Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0699 19:54:02
EUR 34.7748 19:54:02
USD 32.4684 19:54:02
ALTIN ONS $2337.9850 19:54:02

Konu: BTC Grafik 02.06.2021

Günaydın değerli dostlar, çalışan tüm dostlara kolay gelsin..

BTC'nin dünkü en yüksek seviyesi olarak BiTSTAMP'ta gözüken 37927.44$'lık direnç bölgesini geçemedi ve btc 'nin şuan saatlik görünümünde 20-50-100 SMA gibi tüm HO'larin üstünde tutunmaya ve hala konsolide bir görünüm mevcut olsa da kısa vadede yükseliş sözkonusu olabilir grafikte aslında simetrik 3gen oluşumu göze çarpıyor bu da patlamanın kısa bir süre de olabileceğini gösteriyor.. BTC şimdilik (35699.98$-36.000$)'lık bölgede desteklenmekte ve BTC'nin saatlik grafik akışında 200 SMA kırmızı çizgi 37.000$ civarı direncin üstünde kapanışlar yapması halinde dünün en yüksek seviyesini kırmayı yeniden deneyecek olmasıdır. BTC'nin dünkü en düşük seviyesi ise, 35699.98$ seviyesinden şimdilik destek aldığı görülüyor ve her ne kadar 37.000$'lık direnç seviyesinin üstüne çıksa da burada net kapanışlar yapması ve tutunmasının ardından 38.000$'lık direnç bölgesine doğru gitmesi sözkonusudur.. BTC'nin son seanslarda ki 34195.20$'dan 37927.44$'a doğru aşağı yukarı yönlü dalgalanmanın neticesinde % 0.382 FİB geri çekilme seviyesi ise 35620.92$ kısacası dünün en düşük seviyesine yakın destek konumundadır..

BTC şimdilik saatlik görünümde pozitif ve yukarıda belirttiğim direnç noktalarını geçer ve tutunduğu takdirde kısa vade 38.400$ civarına çıkması sözkonusu olacaktır bu da 4 saatlik görünümde ki en yakın 100 SMA direncine tekabül ediyor.. BTC'nin 34195.20$'dan 37927.44$'a doğru aşağı yukarı yönlü dalgalanmanın % 0.786 FİB geri çekilme seviyesinin üzerinde kapanışlar üstseviyeler ve yukarı yönlü ivme beklenebilir.. BTC 37927.44$'in üstünde kapanışlar yapması durumunda adım adım üstdirençlere, 38.400$ civarı 38.800$ ve günlük MA20 39.400$ civarı seviyesi ve geçen hafta test edilen 40.904$ seviyelerine gitmesi olacaktır.. BTC şayet saatlik grafikte 200 SMA kırmızı çizginin üstünde kapanışlar yapamazsa aşağı yönde riskleri uzatmasi olacak.. Saatlik MACD yükseliş bölgesinde konsolide bir görünüm mevcut.. RSI ise 50 seviyesinin üstünde pozitif görünümdedir.. BTC'nin grafikte de gözüken FİB destekleri HO'lar ve en düşük test edilen destek- direnç noktaları takip edilebilir..
Şimdilik bol kazançlar..

Yorumlar (11)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Zaman ve fırsat bulduğumuz sürece şimdilik elimizden geldiği kadar bir gayretle sizlere yardımcı olmayi umut ediyorum.. Kripto dünyasında BTC KRAL altkoinler ise EGH önderliğinde oğul olarak kabul edilir.. Altkoin alırken mutlaka stratejine bağlı olarak BTC'yi yakından takip etmeniz olsun, bereketli ve bol kazançlar değerli kardeşim..

RXZ5K2 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

RXZ5K2 ()

Sağolasın Hocam çok teşekkür ederim grafik okumayı terimleri öğrenmeye gayret ediyorum ehliyet kursunda verilen dirensiyon eğitimi gibi bir eğitim önceden almam gerekirdi lakin artık kendi aracında sürücülüğünü geliştiren şöför misali al ve sat ile gelişiyoruz 5 işlemden 3 tutturduk sizler gibi yön tarif eden bilgili insanlar vesilesi ve ALLAH ın taktiriyle

CoDeX© için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Tşk ederim değerli kardeşim aslında ben genelde önceden de hep böyle yorumlamalar, teknik ve temel analiz babında ilerlemeyi yaparim ama karşımızda ki kişi grafik okuması az ve yeterli değilse kısacası anlaşılması biraz değil bayağı zor oluyor onun içindir ki kişinin en azından grafik babında bir nebze olsun bazı teknik ve terimleri bilmesi ve grafiğin yol göstericiligini benimsemesi gerekir ki kendini en iyi şekilde kanıtlaması ve neyi nerede yapacağını ve sağlıklı karar vermesi olacaktır diyelim..

RXZ5K2 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

RXZ5K2 ()

Hocam Hayırlı Huzurlu Sağlıklı günler dilerim
Elinize sağlık ne kadar teşekkür etsek azdır sabaha kadar takip ettiğim kadarıyla sizin bu güzel analiz ve yorumunuz şeklinde detaylı bir paylaşım ne burda ne kuşta okumadım görmedim taktir etmemek zannımca emeğe saygısızlıktır
ALLAH Razı olsun çok çok teşekkür ederim değerlendirmeye çalışıyoruz takipteyiz.

0BeğenmedimŞikayet

Blluzncln ()

Hocam size birsey danisabilir miyim. Btcup ve btcdown var bi nan ce de ben btcdown aldim. Ancak cuzdanda bulunan miktar azalmadi. btcdown sat dedigimde ise 0 olarak gorunuyor. Alim emirlerinde gerceklesende yada bekleyende de bubislem gorunmuyor. Bir hata yaptim alamadim mi yoksa alindi da baska bir yerden mi goruntuleniyor. Bilginiz var mi

0BeğenmedimŞikayet

Aldiklarinigeriverbitcoin ()

Merhaba efendim ether yorumu rica etsem sizden alim icin uygn mu suan

1BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Tşkler değerli dostlar @Zeynep_23 bereketli bir gün olması ve dirençlerin kırılması ümidiyle..

Trydfl için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Zeynep_23 ()

Günaydın hocam. Emeğinize sağlık.

1BeğenmedimŞikayet

Trydfl ()

Emeğinize sağlık, değerli hocam

0BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Günaydın değerli kardeşim, tşk ederim bol kazançlar..

mrerror için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

mrerror ()

Günaydın hocam.. emeğinize sağlık

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum