Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0870 12:04:05
EUR 34.9839 12:04:05
USD 32.2051 12:04:05
ALTIN ONS $2414.8350 12:04:05

Grafiği gönderen: uzmn

⭐⭐uzmn ()
Gümüş
Merhabalar arkadaşlar: Sabah dört saatlik grafik paylaşmıştım, sizler için şimdi de klasik bolinger, macd ve srsi indikatörlerinin olduğu dört saatlik grafiği paylaşayım. İki gündür spek bizi ons Altın da 1880 ve ons gümüşte de 27.80 civarları gezdiriyor. Teknik grafiğe göre 27.80 lerden geçen bolinger orta bandına tutunup üzerinde en az bir dört saatlik dilim kalıcı olabilir isek üst dirençleri ziyaret etmek için iyi olacaktır, şu an için kısa saatlik ve dört saatlik pozitif. bu benim görüşüm tabi ki, işlem krar ve takdiri sizler de. Bakalım, hayırlısı. Bereketli kazançlar.

Yorumlar (8)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

uzmn ()

Ben kısa vade için bu gün sabah Alt yorumum da görüşümü dört saatlikte belirtmiştim. sayın @Gümüş_Sevdalısı arkadaşım, yani izlemedeyim, aynı noktadayım. Bereketli kazançlar.

1BeğenmedimŞikayet

Faruki56 ()

Üstad Umut ve korko arasında bizi gel git yaptıran bir yorum olmuş. Yani temkinli bir iyimserlik içinde olmamız gerektiğini mi anlamalıyız sizin bu yorumunizdan...

uzmn için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Maydin55 ()

UZMN hocam çok değerlisiniz

uzmn için cevaplandı (yorumu göster)

8BeğenmedimŞikayet

uzmn ()

Merhabalar saygıdeğer @selcukcelik hocam sizin de paylaşımlarınız çok kıymetli, çok değerli. Teşekkürler. Ocak başı itibari ile sürekli paylaştığım benim meşhur haftalık ta iç içe geçmiş çanak- kulp formasyon hedefi kısa da 30 usd hedefli, ocak sonu gibi malum bir kez aşmaya çalıştık, aşamadan da sert geri çekildik, şimdi sesli düşünüyorum, 30 usdler yıprandı, zayıfladı, olur da bir kez daha o rakamı ziyaret eder de üzerinde kalır isek (Çanağın yukarıya katlanması) haftalık ve aylıkta çok daha fazla üstleri hedefleriz diye düşünüyorum. Olur da onsları etkileyebilecek bir veri, gelişme, açıklama vb. (Bildiğiniz gibi ABD tarafında son 13 yılın en yüksek enflasyon verisi açıklandıktan sonra fed emtiaların fazla değerlenmemesi, enflasyonun daha fazla artmaması için sözlü yönlendirmeler yapmaya başladı. ) ben bu yönde beklenti içerisin de değilim, ancak bu tarz açıklamaların artması (Faiz- tahvil alımı vb. )sonucunda spek bunu kullanmaya çalışıp bizi oyalayıp ta sert son düzeltme de ziyaret ettiğimiz 23.80 lere çekilebilir de. Tabi bu benim görüş ve düşüncem. Yine de işlem konusun da en iyisini arkadaşlarımız bilir. Bereketli kazançlar, saygılar.

selcukcelik için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

AliAbi ()

Teşekkürler. Macd al sinyali, stoc rsı güçlü sinyali vermiş. Ben de bunu destekliyorum. Ytd.

1BeğenmedimŞikayet

Fatih001 ()

Cansın can
Allah razı olsun

2BeğenmedimŞikayet

selcukcelik ()

Hocam Günaydın Elinize sağlık.
Sizi yakalamışken :) sormak istiyorum. Tepe ve dip beklentiniz için çalışmalarınız varmı. Biliyorum ki tüm gelişmeleri takip ederek kendinize bir yol çiziyorsunuz. Geçmişte de birlikte böyle yürümüştük. Ve biliyoruz ki Şuan Onslar maliyetlerinin çok üzerinde fiyatlamalar yapmakta. Geri dönüşleri için vade ve beklenti oluştumu Teşekkür ederim.

1BeğenmedimŞikayet

LOVEROSE ()

Teşekkürler hocam

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum