Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0967 05:26:28
EUR 37.6173 05:26:28
USD 34.2604 05:26:28
ALTIN ONS $2653.7800 05:26:28

Grafiği gönderen: ASRN

Yorumlar (18)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

Bunu hatırlatmakta fayda var @celik2119

0BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

Evet hocam

Murat5635 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

anladım kardeşim napim kalabalığı sevmiyorum :)

efelif için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

efelif ()

Aa cok pardon yanlis mesaja cvp olarak yazmışım. Son mesajinizda " ustalar gelmis ben gideyim " yazmistiniz. Onun icin yazmistim Murat hocam :)

0BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

@ASRN hocam alt mesajda ne var @efelif neye yazmamlısın dedi

0BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

ne yazdım kardeşim anlamadım neyi yazmamalıyım

efelif için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

efelif ()

En faydali profillerden biri bunlari yazmamali Murat hocam.
Dunku ongorunuzun yasanmaya basladigi anlarda hemde...

0BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Hocam şu sizin on yıllıkların çanak kulp yaptığı grafiğin zamanı geldi.

ASRN için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

@celik2119 önemi

0BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Dün söylemiştim...

super_conqueror için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Edihan ()

Tekrar teşekkür ederim sağ olun.

3BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

Her çanak FM kulp yapacak diye kural yok çanak tamamlanıp devam da edebilir

Çanak boyun çizgisine kadar çıkıp sonnra fiyat hareketi düşüş e geçiyorsa burada bir kulp yapmasını bekleriz fib 0.5 0.61 seviyesine kadar kulbu tamamlayıp boyun çizgisini geçerse formasyon hedefi çanak derinliği kadar fiyatın yükselişi

Formasyonların /100 çalışır kaidesi yoktur

Selamlar bol kazançlar

Edihan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Edihan ()

Hocam merhaba, size bir sorum olacaktı diyelim ki bir çanak fm tespit ettik fakat oluşumda kulp oluşmaya başladı bu fm. Fincan kulp olarak dikkate alınabilir mi veya alırsak eğer dikkat edilmesi gereken bir nokta varmıdır? Teşekkür ederim.

0BeğenmedimŞikayet

VeterinERsin ()

:? güzel @ASRN

2BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Veri öncesi yada sonrası ons altının satış yeme ihtimali yüksek. Alttaki kırmızıları test edebiliriz.

0BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

Yarınki tr verilerini ve tepkiyi görmeliyiz öncelikle diye düşünüyorum

0BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

Eline sağlık hocam yalnız bunun iyi gelmesi onsu dedigimiz bölgeye çekerken usd yi yeniden yukarı atıp gram/try de bir anlam ifade etmeme olasiği var ne dersin?

1BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

@Murat5635 evet hocam cuma!

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum