Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0764 23:35:00
EUR 34.8238 23:35:00
USD 32.3379 23:35:00
ALTIN ONS $2301.8900 23:35:00

Grafiği gönderen: Onursal5377

⭐⭐Onursal5377 ()
Gümüş

Gümüş için Onursal5377 (2 gün önce) Cevap yaz
V : 27,15 en fazla 27,1 seviyesi görülür ise ve buradan 1 saatlik süre içinde geri döner ise ons yukarı hareketini hızlandırır ve 28,8 direnci aşılma durumu artar. İleride buradan alınır mı sorusunu soran kişilere şimdiden alınır mı cevabını verdim.

https://altin.in/onursal5377
Ayrıca ortalama fiyatı da yazmıştım 7,37 38 bankadan alış maliyet vergi filan diye de eklemiştim. Öngörü ve grafikleri çalıntı, ordan burdan duyduklarını gelip burda yazıyor, uzak durun, takip edenler zarara girer diye yazan yan hesaplara gelsin diyeceğim ama hepsi engelli bende:)

Yorumlar (23)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

KAFKASHANÇERİ ()

Grafik ve yorum için bir like, bir teşekkür sizin için. Kim ne desin "iyi ki varsınız".

0BeğenmedimŞikayet

82ahmet42 ()

2 bölmedim altından geldim bu sefer gümüş alalım dedim full alım yaptım çok fena yakalandık

Onursal5377 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Dün en yüksek ile en düşük arasında %3 bir hareket oldu.

82ahmet42 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Erkn79 ()

Hayırlısı olsun hocam. Bol kazançlar diliyorum herkese.

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

8 bin zararıda dün yaptı ise sizde, Allah bereket versin yatırımınıza.

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Bekleyen derviş misali. Ruh halinize göre devam ettirin.

Erkn79 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Erkn79 ()

Günaydın. Dediğiniz noktaya gelmiş hocam tebrik ederim. Ben size uyarak oraya yakın noktadan girişlerimi yaptım ve şimdi ne olacağını bekliyorum :)))

0BeğenmedimŞikayet

82ahmet42 ()

inşallah başka analistlerede baktım hepsi olumlu bakıyor yükseliş için hatta alt banta inerse çok sert yükselişlerden bahsetiyolar

Nevkar1976 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Nevkar1976 ()

Haftaya yükseliş devam eder gibi

0BeğenmedimŞikayet

Nevkar1976 ()

7,85 bekleniyor ytd

Gül_rose için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

82ahmet42 ()

ustad teşekkürler dün aldık çıktı alım satım vergi başa baş geldi sonra bi kırdıaşagı bian 8bin zarar yazınca şook oldum inşallah haftaya anladığım pozitif yönde gibi tahmini hayrlısı allah'tan..

0BeğenmedimŞikayet

Gül_rose ()

Hocam merhaba hafta içi tahmini kaç bekliyorsunuz acaba 7.55 i geçermi eğer geçmezse burdan bozdurup dahamı aşağıdan alsam acaba teşekkür ederim

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Takip etmedim hiç.

38kayseri için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

38kayseri ()

Hocam müsait bi vaktinizde platin için yorum yapabilir misiniz? Çok düştü.

0BeğenmedimŞikayet

Demir_7 ()

Daha once Yorumunu görmemiştim. Tren kalktı yani doğru mu üstad?

2BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

@Demir_7 arkadaşım alt grafik aşağısına yapıştırdım 2 gün önce yazdığım bir yorumu.

1BeğenmedimŞikayet

Meriem ()

size de tesekkür ederim Erkan Pasa...

ErkanPasa için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Doğru diyorusunuz teşekkür ederim. Fakat o destekde ucuz oldu ben alayım kısmı gerçekleşmesi için min. 2 direnç artışı olmalı ve o direnç üstünde min 1 hafta hacimli kapatması gerekir.

ErkanPasa için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Fatih001 ()

Eline emeğine sağlık

0BeğenmedimŞikayet

Meriem ()

harikasiniz, cok tesekkür ederim, mesajiniz alinmistir, cok mutlu oldum

3BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Bir kaleyi ele geçirmek için bir hamle yaparsınız, bakarsınız ki kale sizden kuvvetli, sen dur dur ben mahalleden bir kamyon adam getireyim o zaman görürsün sen diyip bir alt mahalleden adam toplamaya gidersin.

Meriem için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Meriem ()

Elinize saglik öncelile ONursal hocam, dogru anladigimi teyid etmek icin soruyorum. Ons gümüs 27,55 te kapattigina göre ve 27,1 seviyesinden yukari yönlü tepki aldigina göre yön yukari öngörüsünü mü tasiyorsunuz? Gerci bu durumda 28,8 direncini asilma durmu artar demissiniz , cevabi da burada yatiyor aslinda. Iste bu ayrindiyi cok bilmek isterdim, neden 27,01 den tepki aldiginda 28,8 direncinin asilma durumu artar? Güc topladigi icin i yoksa teknik bilgi ile ilgili mi? Beni aydinlatirsaniz cook sevinirim . Grafik bilgi pek yok ama ögrenmeye calisiyorum )

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum