Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0870 14:59:13
EUR 34.9839 14:59:13
USD 32.2051 14:59:13
ALTIN ONS $2414.8350 14:59:13

Konu: budur... (gerçekler)

Aziz7117 ()
Ons

Yorumlar (9)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

forexprajna ()

Dostum parite önümüzdeki süreçte 1.27 civarına öyle veya böyle gidecek teknik görüntü açık..
Abd enflasyon artışı devam etmesi
bekleniyor..
Yani öyle 3-4 yıl sürmez..

Düzeltmelerde alım tarafında kalmak
daha doğru olacaktır kanaatimce..
207x ten gelen düzeltme kanalı kırıldı..
Trend teyit aldı..
Hedef 246x olarak görüyorum..
Saygılar.. ytd..

Kriyt için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Darphane_burda ()

Bir miktar buyşardan yine zararı çıkrdım ama durum kötü bir türlü artıya çıkamıyoruz

Frtclk9090 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Darphane_burda ()

Geçmiş olsun. Benim bir tur stop loss oldu fena :(

0BeğenmedimŞikayet

Kriyt ()

Merhaba dostum, benim de eklemek istediğim var. Dalga sayımında gerçekleşme genel olarak haber akışı ile bozulmalar olmadığı taktirde beklentidir. Yani 1675 den yükselen ons hiç bir şey olmasa yükselişini yarısını verse 1800 yapıyor. Ee peki, fed tahvil alımı ve faiz arttırımı zaten haber olarak çok yakınlarda olarak görüyorsa dalga ilerleyişini nasıl bozmayacağını düşünebiliriz ki. 1580 ler bana göre çok uzakta değil. Hı ama demek istediğin tepe 5. Dalga olup onunla beraber faiz arttırımı VS olsaydı ise yıkım olabilirdi eyvallah. Bana göre 1580 den sonra toplaması yeni zirveler grafiksel olarak bile 3-4 yıl. (2300-500)

forexprajna için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

forexprajna ()

Abi herkesin beklentisi farklı olabilir tabi ve bu doğal bir şey..

Ancak bu geçmişle benzetmede bana göre gözden kaçırılan durum var ki;

Soldaki tepe dönüşü zirvede 5 nolu dalga sonu, sağdakinde ise henüz tamamlanmamış 3 nolu..

Dolayısıyla benzer hareket etmesi pek olası gözükmüyor..
Kanaatimce aksine yeni zirvelere gitmeli orta- uzun vadede saygılar.. ytd

0BeğenmedimŞikayet

Frtclk9090 ()

Valla abi bizde benim zararda sennki kdr oldu

Darphane_burda için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

esmirs ()

şaka heralde

0BeğenmedimŞikayet

Darphane_burda ()

Aziz abi 3 aydır sell de

0BeğenmedimŞikayet

Frtclk9090 ()

Aziz abi biz sell verdikce yukseliyo

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum