya geri düşebilir. Her düşüş alım fırsatıdır.

@Gzdee Değil ne yazık ki. OBO ve sanıyorum çalışmaya başladı.

Scarew99 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gzdee ()

tobomu ufukta hocam

0BeğenmedimŞikayet

Scarew99 ()

ustad bu sterlin alım fırsatı verirmi. biz biraz salınır derken sabahdan beri 15 kurus attı yukarı

1BeğenmedimŞikayet

Ben_Demiştim ()

Senin de üstadım. O bahsettiğin gapı fena kapatacak gibi geliyor :)

ResPectFuL için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

ResPectFuL ()

emeğine sağlık üstad

1BeğenmedimŞikayet

Additive ()

Evet hocam çok bariz grafiğinizde.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum