Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0927 13:24:35
EUR 37.3969 13:24:35
USD 34.2832 13:24:35
ALTIN ONS $2656.5450 13:24:35

Konu: Tavsiye içermez takip içerir

Yorumlar (19)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

@Hanım_Teyze burada da gramdaki düşüşlerde bizi bekleyen rakamlar

2 hafta önce Yükselirken aynı zamanda düşerse nereye gider nezaman çıkmalıyız nerede stop olmalıyız zarar varsa nerede durdurmalıyız gibi
Yada nereden dönebilir hangi desteğı kıramazsa tepki nereden gelebilir gibi

1BeğenmedimŞikayet

Duru07 ()

Altın ailesine örneksiniz değerli hocam @hakan7038

hakan7038 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

Can kardeşim, sen eskiden cümle arasında virgül idin, ben ise son sözü söyleyen, cümle sonundaki nokta idim. Şimdi, beraberce noktalı virgül olduk. Sen üste nokta, ben ise alttaki virgül. Ne güzel gelişime açık, akıl ve bilimin rehberliğinde, beni her gün ardından baktıran senin gibi dostlara. Sevgiler hürmetler.

ASRN için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Grsynhr ()

Tesekkurler usta

1BeğenmedimŞikayet

sedicovelvole ()

Çizimlerde ugrastigim
Ama goremedigim bir grafik
Çok güzel olmuş
Eline sağlık

0BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

Sayfanın sizin gibi değerli yorumculara herzaman ihtiyacı var
bu uçsuz bucaksız deryada biz henüz nokta olamadık

5BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

Değerli kardeşim, bu ara hiç birimiz grafiklerden bir şey anlamıyoruz zaten. Hel bir de Abd piyasası bugün kapalı idi, kaldık ortada. Ben kendi adıma gördüğümün ipuçlarını verdim.513 rakamına kadar çekilme bekliyorum dedim ve buranın altı ve üstünde kalışa göre hareketimi planlarım dedim. Şimdi indikatörler iç içe geçmiş vaziyette, biri aşağı diğeri yukarı bakıyor. Kararsız. Piyasalar tam açılsın, ipuçlarını netleştirdiğimiz zaman hemen paylaşıyorum zaten.519-520 üzerinde kaldıkça yukarıyı hedefler. Son söz; piyasa karar verecek, sonra da biz. Böyle ara dönemler gerer insanı. Sevgiler saygılar. @Şeker_kız_Candey

Grsynhr için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Grsynhr ()

Grafikden anlamiyorum usta asrn ustann hazirladigi. grafik yukselismi dususmu gosteriyor

3BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

seninde gözün hep emeklilikte abi yok öyle erkenden emeklilik eyt olarak kalacaksın burda :)

1BeğenmedimŞikayet

Rüzgârın_aşkı ()

:)) nasılsın yüreği güzel kardeşim. Uzuun bir aradan sonra selam :))

2BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

hocam hala takip diyorsun :)
sen takip edeceksen tamam bizede haber verirsin diye umuyorum :)

ASRN için cevaplandı (yorumu göster)

3BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

Can kardeşim, ben sayfana baktımda, son bir grafik için yazdım. @ASRN ayrıca yazacaktım, senin nezdinde onunda emeklerine sağlık. Siz böyle devam edin, benim işime gelir, emeklerinize sağlık diye diye kendimi emekliye ayıracağım sonra:)))

Murat5635 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Rüzgârın_aşkı ()

Sevgili Hakan kardeşim. Uzun zaman giremedim siteye. Nasılsın. Seni görmek çok güzel

1BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

grafik benim değil abi :) @ASRN hocamın yinede teşekkürler :)

1BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

Hocam dananın kuyruğu cuma koptumu(TDI iş oranı) belli olur akumulemi duzeltmemi devam mı takip edecez :)

1BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

Emeklerine sağlık can kardeşim. Sevgiler saygılar.

1BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

eline sağlık hocam takip zor iş sen bize açıkça söyle gram yükselecek mi düşecek mi sen bilirsin :)

1BeğenmedimŞikayet

YESRİB ()

dönüşte büyük şelaleler de olabilir demek teşşekkürler

0BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

503 önemli bir seviye

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum